Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aurora by Phoenix - nástupce F3 (FreeStyle 3)


Rendis

Recommended Posts

Zdravicko potreboval by som radu .... asi pred mesiacom som dostal od frajerky 360 s Aurorou 0,5b r1025 plugin: 3.0b r801 a potrebovl by som poradit ake hry mam do nej stahovat ? alebo podla coho lebo tych verzii je viac .. A este jedna vec ma zaujima daju sa s HDD vymazat hry ktore tam nechcem ? ak ano pls ako ? ja som sa k tomu este nedostal ale ked si to uz prepojim s pc tak aby som vedel co a ako ja som v tomto uplny ♥♥♥♥♥ ... :)

Dakujem za pochopenie a odpovede .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Citace z jiného fóra:

Nevim jestli to zde je,ale pokusil jsem se o maly preklad do programu AURORA 0.5B ( Je potreba RGH )

Neni uplne vse prelozeno ,ale treba se to bude nekomu hodit. Kazdopadne az vyjde nova verze 0.6B udelam kompletni preklad.

Takže bude i čeština do nové verze Aurory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ze se vam moje cestina libi.Tak jsem jeste udelal o trochu vetsi update ....

Jedna se o amaterskou cestinu pokud budete chtit muzete me nechat PM s zadosti o opravu

CZ , kdyby se nasla chyba.Kazdopadne mam v planu prelozit i 0.6b snad tam nebude vic radku .-)

AKTULIZACE : 10.1.2016 - 22:00h ( BUG FIXED )

https://mega.nz/#!QNUjnIBb!s_NpijvQAYfiE-DFPq_-4Uh1WuKVt4T18IzIrnynbNM

Upraveno uživatelem Quicksilver
update cestiny .-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jj,tvoje čeština je super, jen tak dále.

Měl by si kontaktovat autora Aurory že mas češtinu, aby ji tam implementoval.

Jinak by to chtělo asi založit vlastní téma, ta čeština se tady v tomto tématu časem ztratí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To asi pravdu má, ale určité by ho kontaktovali s novou verzi aby ji upravil a pak by ji tam soupli.

Záleží na Quicksilverovi jak se k tomu postaví, mi osobně je to fuk, já si tu češtinu tam na kopírují zvlášť :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, protože jsem blb a neumím nic nastavit, můžeš mi prosím jako totállní lamě říct jak tam Auroru dostanu? Na root HDD (mám origoš od Mrkvní) to nedostanu, hlásí mi nemožnost kopie na i z něj, tak kam s tím a jak nastavit DasjhLaunch? ten nakopíruju do složky s tou Aurorou a v PC nastavím cestu? Já teď mám FSD3 ale bootuju to z flashky, rpotože jsem něco pokazil, ale chtěl bych, aby se mi to spouštělo přímo z disku. je třeba někde videonávod nebo tak? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Na YouTube bude mnoho návodu, pokud jsi zběhlý v práci na PC tak není problém na kopírovat Auroru na HDD, strcis flashku s Aurorou do Xboxu a nakopirujes ji na HDD, pak spustit Dashlaunch a v Default nastavit cestu do Aurory k souboru default.xex misto FSD, ulozis, vyjedes z Dashlaunche a najede ti Aurora, je to hrozne jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu