Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Strašně nízké rozlišení - GTA V


krchnakpetr

Recommended Posts

Zdravím vás,

jsem ve směru konzolí ještě poměrně nezkušený. První konzoli (PS3) jsem si pořídil teprve včera, čistě kvůli hraní GTA V. Televizi mám poměrně z ruky a tak jsem si PS3 připojil k monitoru od PC pomocí HDMI to DVI redukce (všechno je digitální a bez ztráty kvality, jde to vidět například na menu konzole, že mám krásně čistý obraz). Na konzoli jsem hodil CFW 4.55 a následně backup manager multiMan, přes který spouštím GTA V ( verze DUPLEX ). Na hru jsem ještě následně stáhnul aktualizace z multiMan-a a spustil ji. Sliboval jsem si od GTA V opravdu krásnou grafiku a nestačil jsem se divit, když se mi obraz zmenšil přes půlku monitoru a hra je poskládána spíše z kostiček, než-li z pixelů.

Co mám udělat, abych mohl hrát v nějakém normálním rozlišení?

Jen ještě dodám, že mám monitor EIZO FlexScan SX3031W, pokud by to na to mohlo mít nějaký vliv.

Pro představu přikládám fotky: (aby byl i na fotce poznat rozdíl, tak první fotka je ze hry a druhá z PS3 menu)

post-73125-14687175514905_thumb.jpg

Předem mockrát děkuji za všechny vaše odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu