Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otázka na Test Drive Unlimited


Domin02

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Já mám taky otázku na hráče TDU, nechci kvůli tomu zakládat nový topic.

1) Dají se nějak prodávat auta? Asi by to jít mělo, ale nevim jak a kde, mám totiž už 3 auta z E skupiny, dvě jsem vyhrál, jedno koupil a pak jsem vyhrál i jedno auto z D skupiny a jedno z D jsem si koupil, ale nepotřebuju 3 auta z éčka, spíš chci prachy na nějaký slušný Déčkový, popř. Céčkový auto a taky mám v garáži místo jen na 8 aut a 5 už mám zabraných.

2) Jaký auta jsou podle Vás nejlepší z těch všech skupin, jaký z D jaký z E, C atd.

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky otázku na hráče TDU, nechci kvůli tomu zakládat nový topic.

1) Dají se nějak prodávat auta? Asi by to jít mělo, ale nevim jak a kde, mám totiž už 3 auta z E skupiny, dvě jsem vyhrál, jedno koupil a pak jsem vyhrál i jedno auto z D skupiny a jedno z D jsem si koupil, ale nepotřebuju 3 auta z éčka, spíš chci prachy na nějaký slušný Déčkový, popř. Céčkový auto a taky mám v garáži místo jen na 8 aut a 5 už mám zabraných.

2) Jaký auta jsou podle Vás nejlepší z těch všech skupin, jaký z D jaký z E, C atd.

1) tušim že dou prodávat jen když máš plnou garáž a chceš koupit nový

2) já to odjezdil takhle

A - ten nejrychlejší Chryesler

B - Ford Shelby GR-1 Concept

C - Alfa Romeo 8C Competizione

D - Mercedes-Benz CLS 55 AMG ( tušim )

E - Ford Mustang GT Coupe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem neviem ako pustit radio.Normalne vyberem stanicu, pesnicku a nic nehra :D aj ked si ju chcem zvlast vypocut v options tak to nejde tiez. Mam verziu hry ktora ma okolo 1,15 GB a je to z uploadu od budinsma . Neni to rip ? Lebo o radia mi dost ide :)

Jo to mám stejný problém, podle mě to bude tou verzí hry, asi je to rip :cry:, mám totiž taky 1,15gb verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem neviem ako pustit radio.Normalne vyberem stanicu, pesnicku a nic nehra :D aj ked si ju chcem zvlast vypocut v options tak to nejde tiez. Mam verziu hry ktora ma okolo 1,15 GB a je to z uploadu od budinsma . Neni to rip ? Lebo o radia mi dost ide :)

JJ, to asi bude rip... já mám TDU okolo 1,6GB ( full )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu