Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec asi jsem deb*l , ale mam tu neodemcenou trofej (ne ze bych na to hral, ale dival jsem se co me chybi) a ze mam dohrat, zabit diabla a Malthaela na hardcore mode .. ale sak tu ani hardcore neni ? ktery to je mod? diky za radu.

mam tu jen : normal, hard, expert, master a turnamenty - zadny hardcore :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zabit oba bosse je pohodova rychlovka diky adventure mode. Doporucuji si udelat zluty equip alespon a pak tam skocit. Malthael na hc trochu slozitejsi,jen je treba mit dobry all resist

jen tak mimo,nezkousel nekdo si stahnou na ps4 svoji postavu z battle.netu co ma na pc? Docela by mne zajimalo,jestli by dostal ihned achievementy na platinovku, protoze co jsem se dival na platinu,co musite udelat,tak ty uz mam davno hotove.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou takovy strašně super dary uplně k ničemu :D:D,teď když padaj legend. itemy pořád a ještě ktomu samej crap . . . Pamatuju si ve vanile sem měl období kdy mi nepadla třeba dva měsíce a bylo to uplně normální,nic nepadalo pokud člověk neměl solidní eq na MF . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu