Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet a clank-jak dál??


Rylai

Recommended Posts

  • 4 months later...

Zdar neví někdo jak dál v Ratchet and clank, jsem na Kalidonu v místnosti kde je teleport zpět na loď a dveře které nejdou otevřít, jo a ještě jsou v té místnosti na podlaze jako kdyby dvě zelené tlačítka ale nic s nimi nejde udělat, poraďte mi jak dál. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar neví někdo jak dál v Ratchet and clank, jsem na Kalidonu v místnosti kde je teleport zpět na loď a dveře které nejdou otevřít, jo a ještě jsou v té místnosti na podlaze jako kdyby dvě zelené tlačítka ale nic s nimi nejde udělat, poraďte mi jak dál. Dík

uprostřed by měla být bronzová socha - musíš nahoru doprava - je tam kytka - šroubek, potom s ní musíš shodit na zem tu sochu a pak po ní vylézt nahoru ke dveřím, kterými se dostaneš ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady ale socha tam není, asi jsem špatně popsal kde jsem, je to na planetě kde jsou jako první ty čtyři závody a pak aby tě to pustilo do další budovy musíš jet na takových jako skluzavkách plných nástrah když jí projedeš tak ti to otevře dveře a na samém konci cesty je místnost kde je uprostřet teleport zpět k lodi a dvě zelené tlačítka na zemi a ještě jedny zavřené dveře, jo a před ímto místem musím jít po magnetickém pásu ve tvaru koule kde okolo vyznačených magnetických cest je elektrické pole které mě usmaží pokud sejdu z cesty, jo našel jsem tu šroubek, fakt nevím jak dál, díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu