Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kličkovaná


AHA!

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi se podvádět nedá.... chce to bejt rychlej a hodně cukat.... já mám taktyku uhejbat_malovat_osmičku_ docela to funguje...... (a docela spolehlivě funguje že se tady teď u počítače hádáme....hihihi) každej to chce zkusit.....

no jenze ti tam nekdy skočí fake víš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAKŽE LIDI OPRAVDOVEJ KRÁL BUDE TEN KDO DOSÁHNE PŘES MINUTU, protože to už je super umění.... dost rychlé na to že to !!!!!!!!!!!nejde!!!!!!!! a

ž se někdo prokouše k 50vteřinám tak pochopí očem mluvím...... Já už to třeba očima nestíhám reagovat!!!!!! TĚŽKÉ!!!!!!/!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil sem na netu na zajimavou vecicku doporucuju zkusit a napiste jak dlouho ste to vydrŽeli, ja mam max 14 sekund a vetsinou davam tak 13

http://www.boskowan.com/www/jirka/zzz/klickovana.htm

WOOOOW! Na ctvrty pokus jsem dal 17.521 :-) Jinak to bylo min jak vterina nebo dve, pac mi to bud cuklo do cernyho nebo jsem nestacil uhnout na zacatku.

Ai karamba, koukam ze to ZDALEKA neni takovy terno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle znam a to podvadeni je uplne lehky...

Zapnete si trebe IE (tam to pude urco), zacnete hrat hru, kostku polozte nekam aby ste zyskali chvilicku casu a pak najedte do menu nastroje-vlastnosti internetu. Otevre se vam tabulka a pak jen cekejte. Az tabulku zavrete a neco do vaz narazi bude tam jak dlouho hra bezela, i presto ze byla pozastavena.

:arrow: :arrow:

Takže když tu někdo píše že dal pul hodiny na poprvi tak :!:

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravena verze! kazdy muze byt borec! -> zde

tak kolik jste dali ? :) ja pres 60sekund.. planuju dalsi verzi :D

EDIT: verze 2 aneb cheat noclip :D komu se naopak podari zabit v co nejkratsim case! :D -> zde

EDIT2: posledni verze V3, nejlepsi :D iamtheone.. -> zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu