Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ty nejspis zamenujes jeden oddil za jiny. Kdyz mackas sipky doprava/doleva, uvidis, ze tam jsou 3 volna mista. Staci do nejakeho volneho nacpat jiny oddil. Nelze zamenovat jejich mista ve vojsku (luk bude vzdy vzadu, sekernici vzdy vepredu apod.), ale muzes si do mise vybrat jakekoliv oddily, max. vsak 3 najednou. Pokud treba na zadni misto das sekerniky, automaticky se premisti dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg ja ten strom nechapu hlavne jak to mam mackat.... :)

:) on zazpiva ou ou... a za hvilku jsi na rade ty... (a kdyz nic nedelas tak v te chvily tak to dela zvuk jak kdyz piskas do blbeho rytmu :D... ) Snad ti to aspon trosku pomohlo...

ja ted nvm na co mam v inverrari tri noticky barevne.. :D..jestli s nima neco de delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gugoslav: V nejake jine misi, bud musis nekoho zabit a z nej to vypadne, nebo neco rozbit.

Grimer: No strom jsem uz popisoval.

Ski: Ne, delat s nimi nejde nic. Diky tem predmetum maji jakoby schopnost hrat melodii, je to tam jen symbolicky.

bambitka: Mackas urcite do rytmu? Na okrajich displaye blika pomocny ramecek, zkus podle neho.

EDIT: Hodil jsem tipy do oddeleneho topicu, budu updatovat uz jenom tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chm, divne... Takhle, uplne napoprve to nejspis chce, abys mackal neprerusovane, tzn. proste porad dokola, jen to musi byt do rytmu. Po chvili potom uz jen pata pata pata pon, potom pockas 4 doby, kdy oni budou zpivat tu melodii a provadet akci (pohyb) a na patou dobu zase zacnes pata pata pata pon... Musis potom zdrhat dinosaurovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ted jsem ztroskotal u te mise stou saharou... ja vim ze je to tu rozepsane... ale presto jsem porazil jednou toho t-rexe a ted ho tam mam znova..akorat je mnohem tezsi :D... a porad nemam (TEDA JA SI MYSLIM ZE NEMAM :D ) rain miracle... neuskodil by screen jak doopravdy vypada :(... nebo mi uhoreji pataponi :(...

Den pls pridej tam i to (pokud to vis :( ) kde ho mam vzit!!! DIKY!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tipech ve vedlejsim topicu je screen s Rain Miraclem.

Ski: Bohuzel si to nepamatuju, ale jak uz jsem nekde psal, bud musis nekoho zabit a ono to z nej vypadne, nebo to dostanes z nejake budovy, proste v jine misi. Az vyresim ty screeny, tak tam dam obrazek, nejak mi to nechce jet. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne toho draka:

1. Poprvé je docela jednoduchý ( tuším že to je mise v 3 okénku).

2. Podruhé mi uz dalo docela zabrat nez sem ho zabil, tesil sem se na Miracle a nic, vypadlo z nej akorat naky drivi.

3. Ted je tam potreti, zatim sem ho nedal, ale doufam ze uz konecne vypadne ten Miracle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bohuzel opravdu nevim, si to nepamatuju. =( Ale bratr ted tvrdi, ze to opravdu dostanes za dinosaura, ale za druheho (cerveneho)... K tomu se snad dostanes, pokud v lovecke misi zahrajes tu melodii u totemu, ci co to je. Chaka pon chaka pon. Pokud to tak bude, tak to prosimte potvrd, at to muzu dopsat.

Pridan tip ohledne mise s vetrnym mlynem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to taaam :D konecne sem zabil toho draka(prvniho) staci si udelat hodne velky vojsko a pak to pujde samo ;) jdu ted skusit to chaka pon chaka pon

edit:tak to fakt jenom poskoci a nic neudela..skousel jsem to furt a jen to poskakuje

edit2:tak jsem ho donutil aby se zvedl :D a neco vypadlo...je to bilo cerne a ma to takovy divni tvar..zevnitr jakoby visely kridla a kolem toho je to bile vyfotit to nemuzu protoze nemam v psp tu blbost na foceni :) a fotak nemam u sebe a u mobilu jsem si zapomel usb u kamose a nahradni nemam :D

edit3: ja vim uz sem hroznej :) ale uz sem zabil cervenyho draka a ted nvm co dal protoze me to vubec neukazalo pisnicku na don...tak se ptam jestli nevite jak se ji naucim?(ok uz vim jak precetl sem si prispevky od dena...diky dene za rady :) )

edit4: posledni edit(doufam) rain miracle pada z cerveneho draka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu