Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší PSP v ČR - ZUZY´s PSP by Mootoo


zuzy

Recommended Posts

Ahoj všichni,

Sice to bude znít jako odvážný tvrzení, ale myslím si, že v současný chvíli mám nejvíc "vytuněný" PSP v ČR a možná i na Slovensku.

Všechno to spáchal MOOTOOa za to mu chci poděkovat.

V současný chvíli mám na PSP změněny následující záležitosti:

Dual Nob - Druhý joy:

t_profilm_5cb2d5a.jpg

Daleko lepší hratelnost 90% her. Klasická tlačítka X,O atd. fungují normálně.

Nabíjení přes USB:

t_facem_18828d8.jpg

PSP se teď nabíjí přes USB port. Klasické nabíjení muselo být vyjmuto, aby se tam vešel druhý joy. Další výhoda pro nabíjení přes USB je ta, že se dá PSP nabíjet i z počítače.

Podsvícení tlačítek L +R:

t_frontlightm_2fc4d24.jpg

Tlačíka jsou standardně nepodsvícena, ale přídáním diond to pak vypadá jako na obrázku výše. Podsvícení se dá zapnout, nebo vypnout tlačítkem HOLD.

Změna diody pro Wifi:

t_facem_18828d8.jpg

Původní zelená dioda byla nahrazena diodou modrou, která indikuje aktivování Wifi.

VIDEO:

Většina věcí je vidět na videu, ale hlavně druhý joy.

Všechno tohle bylo hotový za cca. 14 dní včetně zaslání poštou na Slovensko a zasláním zpátky.

Další možnosti úprav:

Vibrační mod - Rumble Mod funguje tak, že se do PSP dá vibrační motůrek, jako mají mobilní telefony. PSP pak může vibrovat podle hry. Vibrace jsou aktivovány zvukem při hře. Jediná nevýhoda je ta, že se díky vibracím docela vybíjí baterka.

Změna podsvícení - Celková změna podsvícení PSP dle vybrané barvy. V současnosti je v testování barev na kompletně modré PSP a L+R tlačíko červené. Ty pak budou blikat podle zvuků.

Podsvícení tlačítek L+R - Jak již bylo zmíněno výše, tak se dá podsvícení tlačítek změnit tak, aby blikaly podle zvuků v PSP. Pro tenhle mod je vhodné zvolit červené podsvícení, protože modré diody nejsou tak efektivní.

Podsívení UMD mechaniky - Dá se podsvítit UMD mechanika. Osobně se mi to moc nelíbí vzhledem k odběru na baterku, ale je to další možnost tuningu PSP.

Pokud budete někdo chcít takhle potunit PSP tak se cena pohybuje mezi cca. 1500,- až 2500,- Kč dle provedených prací a podle toho, jak bude mít MOOTOO čas. Všechno je na dohodě, takže ho neváhejte KONTAKTOVAT a on se s Váma domluví.

Všechno tohle bylo už řešený tady.

Až budu mít chvilku času, tak sem hodím ještě další fotky a videa a doufám, že přibyde i nějaký promo video od MOOTOOa.

Když se budete chtít na něco zeptat, tak neváhejte.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele, v březnu zásluhou sikiho a moota bude možná ještě lepší pspčko na světě:

Nub dual mod

Usb charing

Transparent

red and green diods (šipky a x atd. a zadní dvířka - green and vše ostatní red, vše bliká akorát dvířka umd svítí)

umd dvířka s mým znakem

a perlička : rumble mod

8) no, myslim že to bude i rozdíl ale mootoovi se tohle pspčko moc povedlo, gratuluju k takový perle...:!:

Hele a ten nub dual mod se pohybuje stejným pohybem jako normální joystick? Krouživým pohybem? Dik

Jo a ještě nevíš o tý nabíječce která by byla zakončená mini usb? Moc by se to hodilo...

Jinak s tou baterií: kdyžtak koupit jinou, výkonější, asi to udělam...3600MaH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, v březnu zásluhou sikiho a moota bude možná ještě lepší:

Nub dual mod

Usb charing

Transparent

red and green diods (šipky a x atd. a zadní dvířka - green and vše ostatní red, vše bliká akorát dvířka umd svítí)

umd dvířka s mým znakem

a perlička : rumble mod

8) no, myslim že to bude i rozdíl ale mootoovi se tohle pspčko moc povedlo, gratuluju k takový perle...:!:

Rumble mod - vibrace jsem tam nechtěl, protože je to hrozně náročný na baterku. Bohužel :-(

V současnosti je to nelepší PSP v ČR, takže toho chci využít, dokud budeš mít hotový to Tvoje :-)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumble mod - vibrace jsem tam nechtěl, protože je to hrozně náročný na baterku. Bohužel :-(

V současnosti je to nelepší PSP v ČR, takže toho chci využít, dokud budeš mít hotový to Tvoje :-)

ZUZY

HAHA, nejlepsi PSP CR :lol: To muzu svoje rozriznout a rikat ze mam nej dual mod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle ceho usuzujes ze je nejlepsi??????

No usuzuju to podle toho, co v sobě má a co má za nový vylepšení.

ZUZY

HAHA, nejlepsi PSP CR :lol: To muzu svoje rozriznout a rikat ze mam nej dual mod

Jo jo. To klidně můžeš. Jenom aby Ti to PSP pak ještě fungovalo, když ho máš rozříznutý na 2 půlky...

BTW: Ty to můžeš říkat, ale já to mám. Ale když by někdo chtěl nějakou úpravu, tak kontaktujte MOOTOOa a ten se s Váma dohodne.

ZUZY

Nejlepší si myslím,že není. Byl tu frajer s růžovým tuningem PSP a to se mi zdálo lepší... Ale jinak parádní práce... ;)

No když sem hodíš nějaký fotky, tak můžeme porovnat...

Jinak co se týče designu, tak je to "standardní" PSP. Ale co se týče funkcí, tak si myslím, že konkurence je víc než malá... Hlavně tady v ČR.

ZUZY

pekny..;)... libi se mi to..ten dual nob je hustej..

btw nechces napsat rixovi at ti trochu pozmeni nick.?? porad mi neco rika ze si holka..:D

Ten Dual Nob je výborná záležitost. Až se s tím trošku naučím hrát, tak sem hodím nějaký pořádný video :-)

Můj nick je naprosto v pořádku. Holka fakt nejsem :-)

Jinak Ty máš zase celkem dost drastický podpisy pod příspěvkama. Možná by stálo za to zauvažovat, jeslti ten frajer co si to pustí do hlavy je úplně správná volba, když je tu všem v průměru tak 13 let...

ZUZY

[zuzy používaj EDIT a multicitaciu - msch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se taky druhej joy nepáčí .. to podsvícení L + R vypadá krutě ... nejvíc modře .. ale nechci to mýt zaplý pořád, a nevim, kde bych to vypínal, páč přepínač Wi-Fi budu docela využívat pro jeho normální fci ...takže nwm no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti dotoho neak kecat nebo zasahovat, ale jaky ma smysl napsat topic o tom ze mas nejlepsi psp? 50%lidi se to bude libit 40% lidi se na tebe akorat tak nastve protoze delas jak velky si machr a 10% to bude uplne jedno.Tim te nechci urazit ale myslim si osobne ze to stacilo rict na shoutu podelit se o to treba s mensinou a nevytahovat se s tim az na mars... neber to jako urazku jen se mi nelibilo to divadlo kolem toho jinak nic.mas to pekne:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti dotoho neak kecat nebo zasahovat, ale jaky ma smysl napsat topic o tom ze mas nejlepsi psp? 50%lidi se to bude libit 40% lidi se na tebe akorat tak nastve protoze delas jak velky si machr a 10% to bude uplne jedno.Tim te nechci urazit ale myslim si osobne ze to stacilo rict na shoutu podelit se o to treba s mensinou a vytahovat se oz na mars... neber to jako urazku jen se mi nelibilo to divadlo kolem toho jinak nic.:thumbup:

proc ? tohle je docela vyjimecny kousek... Lidi si udelaji obycejny facelift a nadelaji s tim vetsi kraval. Tohle udelat je kumst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se taky druhej joy nepáčí .. to podsvícení L + R vypadá krutě ... nejvíc modře .. ale nechci to mýt zaplý pořád, a nevim, kde bych to vypínal, páč přepínač Wi-Fi budu docela využívat pro jeho normální fci ...takže nwm no..

Ahoj,

Druhej Joy je uplně geniální. Ale je to věc názoru.

Co se týče podsvícení tlačítek, tak se dá Vypnout/Zapnout spínačem HOLD.

Co se týče Wifi spínače, tak Wifi může být pořád zapnuté. Pokud totiž není spuštěno softwarově, tak neodebírá žádnej proud. Tím pádem je tam ten spínač tak trošku na "prd".

ZUZY

Nechci ti dotoho neak kecat nebo zasahovat, ale jaky ma smysl napsat topic o tom ze mas nejlepsi psp? 50%lidi se to bude libit 40% lidi se na tebe akorat tak nastve protoze delas jak velky si machr a 10% to bude uplne jedno.Tim te nechci urazit ale myslim si osobne ze to stacilo rict na shoutu podelit se o to treba s mensinou a nevytahovat se s tim az na mars... neber to jako urazku jen se mi nelibilo to divadlo kolem toho jinak nic.mas to pekne:thumbup:

Čus...

Nechceš mi do toho kecat, ale kecáš :)

Nedělám ze sebe žádnýho machra. PSP fakt není můj prodlouženej penis...

Moje PSP je v současný době nejvíc potuněný v ČR a možná i na SK. Jestli někdo bude chtít něco udělat, změnit, nebo upravit tak, jako to mám já, tak jsem sem dal jenom KONTAKT na člověka, kterej tohle umí udělat za rozumný peníze.

Jinak jak jsi si určitě všimnul, tak je spousta dalších možností, který jsou možný na PSP udělat a který nemám. Takže to nebude trvat dlouho a bude tu mít někdo lepší PSP než já...

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus...

Nechceš mi do toho kecat, ale kecáš :)

Nedělám ze sebe žádnýho machra. PSP fakt není můj prodlouženej penis...

Moje PSP je v současný době nejvíc potuněný v ČR a možná i na SK. Jestli někdo bude chtít něco udělat, změnit, nebo upravit tak, jako to mám já, tak jsem sem dal jenom KONTAKT na člověka, kterej tohle umí udělat za rozumný peníze.

Jinak jak jsi si určitě všimnul, tak je spousta dalších možností, který jsou možný na PSP udělat a který nemám. Takže to nebude trvat dlouho a bude tu mít někdo lepší PSP než já...

ZUZY

No stejnak si myslim ze to je neak moc odvazny nazev topicu treba to ma nekdo jeste lepsi ale proste o tom nemluvi.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hloupost...myslet si, že máš nej.....ty víš co maj všichni v čr? a v sr? mootoova práce je super neříkám že ne.....ale stačí mu dát kolik? 2,5 a mám to samé plus dvířka....btw...jediné o čem uvažuju tak jsou dvířka a L a R....

analog? vím jak to bylo využívané u ps2 i u xka....a dá se říct že je to naprosto zbytečné..navíc ten analog sám o sobě.....není tak dobrý jako ps2,3 nebo 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu