Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer - soutěž o hru dle vlastního výběru


gemi

Recommended Posts

a detektive Kořasi, neříkaj ti Blesk? :mrgreen: jinak taky se docela těšim na soutěž, v Pro Evu mi to moc nevyšlo, tak snad budu mít víc štěstí..a doufam že to Risky stihne, jinak budu zklamanej...ale o to dýl se budu těšit!
hele a nevíš kdo vyhrál PRO EVO soutěž? :mrgreen:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Tak soutěž se pomalu rozbíhá! :twisted:

Říkali jsme si v redakci, jestli nejsou otázky trapně jednoduché a ukazuje se, že nejsou. Mnozí je podcenili a odpověděli špatně. Věřte tomu nebo ne, zatím máme 5 (slovy: pět) správných odpovědí. Nechcete mi namluvit, že se na tomto fóru nachází tak málo lidí, kteří mají zájem o hru dle vlastního výběru? Pokud ano, mám potěšující zprávu pro ty, co hlasovali - šance vyhrát je zatím pohádkových 20%! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
Tak soutěž se pomalu rozbíhá! :twisted:

Říkali jsme si v redakci, jestli nejsou otázky trapně jednoduché a ukazuje se, že nejsou. Mnozí je podcenili a odpověděli špatně. Věřte tomu nebo ne, zatím máme 5 (slovy: pět) správných odpovědí. Nechcete mi namluvit, že se na tomto fóru nachází tak málo lidí, kteří mají zájem o hru dle vlastního výběru? Pokud ano, mám potěšující zprávu pro ty, co hlasovali - šance vyhrát je zatím pohádkových 20%! 8)

az je mi lito ze nemuzu hlasovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..udelat seznam, kterej by se kazdej den aktualizoval, aby clovek vedel jestli to posr..kazil, nebo se muze tesit, ze ma sanci...

..kazdej den bych si prepocitaval pravdepodobnost moji vyhry(pokud sem odpovedel dobre)..

..to by nebylo zadny prekvapeni :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, vy jste neuvěřitelní. My vám sem opět dotáhneme soutěž, která v našich končinách navíc nemá obdoby a vy, stejně jako v předchozím případě, nechcete ani zkusit své štěstí? Už vidím, jak potom všichni budete psát, jak vás to mrzí a že kdybyste věděli, že se přihlásí tak málo lidí, že byste do toho šli. To je ale pozdě. Nebo snad máme odpovídat za vás? Ty otázky jsou přece dětinsky jednoduché (chtěl jsem těžší, ale teď vidím, že bychom neměli asi žádného vítěze). Tak prosím, nepromarněte opět svou příležitost a zkuste své štěstí. Vždyť kdo vám kdy nabídl možnost vybrat si zadarmo hru podle svého? My vám nedáváme na výběr z ležáků, ale ze špičkových novinek a to za pouhé 4 odpovědi na banální otázky!

Kdybych nebyl členem redakce, tak bych to poslal už dávno. Ještě že tady každý láteří na to, jak jsou hry drahé a že nejsou na ně peníze... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu