Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele a co jsem to slysel ze na nektere hry potrebuju HDD .. tyka se to i GTA 4? :-D
ne,akorát je to lepší kvuli nahrávání
zdar kdyz uz to tady je tak se zeptam:)...hele sou k necemu ty bankomaty co ukazujou stav konta ty banky?kdyztak k cemu:)
k ukazování stavu konta :cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím..chci se zeptat na kolika procentech odehraný hry se mi otevře druhý ostrov....taky se chci ještě zeptat jestli je pravda to, že když použiju cheat tak se mi zablokuje nějaká mise nebo tak něco..díky

2 Ostrov kolem 20-27% nak tak nevim presne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku OT ale stejně to napíšu: Nevšimli jste si někdy nebo nezdálo se vám, že pokud auto řídíte a jedete v něm, tak stejných aut je všude mraky???

Jinak Infernus dostaneš po splnění všech misí od Bernieho, vlastně je to dárek od jeho přítele starosty nebo kdo to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo taky jsem si toho všimnul...jinak mám tu další otázku :D od kolika procent dohraný hry se mi otevře třetí ostrov ?

jak rikaj je to ruzny podle toho co delas za vedlejsi mise a tak...ale otevre se po misi kde mas vykrast banku...ted nevim jak se presne menuje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu