Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s fakturací


Zdenek1993

Recommended Posts

Zdravím a prosím o radu před měsícem jsem si koupil poprvé Xbox Live vše OK. Dnes jsem dojel z dovoléné a rozhodl jsem se jelikož mě propadlo, že si koupím další. Zaplatil jsem a podíval jsem se na internetové bankovnictví. Z nějakého záhadného důvodu mě bylo včera 15. odečteno 149Kč za xbox live kterej jsem nekoupil!!!!! + odečteno to co jsem koupil dnes.... Poté jsem se koukl na microsoft a tam zas mám že to bylo odečteno 6.6.2014 2x nechápu proč!!!!!! (viz. obrázek) A na druhem obrazku je to co jsem koupil dneska napsane ze to bude zuctovano 14.8. přitom mě to bylo odečteno už tet.... to mě bude odečteno zase 2x může te mi nekdo pomoct se v tom vyznat a poradit mi co s tím nerad bych docházel jen tak o peníze.....

Bylo mě prostě odečteno 1x navíc a data nesouhlasí na internetovem bankovnictví mě bylo ze záhadného duvodu odečteno 149Kč včera a na microsoftu je to ukazane 6.6. prostě ty data nesouhlasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím že se to koupilo 1x samo a 1x já protože jsem nevedel ze mam nastavene aby se to kupovalo samo tak jsem to koupil vlastne na 2 mesice je tomu tak? takže se vlastne nic nestalo dík za info... Akorád mě mate proč když se mi to 2x odečetlo na mojem bankovnictví tak na microsoftu je napsane že dojde k odečtení až 14.8.2014 aby se mě to neodečetlo ještě jednou.

Upraveno uživatelem Zdenek1993
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu