Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aurora by Phoenix - nástupce F3 (FreeStyle 3)


Rendis

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Je mozne ze mas Auroru spatne stazenou nebo nakopirovanou, jeste jsem se nesetkal s touto hlaskou po spusteni Aurory.

TO houba 2007: Vyber Show All, uloz a zkus restartnout Xbox a nebo v Nastaveni dej skenovani disku aby ty hry nasel, tim ze zmenis filtr tak se hry neobjevi, je treba skenovat HDD kde mas hry.

Jinak fakt nevim kde by byla chyba, jen ve spatne nastavene ceste a nebo filtru her.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymazal jsem místa skenování restartovat a dal stejná místa jako jsou v FS3 a teď pro změnu FS3 ukazuje hry bez obalu a aurora nic

///EDIT: Vyřešeno stará Aurora smazána nová instalace vše funkční

Odesláno z mého C6603 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím chtěl bych se přeptat mám FSD 3 a v pohodě jsem sputil stažené hry jenže tedka hry výroby cca 2015 se mi zobrazi v xboxu v pohodě ale když je spustim tak mi to píše že je potřeba aktualizace a pokaždé mi to spadne.Stačí když si tam dám Auroru ???

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám otázku, nainstaloval jsem Auroru a když otevřu tlač Y informace o hře, mám tam několik položek Do oblíbených, spustit hru, aktualizace TU, achievemanty náhled hry a přejmenovat.

Rád bych se zeptal co je vlastně aktualizace TU a jestli když jsem připojen k netu a něco to najde mám dát aktualizaci ?

Mám RGH xbox, tak abych něco nepodělal.

A co prosím znamená  achievemanty ?

to je stahovaní, pozic ze hry, které někdo dal na net, a pomocí nich se mě otevřou další kola, jako kdybych to hrál já ?

Nebo o co se jedná ?

 

Děkuji za radu , a omlouvám se za dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Aktualizace TU (title update) je aktualizace hry, muzes stahnout a aktivovat.

Achievemanty jsou body za urcite splnene ukoly ve hre, vetsina her jich ma 1000, jsou to tzv. G body co se ti zobrazuji u profilu hrace a nemaji zadnou hodnotu, max na chlubeni.

Úspěchy ve hrách jsou odměny za plnění předem stanovených úkolů. Reprezentuje je obvykle jen ikonka v profilu či herním menu. Průběh hry zpravidla neovlivňují, někdy však mohou motivovat k zevrubnějšímu průchodu. A nebo jinému hernímu stylu.


Jinak po stlaceni Y je vice polozek, smazat hru, skryt disk atd., staci jen levou packou pohyb do leva/do prava na jednotlivých polozkach v tom menu, vyzkousej a uvidis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu.

Ostatní položky v menu jsem našel, a díky nim jsem si nastavil co se má zobrazovat, ve výpisu her, stále se mě tam motalo několik interních programu, tak jsem je udělal skryté a vše funguje k mé plné spokojenosti.

Je možné se někde podívat, na novější hry na xbox360 ?

Ideálně najdu někde seznam her pro xbox, podle roku vydání a nějakého hodnocení, moc tuto scénu nesleduji tak neznám ty pravé stránky, xbox je dětí a já jen provádím údržbu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, chci poprosit o radu.
Mám Auroru 0.6b r1238. 
Nejdříve jsem měl hry nahrané na interním disku konzole. Potom jsem si připojil HDD a hry z interního disku prekoiroval na HDD. Poté se mi v menu výběru hry ukazují hry dvakrát a jedna z nich mi hlásí error. Druhá bez problémů funguje. Jak docílit toho aby se mi zobrazovala jen ta funkční hra? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

smazat Game path (cestu ke hram) a znova cesty zadat, to by mohlo pomoci.

jinak je zde tema ktere se venuje primo Aurore 0.6b a je k ni i cestina, pokud ji jeste nemas, stahnes ji primo v Aurore, navod je zde

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím. hledám po fóru co udělat s Xboxem, když mi nejdou spustit novější hry. V jiném topicu mi napsali, že mám starý FSD s DB a ať si nainstaluju Auroru... No našel jsem o Auroře tenhle topic a moc z toho nejsem moudrý. Píšete, že Aurora je buď náhrada, nebo nový nástupce FSD a že přeinstalací novější hry stejně nepůjdou spustit, že se musí aktualizovat DB... Tak bych potřeboval trochu vysvětlit, co je třeba udělat. V Xboxu se hrabat neumím, ale jinak když mi někdo vysvětlí co mám udělat, tak bych to měl zvládnout. Na YouTube jsou nějaké návody, ale když to neumím přeložit, tak se do toho pouštět nechci jen podle videa. Byl by někdo ochotný mi s tím pomoci, ať už třeba přes Skype, whatsApp apod. nebo kdyby někdo byl z Plzeňska, tak bych Xbox přivezl... Samozřejmě za úplatu... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Návod na aktualizaci Xboxu je ZDE na foru.

A ZDE stahnes  Auroru i češtinu do ni, kterou staci nakopírovat do Xboxu a nastavit at se spousti misto FSD.

Ale pokud si netroufas, tak bude lepsi nekoho sehnat, kdo ti aktualizaci udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak mám konečně Auroru nainstalovanou - tímto děkuji za aktualizaci členovi Kanalizator

Mám ale spoustu otázek. Aurora funguje, hry co byly na HDD jedou, mám ale hry na externím HDD a hry mi nezobrazuje. Už to tu řešil jeden člen a vyřešil to přeinstalací, ale to mi nějak nejde do hlavy, proč by to dělala špatná instalace. HDD byl formátován v Xboxu před aktualizací, hned v ROOTu disku je složka Xbox Hry a v ní jsou všechny hry pro RGH naházené. Cestu jsem v Auroře nastavil na tu složku USB1/Xbox Hry a skenování je na nekonečno. Restartoval jsem Xbox a dal proskenovat cestu a nic. Hry se nezobrazují.

Dál nemůžu najít žádný manager souborů, jako byl ve FSD2, kde bych mohl kopírovat a hry z HDD na HDD, vůbec nikde jsem na něho nenarazil.

Další věc je ta, že neumím nastavit Wi-Fi připojení, ve FSD2 bylo v settings, tady není v nastavení skoro nic.

Ještě jedna věc, není sice úplně nutná, ale měl jsem 3 Avatary, tady není žádný, jsou tam uložené postupy ve hře nějak divně, v některé hře z jednoho profilu, v druhé z jiného, dá se dostat nějak na Avatary, nebo to v Auroře nefunguje?

Zatím nic dalšího nemám, seznamuju se s tím...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj, mam auroru a moc se v tom nevyznam, poridil jsem si 360 k One, abych mel co na chalupu. 

Hry se mi podarilo nakopirovat. Ale chci se zeptat, mam treba hru, ktera je z vice dvd a pak se mi na konzoli zobrazuji vsechny dvd. Tak dam krome jednoho dvd ostatni schovat - hide. Jak je zase odkryji, kdyz je jiz nevidim a nemohu na ne najet a dat unhide?

A takyëvcera jsem aktualizoval na posledni verzi aurory a ta nema cz, dostanu ji tam nejak? Vyplati se hned vzdy aktualizovat, nebo je lepsi pockat?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Unhide je v Menu v Auroře.

Zatím je jen slovenský překlad Aurory 0.7b, odkaz je ZDE v tématu na verzi 0.6b, tam klikni na slovenský překlad na 0.6b a je tam i verze 0.7b (RealModScene)

Češtinu hodlám udělat co nejdříve, ale není moc času, snad do konce května to stihnu.

Postup na nakopirovani jazyku je take ZDE v tématu pro verzi 0.6b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nestacilo by, kdyby nastavil vetsi hloubku? Zkus to. Jestli to mas v moc adresarich dole...

Ale zajimalo by mne, jak to udelat, kdyz po me hra chce dalsi dvd. To sice mam, v aurore ho i vidim, ale jako ho pouzit? Nebo udelat, aby to ta hra automaticky nasla, jestli to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu