Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

Čaute, pročetl jsem sice podobné odpovědi, ale zeptám se konkrétně. Má smysl upgradovat auta? Po upgradu přijedu do závodu a já C854 a zbytek C848-853, prostě je nepřechčiju, nebo koupit jiné auto C klasy , které mi dovolí víc? Nezlepší se i oni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to že máš CXX, nebo klidně SXXX je fuk. Jde o to jak máš auto nastavené a jak s ním potom jedeš, v tom je forza trochu jiná např než NFS apod. Tady si s autem musíš více vyhrát na různé závody a né cpát vše jen aby skákaly číslíčka. Kdžy nevíš/nechce se t v rom drbat tak se dá stáhnout nastavení auta od někoho případně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, michal.ostravice napsal:

Čaute, pročetl jsem sice podobné odpovědi, ale zeptám se konkrétně. Má smysl upgradovat auta? Po upgradu přijedu do závodu a já C854 a zbytek C848-853, prostě je nepřechčiju, nebo koupit jiné auto C klasy , které mi dovolí víc? Nezlepší se i oni?

já si vzdycky snizim obtiznost na level @Mandaz a jde to :D pak je prechciju jedna basen :D

(obtiznost Mandaz je obtiznost rovnajici se sledovani gameplay videa na youtube, pozn.red.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

Máte někdo zkušenost volantem? Myslím kvalitnější g29,t300, jestli je to pro zážitek nebo se fakt jezdí lépe, je to dost zběsilá arkáda. Měl jsem kdysi nějaký a vyplatil se jen u F1 a u takových divočin to většinou dopadlo velmi zle, ale byl to levný volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 6 months later...

Zdarec všem … prosím mám prosbu-dotaz.
Po čase jsem si pustil na xbox one FH3, trochu pojezdil a následně zatoužil nějak spustit hot wheels a mountain blizzard. Po pátrání jsem zjistil, že to už asi nikde nekoupím … Mám krabicovou klasickou FH3 a klidně bych nějaké ty drobné za Expansion Pass dal, ale nenašel jsem kde.
Prosím, nemáte nějaký nápad? Omlouvám se, ale v tomhle světe se moc nevyznám.
čus a díky henry

viz. předchozí příspěvěk https://www.zing.cz/novinky/96194306/forza-horizon-3-konci-svuj-zivotni-cyklus/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc za snahu a odpověď ... já zatím našel podobné cenové nabídky, ale vůbec netuším, zda je to spolehlivé či ne, myslím jako ten eshop. Nikdy jsem tímto způsobem rozšíření hry nenakupoval.

Ano, chápu, máme zde FH 4 a zatím jsem zkoušel jen demo ... a navíc se blíží snad i FH 5. Ale tak nějak bych chtěl tu FH3 celou omrknout ... :-). Můžu tě poprosit, poslat mi odkaz, který jsi ty našel? A popř. i pokud máš nějakou zkušenost, že to funfuje či zda je to alespoň přiměřeně bezpečné. Nechce se mi věřit, že by neexistovala možnost, jak se dostat k těm dvoum rozšířením i po té době, co tuto verzi FH3 tak nějak odstranili ze "světa". ...

díky moc a prima den henry

A ještě mne napadlo ... asi půjdu i do té FH 4 ... můžeš doporučit, kterou verzi či bundle koupit? Je toho strašně moc, ceny se dost liší a nerad bych dokupoval zase nějaké otevření schovaných soutěží ... verze xbox one. Popř. kde ... u koho.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 6. 3. 2021 at 10:55, henry napsal:

díky moc za snahu a odpověď ... já zatím našel podobné cenové nabídky, ale vůbec netuším, zda je to spolehlivé či ne, myslím jako ten eshop. Nikdy jsem tímto způsobem rozšíření hry nenakupoval.

Ano, chápu, máme zde FH 4 a zatím jsem zkoušel jen demo ... a navíc se blíží snad i FH 5. Ale tak nějak bych chtěl tu FH3 celou omrknout ... :-). Můžu tě poprosit, poslat mi odkaz, který jsi ty našel? A popř. i pokud máš nějakou zkušenost, že to funfuje či zda je to alespoň přiměřeně bezpečné. Nechce se mi věřit, že by neexistovala možnost, jak se dostat k těm dvoum rozšířením i po té době, co tuto verzi FH3 tak nějak odstranili ze "světa". ...

díky moc a prima den henry

A ještě mne napadlo ... asi půjdu i do té FH 4 ... můžeš doporučit, kterou verzi či bundle koupit? Je toho strašně moc, ceny se dost liší a nerad bych dokupoval zase nějaké otevření schovaných soutěží ... verze xbox one. Popř. kde ... u koho.

díky

FH 5 dlóuho nebude...FH 3 taky moc dlouho nebude. Moc možností nemáš. Tvl vždyť to nestojí svět. Pokud si fanoušek série nebo máš rád tento druh aut tak určitě verzi ultimate, ať se nenamáháš s dokupováním. Pokud ne tak stačí obyčejná verze a máš postaráno o zábavu na dlouhou dlouhou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Včera sem najezdil nějaké 2 hodinky. Hraju na režim kvality a na xsex můžu říct, že ani nejde poznat, že to jede v 30 fps. Jediné záškuby sem avizoval lehounce při průjezdu džunglí, kde bylo hojně vegetace.

Jak píše tofi, je to spíše evoluce Horizonu 4, ale v tom nejlepším slova smyslu. Takže su maximálně spoko a na podzim mám konečně pořádnou AAA hru, která mi vydrží na hodně večerů 😊.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu