Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DX error Nutné!!!


kolda27

Otázka

Zdravím, mám pro Vás opravdový oříšek se kterým si už nevím rady. Začalo to když jsem chtěl hrát COD Ghosts dále pokračoval Titanfall, BF4, Watch Dogs, Murdered Soul Suspect a nyní BF Hardline. Mám notebook s i3 + Intel HD 3000 a GT 630m od Nvidie. V Nvidii mám nastaveno vysokovýkonný procesor nvidia takže všchny hry by se měly spustit na ní. Ano funguje to ale pouze u her které jsou něčím jiné než výše zmiňované hry. Například War Thunder, Tropico 5, Among the Sleep, BF3, a další fungují perfekně a grafika se přepíná přesně jak je nastaveno. Zjistil jsem akorát v čem je problém ale nevím co ho způsobuje. Hry se pořád spouští na Intel HD i když je nastavená nvidie, na tom obrázku z BF to je vidět že to píše že Intel HD nepodporuje DX10 i když to spouštím na Nvidii. A například Murdered Soul Suspect je hra která jede i na DX9 takže i se spustí na Intel HD ale na 5fps v menu i když mám nastavenou nvidii.

Prosím nepiště že by mi to stejně nešlo, že to jsou kraviny apod. protože mi už opravdu jde jen o princip že všechny hry jdou a tyhle ne :)

Foto zde: Nvidia nastavení:http://tinypic.com/r/2e507k5/8

BF Hardline: http://tinypic.com/r/24d4zfs/8

Murdered: http://tinypic.com/r/14m8c2d/8

Upraveno uživatelem kolda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano přesně to dělám ale jak píšu, nefunguje to jen na tyhle určitý hry. Mám to nastaveno jak si napsal, potom jak je na screenu 1. a ještě jak je na screenu BF. Všechny způsoby na všechny hry a nic. Potom je ještě možnost Team Viewer protože se to docela těžko vysvětluje :) Nejlepší je vidět co se děje

Upraveno uživatelem kolda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Napadá mě mrknout do biosu, jestli tam náhodou nemáš možnost nějaké změny grafiky, třeba tu integrovanou vypnout nebo nastavit, aby se používala nvidie, ale trochu o tom pochybuju, většinou se v biosu ntb nedá nastavovat skoro nic, jinak zkus prohledat net, jestli nemá někdo třeba stejnej problem s konkrétně tím ntb, co máš. Ještě mě napadlo, máš aktualizovaný ovladače ke grafice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ovladače nejnovější, několikrát aktualizovaný, přechod na starý, nic nepomohlo, dx přeinstalovaný z internetu i z her taky nic. Problém je v tom že tyhle hry co jsem napsal nepřepnou grafiku na nvidii i když to na ni spustím. ale třeba BF3, TF2, Path of Exile, dota 2 atd. fungují normálně, když dám integrovanou běží integrovaná, když dám nvidii běží nvidie ale COD Ghosts, Watch Dogs, BF4, BF hardline, Murdered Soul Suspect, Titanfall hlásí že nemám dx10/11 protože se nespustí nvidie a pořád to běží na intelu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ještě v biosu jde nastavit max čas a datum, jinak nic. Když zakážu intel grafiku tak mi zčerná obrazovka musim dát restart, pak se to spustí v nízkým rozlišení a nejede mi ani nvidie, když to povolím tak zase ok. A hry nemám originální takže tam snad ani nejsou ale ten BF hardline tam není ten je v betě tak to tam asi ani nedají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problém vyřešen. Dal jsem recovery do továrního nastavení tak jak jsem ntb dostal. Vše jsem si zálohoval na disk který jsem si na to objednal a už vše funguje takže se asi nikdy nedozvím co to dělalo. Zatím jsem zkusil jen Murdered Soul Suspect který mi jel předtím na intel HD DX9 vše na low kolem 8fps? A teď jedu DX 11 nvidie vše max 35fps :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu