Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší PSP v ČR - ZUZY´s PSP by Mootoo


zuzy

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je sice hezky, ze na nem mas hromadu hovadin (a tak moc toho zas neni), ale skoro v kazdem prispevku rikat "Ja! Ja! Ja! Proste jen JAAA! JA mam ten nejlepsi kousek v CR, v SK a krome jinych zemi i v cely slunecni soustave" vyzniva, jako by spis tobe bylo 13 (o podpise s gramatickou chybou, cisla nepocitaje, nema smysl dale mluvit), a ne jak jsi tady o nekom napsal. Mozna by to chtelo ubrat trochu toho "ja" a bude to hned "znicehonic" hezci.

Jinak, jak se da vyuzit ten druhy analog? Tim myslim, ze ty hry na nej preci jen nejsou delane (hlavne absence volne rotace kamery), tak jak to funguje, nebo k cemu je to dobre v tech hrach (emulace tlacitek, osy X, ...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice hezky, ze na nem mas hromadu hovadin (a tak moc toho zas neni), ale skoro v kazdem prispevku rikat "Ja! Ja! Ja! Proste jen JAAA! JA mam ten nejlepsi kousek v CR, v SK a krome jinych zemi i v cely slunecni soustave" vyzniva, jako by spis tobe bylo 13 (o podpise s gramatickou chybou, cisla nepocitaje, nema smysl dale mluvit), a ne jak jsi tady o nekom napsal. Mozna by to chtelo ubrat trochu toho "ja" a bude to hned "znicehonic" hezci.

Jinak, jak se da vyuzit ten druhy analog? Tim myslim, ze ty hry na nej preci jen nejsou delane (hlavne absence volne rotace kamery), tak jak to funguje, nebo k cemu je to dobre v tech hrach (emulace tlacitek, osy X, ...)?

No myslím si, že to tak je. Že prostě JÁ mám to nejlepší PSP v ČR. Nebo Ti to přijde nepravda?? O ostatních zemích a slunečních soustavách jsem nepsal. Nebo jsem si toho nevšimnul??

O tom, co je na PSP hovadina, nebo není se můžeš přesvedčit třeba tím, že si někdo uřízne držák na poutko.

Co se týče druhého joy, tak si zkus třeba zahrát hru Syphon Filter a tam zjistíš, že se tlačíka používají na rozhlížení. Tak přesně kvůli tomluhle je tam ten druhý Joy, na kterém je to o dost jednodušší.

Proč si myslíš, že můj nick má gramatickou chybu?

O jakých číslech to mluvíš?

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jako když ho máš tuněný......tak to přece ale vůbec neznamená že ho máš lepší:D:D jinak sorry za SPAM (muj názor....ale myslim že se k němu přikloní víc lidí )

No většinou, když na něčem něco upravíš k lepšímu fungování věci, tak to většinou věc zlepší :)

Jinak každej názor vítám.

ZUZY

Hele a jak si nastavuješ druhý JOY?? Nepotřebuje kalibraci nebo tak něco??

Ale jinak hustá práce. Nejvíc se mi líbí to podsvícení chtěl jsem si to taky udělat ale něják se na to zapomněl....

Druhý Joy nejde nijak nastavit. Je to jenom o pohodlnosti ovládání. Místo přehmatávání z tlačítek se to ovládá na Joy.

Další příjemná věc je, že můžu pomocí Joy udělat pohyb "vlevo-dolů" pomocí jednoho prstu. Pokud bych to chtěl udělat na tlačítkách, tak musím zmáčknout najednou 2 tlačítka, aby mi to jelo šikmo.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tezko rici jestli je nejlepsi, slovo "nejlepsi" vystihuje toto psp. Tvemu PSP bych dal nazev "PSP-dual-joy s podsvicenym R a L". A to nabijeni pres USB jde normalne u slima a u fata pres specialni kabel.

Jestli se mi tve PSP libi? Jo je fakt super! Mit druhy joy a podsviceny R a L, to se mi fakt libi, a chtel bych videt tu hratelnost... to by byly vysledky u SF po netu :wohow:

muj prvni a posledni prispevek - psp je hracka pro pubertaky -ty jsi ale totalni magor - mozna ti to blika i v mozku

jo, to doufam ze bude i posledni... a to ze je hracka "pro pubertaky?".....jo to teda je, a je taky "hrackou" pro starsi lidi a i hrackou pro mladsi....:roll: proc by PSP nemohli hrat vsechny vekove skupiny? :roll:

a jak ty rikas ze mu to mozna blika v mozku, tak to bych mu docela zavidel..... mit podsvicenej mozek, to by byla ale originalita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tezko rici jestli je nejlepsi, slovo "nejlepsi" vystihuje toto psp. Tvemu PSP bych dal nazev "PSP-dual-joy s podsvicenym R a L". A to nabijeni pres USB jde normalne u slima a u fata pres specialni kabel.

Jestli se mi tve PSP libi? Jo je fakt super! Mit druhy joy a podsviceny R a L, to se mi fakt libi, a chtel bych videt tu hratelnost... to by byly vysledky u SF po netu :wohow:

No myslím si, že jsi to vystihnul docela přesně...

ZUZY

Abych rekl tak dost dobry.Hodne se mi to libi.Ja bych jedině chtěl to podsvícení na l+r a umd mechaniku.Kolik by za to chtel MOOTOO?Nevis cca?Jo a neva kdyby to bylo slim?

Fakt nevím. Zkus se ho zeptat.

Kontakty máš hned na první stránce.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

analog? vím jak to bylo využívané u ps2 i u xka....a dá se říct že je to naprosto zbytečné..navíc ten analog sám o sobě.....není tak dobrý jako ps2,3 nebo 360

jaj teraz kecas s cesty :) analogy na konzoliach boli jednoznacne jedna z naj veci a vyuzivalo a vyuziva ich nespocetne mnozstvo hier...

Inak za dalsi spam uz dam body a ty zuzy pouzivaj edit lebo aj tebe uz nejake udelim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne myscho nekecám z cesty....ale ze zkušenosti...na ps2 i xku je plně využíván levy analog...což je i u psp....pravý se prakticky moc nepoužívá....a je často nahraezn i horními tlačítky :) bez analgou....bych už tak nehrál...nicméně ten pravý je zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne myscho nekecám z cesty....ale ze zkušenosti...na ps2 i xku je plně využíván levy analog...což je i u psp....pravý se prakticky moc nepoužívá....a je často nahraezn i horními tlačítky :) bez analgou....bych už tak nehrál...nicméně ten pravý je zbytečnost

Prosimtě a jak na xku a ps2 hraješ FPS bez pravýho analogu ? :D Mně to přijde prefektní... Nikde jinde to asi nevyužiješ ,ale na FPS je to ideální věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to bych se hádal zkus si zahrát na ps2 nějakou hru ze třetí osoby např. 50 Cent Bulletproof nebo The Getaway v těchto hrách levým analogem chodíš a pravým zaměřuješ nebo hra Jet Li: Rise Of Honor nebo Death BY Degress sice to jsou už starší hry ale to samí levej analog chůze a pravým se pereš a taky třeba série Fight Night levej chůze a pravej Údery prostě pravej analog je potřeba jako sůl vím to na ps2 jsel toho dohrál docela dost. Neviužívá se jen na FPS.

Jinak mě se líbí fakt jen ten druhej analog chtěl bych to taky ale mám slimáka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj teraz kecas s cesty :) analogy na konzoliach boli jednoznacne jedna z naj veci a vyuzivalo a vyuziva ich nespocetne mnozstvo hier...

Inak za dalsi spam uz dam body a ty zuzy pouzivaj edit lebo aj tebe uz nejake udelim.

Nevím, jak myslíš používání Editu.

Díky za vysvětlení v PM.

ZUZY

jestli ten druhý analog používáš opravdu jen krozhlížení....tak je to pro mě opravdu zbytečnost....a neodpověděl jsi mi na mou otázku.....se bojí š? přečti si moje příspěvky....na něco jsem se ptal ale odpově´d jsem nenašel

Nevím proč bych se měl bát, ale nemám moc času si pročítat Tvoje příspěvky znova. Jestli se chceš na něco zeptat a já Ti odpovím.

Druhý analog používám místo tlačítek X, O atd. Je to jednoduše pohodlnější, než přemačkávat palcem 4 tlačítka.

ZUZY

nmo hele vypadaá to fakt dobře, ale jak moc to žere baterku ? :D na takový spešl nejsu :D ale mozna se do toho nekdy pustim... _:)

Podsvícení nijak extrémě zvlášť. Každopádně se to dá vypnout, když jsi třeba na cestách a chceš vydržet s baterkou co nejdýl.

Jinak ten druhý analog nemá s baterkou nic společnýho. Je to, jako když mačkáš tlačítka.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi psp v cr, trochu prehnane ale je videt ze z toho mas radost :) ... je to v pohode, ja sem ale rad za svy psp tak jak je :) ... na diskoteku s tim nepudu abych tam blikal :) ... jen to znelo trochu namyslene, prehnane ale jinak to vypada v poho ... kazdopadne ti to preju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hloupost...myslet si, že máš nej.....ty víš co maj všichni v čr? a v sr? mootoova práce je super neříkám že ne.....ale stačí mu dát kolik? 2,5 a mám to samé plus dvířka....btw...jediné o čem uvažuju tak jsou dvířka a L a R....

Dante nerikal jsi nahodou ze by jsi si do PSP nenechal vrtat ze tim narusis stavbu a prijdes o zaruku??? a tedka tady pises neco o tom ze o necem takovem uvazujes, prijde mi to ze si celkem protirecis.

Jinak Mootoova prace je luxus musim ho kluka jednoho sikovnyho pochvalit. jen tak dal a zachvilku bude PSP litat a teleportovat veci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu