Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj.... :) lidi poridil jsem si xbox (flashly) samozrejme jsem hned stahl GTA 4 beuz problemu jsem si vypalil (nejpomalejsi rychlosti).... ale ve hre kdyz se treba rychle rozjedu tak se nestihaji nacitat textury....treba zmizi silnice baraky atd kdyz se zastavim treba po 15 sec. se nactou....Ma ten problem nekdo taky?Zkousel jsem dve verze 2 x to palit a dela to porad.....Prosim o radu.....(Neba to tak proste je udelany? ze to dela vsem.....) Dost me to stve treba jedu a najednou bum a nic nevidim,,,, a hop predemnou se objevi lampa atd atd...Dekuji za komenty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá to skoro všem ..velká diskuze je o tom už v GTA4 topicu..

1 ) určitě jsi pálil rychlostí 1x ?

2 ) záleží taky na rychlosti mechaniky když máš flash (nejspíš budeš mít 8x aby byla potiší, normal je 12x)

3 ) někomu pomohlo koupit HDD...ale nevim nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá to skoro všem ..velká diskuze je o tom už v GTA4 topicu..

1 ) určitě jsi pálil rychlostí 1x ?

2 ) záleží taky na rychlosti mechaniky když máš flash (nejspíš budeš mít 8x aby byla potiší, normal je 12x)

3 ) někomu pomohlo koupit HDD...ale nevim nevim :)

njn každýmu pomůže něco ine...

k autorovy: hadr estli nemáš tak kup určitě

já třeba mám hadr mám asi 8x(hodně tichou mechaniku skoro ju neslyším)

a jede uplně v pohodě...teda vobčas to nestíhá ale nestává se to často

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ja nvm jak ti to popsat musíš jít asin ze strany má tam myslim víc vchodů tam vylezeš pak po žebříku a tam tluče srdce

ee, on leze uplne blbe, musí jit este výš , ale to nejde po schodech, pač až tak nahoru nevedou, takže musi se vrtulníkem letet co nejbliž k ty soše a u toho nejvyšího vchodu vyskočit na ten balkon a tam zadnima dveřma vlíst, vylíst po žebříku a koukat na srdíčko ;) videl sem nekde na youtube video jak tam lest tak to kdyžtak zkuste najit ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu