Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon


tekken90

Recommended Posts

Chm, divne... Takhle, uplne napoprve to nejspis chce, abys mackal neprerusovane, tzn. proste porad dokola, jen to musi byt do rytmu. Po chvili potom uz jen pata pata pata pon, potom pockas 4 doby, kdy oni budou zpivat tu melodii a provadet akci (pohyb) a na patou dobu zase zacnes pata pata pata pon... Musis potom zdrhat dinosaurovi.

díky,problém byl v tom,že sem to mačkal pořád dokola a nenechal je to říct :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musis hrat porad, on se bude zvedat vicekrat, tak dokud se nezvedne uplne. Pak z nej neco vypadne, uz netusim co.

A jak rikam, pokud to opravdu otevre druheho dinosaura a z nej vypadne Rain Miracle, tak prosim dejte vedet.

je to tak prisel sem na to sam :D nevim co vypadne ale potom muzes jit k cervenymu drakovi - toho zabijes a vypadne rain miracle -> potom uz jdou konecne pridavat predmety v headq. predtim to neslo, uz taky vim jak zahrat don don huraaaa :D ale stejne sem este neudelal tu ohnivou uroven je to dost tezky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak ja stale neumim udelat to aby mi to preskocilo :( v lovecke misy..prikladam SVUJ save... kdo mi to JAKO prvni UDELA a upne ho sem znova (ten muj save...) DOSTANE 10 000pts!

DEKUJI :) I KDYZ JSEM TO JESTE NETESTOVAL TAK MOOOOC DEKUJI UZ JSEM TI POSLAL PTS ;)...Moje zachrana...me to proste neslo a bez toho bych se nehnul :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne zeleneho Miraclu (Tailwind Miracle, v EN verzi pak mozna jinak, je to muj preklad ^^ ) se podivej do topicu s Patapon tipy. Vyvola vitr, ktery bude foukat vzdy vojsku do zad, takze tvoje sipy letaji dal, sipy nepratel naopak.

Nemam ted moc pristup k PC, takze tu chvilku nebudu. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem vrátil z prázdnin a hrál celou dobu skoro jen patapona,prostě skvělá hra :D poslední dobou mi ale přijdou trochu těžší ty mise tak se vracim k bossům,prvního t-rexe mám asi na 12. levelu,sem zvědavej na kterým to končí,jinak mám dotaz:na co slouží pon pon chaka chaka? nějak sem to zas nepochopil a koukám ted že ani v tvým seznamu neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuji hlp, mam misi na pousti - s tim cernym hadem, jak jezdi pod zem a sleha plameny, ackoliv delam don dodon dodon a spustim dest a cele kolo mam fever, vsechny oddily mam plne, v tom mam jeste zelene/cervene i fialoveho patapona a stejne toho hada nemuzu porazit.. nevi nekdo jak na to? Nezna na to nekdo nejaky trik? Kdyz ho zabijim, vypadavaji z neho ruzne veci, nejvice se mi ho podarilo poskodit, ze z nej vypadlo nejake bile lejstro a jeste nez jsem ho sebral, tak me zabil...

.. jeste je skoda, ze tam nikde nejsou zivoty nebo neco (myslim nepratel..)

pokud nikdo nevite jak na to, mohl bych sem hodit save, s tim ze by se o to nekdo pokusil a rekl mi co a jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuji hlp, mam misi na pousti - s tim cernym hadem, jak jezdi pod zem a sleha plameny, ackoliv delam don dodon dodon a spustim dest a cele kolo mam fever, vsechny oddily mam plne, v tom mam jeste zelene/cervene i fialoveho patapona a stejne toho hada nemuzu porazit.. nevi nekdo jak na to? Nezna na to nekdo nejaky trik? Kdyz ho zabijim, vypadavaji z neho ruzne veci, nejvice se mi ho podarilo poskodit, ze z nej vypadlo nejake bile lejstro a jeste nez jsem ho sebral, tak me zabil...

.. jeste je skoda, ze tam nikde nejsou zivoty nebo neco (myslim nepratel..)

pokud nikdo nevite jak na to, mohl bych sem hodit save, s tim ze by se o to nekdo pokusil a rekl mi co a jak ?

je tam sice ohniva zeme ale dest vyvolavat nemusis (odzkouseno)

btw: kua ja se zasek v misi s tim katapultem a nemuzu ji udelat, nejaky napady?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu