Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS+, hry atd otazky nováčka u PS


sallvator

Otázka

sem u PS novej (přeběhlík z xboxu) zajímá mě jak je to s PS+ a hrama za nej, traduje se ze u PS+ narozdíl od GOLDU na xku, mam hry co jsem dostal zdarma přístupné jen když platím ps+

1. co se stane když přestanu platit, tu hru nemužu stahnout nebo ani hrát když ji mam nainstalovanou ?

2. hry i s goldu mužou hrat i ostaní profili na konzoli ?

3. vztahuje se na to "omezení" že musím pro přístup k te hře platiti i na hry jen se slevou v + ?

4. když se u mě přihlásí kamoš co ma koupenou nakou hru, nainstluje mi ji a odhlasi se, muzu ji hrat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. ani hrát, i když jí máš nainstalovanou

2. nejsem si jist, ale jeden profil je vázán na jeden účet na PS, čili myslím, že ne

3. pokud za hru zaplatíš jakoukoliv částku, čili není free (třeba je zlevněná na 1euro/usd/kč, když máš plus), žádná omezení nejsou

4. Pokud vím, tak ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám 2 profily jen jako že jeden je EU, druhý je US... Minimálně savy jsou zvláště, což je pochopitelné (proto se ty profily asi normálně dělají), nicméně na obou profilech mám jiné přihlašovací údaje, proto mi přijde hloupost, jako že by se PS+ hry stackovaly. Nicméně pokud to někdo zkoušel, tak ok samozřejmě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Abych to objasnil. .Před tim jsem měl xbox a tam se vztahoval jeden zaplacenej live k jednomu účtu tak onlime mohl hrát jen ten co si ho zaplatil. Na Playstationu jsem koupil jedno PS+ a hrajem online čtyři a hry zdarma jedem taky všichni. Kvuli Destiny betě jsem založil novej účet jakože z Qataru a Destiny hrajem taky všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. hry jednou zakoupené můžeš hrát stále - pokud přestaneš platit (myslíš asi PS+) pak nemůžeš hrát multiplayer

2. pokud máš PS4 aktivovanou jako "primary" pod svým PSN a máš tam své hry - všichni ostatní co budou na této ps4 mohou hrát všechny tvé hry, pokud budeš mít i PS+ tak i ostatní mohou hrát multiplayer pod svým PSN z této PS4

3. viz. bod 1.

4. svoje hry si můžeš stáhnout a hrát na jakékoliv jiné (cizí) - neaktivované PS4 pouze ty a to včetně multiplayeru, pokud by si chtěl aby si to mohl zahrát i kamárád, musel by si svoji aktivovanou "primary" PS4 de-aktivovat, a u kamaráda jeho PS4 aktivovat jako svoji primární- pak je to jako bod 2.

Z toho i plyne možnost, že pod jednou zakoupenou licencí hry a PS+ je možné aby hráli dva hráči a to včetně multiplayeru - každý z jiné PS4.

Upraveno uživatelem Tester
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu