Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dotaz... To tak dobre rozumite tem znakum nebo jste si nekde nastavili anglictinu? Protoze na tom screenu je to v anglictine a ja to tam mam ve znacich:cry:

nic takoeho neni ;) anglictina vyjde myslim ze do pul rok ;) za chvilku jdu testovat! :D

spis US verze vyjde do pul roka :D... LEPSI FORMULACE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anglicky Patapon je ohlasen na unor 2008... Pokud ti je fuk, ze asi nebudes rozumet pribehu, tak to muzes v pohode hrat i tak, neni tam nic moc sloziteho. Nebo si myslim, ze na netu se objevi preklady. A nejake zakladni veci jsem popsal vyse.

Pon ponpon ponpon! :cheesygrin:

gugoslav: Eh, ty zas pises opak. :D Co ti prijde slozite? Spis mi prijde, ze ta hra vypada naprosto primitivne, ale obtiznostne to je uplne nekde jinde. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele prosimtě jak tam mám zahrát to don don? já když máš fever tak prostě hned jak zmáčknu X tak skončí ale když mačkám ostatní melodie tak normálně ten fever dokýžu udržet? potřebuju snad udělat ještě něco než tam pujdu?

aha já nemám otiž ten rain miracle pravděpodobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra je naprosto dokonala:D, zatim mam za sebou jen 2 mise, ale rozhodne dekuji za napsani tech par tipu - neco mi rika, ze je budu poptrebovat:D
Az prijdu na neco dalsiho, co by mohlo byt uzitecne, ale ne uplne pochopitelne kvuli japonstine, tak dam vedet... Hodim to do toho postu na druhe strance. Ted nebyl cas hrat vecer. =)

EDIT: Uz tam neco malo pribylo.

aha já nemám otiž ten rain miracle pravděpodobně...
Vypada to zhruba jak jsem popsal, takovy modry kruh, uprostred 3 male cerne kapicky a po krajich po diagonale 4 bile ctverecky s teckou uvnitr... V Key Items (hned vedle toho obelisku s vyberem misi) to mam hned jako prvni v druhem radku. Nazev vypada takto: 98733243er1.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak mam hrat na tu trumpetu u toho stromu me to nejde :D a ted sem se zasekl u toho bosse :D takovyho dinosaura

jo a na co je ten treti buben?? trojuhelnik trojuhelnik pata pon myslim

u toho stromu mi to taky trvalo pár pokusu než sem pochopil,v pozadí vždycky slyšíš zahrát takovou hudbu a tu meodii musíš zopakovat s tou trumpetou (jenom kolečkem),dinosaur nevim co bych ti poradil,prostě udělat silnou armádu a jít, chaka chaka pata pon je útok s tim že se jednotky ale sami nikam nejdou, že vlastně útočí jen na toho kdo je na dostřel například, zatimco u pon pon pata pon se za nepřítelem vydaj

(teda aspon tak jsem ten chaka chaka pata pon pochopil no :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u toho stromu mi to taky trvalo pár pokusu než sem pochopil,v pozadí vždycky slyšíš zahrát takovou hudbu a tu meodii musíš zopakovat s tou trumpetou (jenom kolečkem),dinosaur nevim co bych ti poradil,prostě udělat silnou armádu a jít, chaka chaka pata pon je útok s tim že se jednotky ale sami nikam nejdou, že vlastně útočí jen na toho kdo je na dostřel například, zatimco u pon pon pata pon se za nepřítelem vydaj

(teda aspon tak jsem ten chaka chaka pata pon pochopil no :D)

ok dik vyzkousim

2ski: savuje se na zacatku kde muzes kupovat vojaky, jit do mise, zpivat se stromem... a to tak ze das select, potom sipku nahoru a X :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U stromu jen hraj to, co ti strom rekne. Je to sice napsane ve znacich, ale porad se to opakuje, takze by nemel byt problem to pochopit. NESMIS hrat podle sebe, tzn. vickrat, nez je tam napsane.

94467731es9.jpg Oboje je to to same, teoreticky rozdil jsem popsal na predchozi strane.

Chaka chaka pata pon je obrana a stazeni vojaku v predni linii s tim, ze treba lukostrelci budou porad trochu strilet na cil, ale ti se sekyrou se stahnou a budou se kryt stity. Urcite se to vyplati pouzivat pri utocich bosse.

A na zdrhajici zvirata zkus dat v Headquarters pryc oddil se sekyrami a nechat tam pouze ostepy a luky. Pak mas velkou sanci sejmout nejen pohybujici se koule, ale i ptaky. Davaji jine maso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predmety do toho staveni: Vis jiste, ze nejaky predmet mas? Mozna, pokud nemas, to zatim nejde. Jinak staci opravdu jen najet sipkou.

Ohledne mamutu, nebo co to je, a ptaku jsem uz psal... Dej pryc oddil boje na blizko a nech jenom ostepy a luky. Prijd nejlepe tak blizko, dokud te jeste nebudou videt, ale dostrelis bez problemu, a dej utok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls jak se vkladaji ty predmety?? v headq. nejde naject na budovu jenom na jednotky pls poradte

pred bojem?..trojuhelnicek (v headquarters) a ta, so vyneres... nahoru dolu..krizek a pak mas invertar 8-)...

ty mamuti chteji cvik :D nez na ne zautocite bezte co nejbliz (poprve tak moc nezdrhaji :D:. nez jsem umel savovat tak to dost trvalo nez jsem tam dosel :D.. DEKUJI za rady! :):psp_smiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer vážení spoluhráči,

může mi prosím někdo pomoct s přibližnou frekvencí toho zas*anýho :))) Don Dondon Dondon? Nějak to ne a ne namačkat.

Malé OT. Design hry je podle francouzského grafika Rolita. Jeho povedené webovky jsou na www.rolitoland.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu