Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší PSP v ČR - ZUZY´s PSP by Mootoo


zuzy

Recommended Posts

Čus...

Chvilku jsem tu nebyla koukám, že se tu docela dějou věci...

Takže abych trošku reagoval na situaci, tak tady jsou moje názory:

1. Můj nick: Ten vzniknul z mýho příjmení Zuskač. Dost lidí si mě plete podle nicku s holkou. Ale na to už jsem si zvyknul a dělám si z toho akorát prdel. Každýmu říkám že jsem kluk a že jsem ZUZY s tvrdým...

2. Podpis ZUZY: Jak tu někdo poznamenal, tak mi je 26 a jsem zvyklej se pod každým svým příspěvkem, názorem, nebo prací podepsat. Myslím si, že kdyby to dělal každej, tak se vůbec nic neděje. Prostě je to o způsobu komunikace.

3. PSP - kým bylo uděláno: Píšu tady, že mám nejlepší PSP v ČR a asi i na Slovensku. Ale hned na začátku je asi tak 5 kontaktů na MOOTOOa, kterej tohle všechno spáchal. Víceméně je to spíš o propagaci jeho práce než o tom, jestli tohle PSP je nejlepší, nebo není. Každej 2. člověk na to bude mít jinej názor. Takže se chlubím mým nelepším PSP, který dělal MOOTOO. Nikde to neskrývám, nebo jo??

4. Design tuning PSP: Osobně nejsem fanda tuningu designu (myšleno kryty - průhledný atd.). Radši mám tuning co nejvíc umírněný. Když bych to měl přirovnat k autotuningu, tak se mi mnohem víc líbí nějaký hustý auto s výborným motorem na pěkných kolech, než aby to mělo na sobě 2 tuny plastů.

Marchelino: Ovládání na Joy - z mojí zkušenosti je o hodně jednodušší na Joy změnit stranu pohybu, než přemačkávat tlačítka z jednoho na druhý.

Anonymous_: Nikde netvrdím, že je to moje práce. A dle mýho názoru je to nejelpší PSP v ČR a možná i na Slovensku :-) Zatím pořád každý píše, jak není, ale neviděl jsem žádnou fotku, nebo odkaz, nebo tak... Teď to není myšleno přímo na Tebe.

Anonymous_: Chápu, že Vám může můj nick připomínat holku, ale fakt ho kvůli tomu měnit nebudu :-) Sorry...

TimkyToad: Nikomu tady do hlavy nic netlačím. Jenom opakuju svůj názor.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Marchelino: Ovládání na Joy - z mojí zkušenosti je o hodně jednodušší na Joy změnit stranu pohybu, než přemačkávat tlačítka z jednoho na druhý.

ZUZY

Jednodussi urcite ano ovsem pro me je to jednoduchy i s tlacitky dyt na tom nic neni,navic je tam druhy joy za cenu toho ze to musis nabyjet pres usb coz je na prvni pohled mozna vyhoda ale je to o dost pomalejsi nez pres normal nabyjecku(aspon u meho slimaka to tak je)proste joy je dobre provedeny ale zbytecny,jo a jinac pekny kola na aute = pekny kryt na psp aspon u me :-D neni na psp nejaka uprava kera by byla opravdovim prinosem jako napr. zabudovatelny fotak bo tak neco co by bylo opravdu uzitecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me by byl teda urcite lepsi ten druhej joy nez tlacitka,ale zase neobetoval bych kvuli tomu nabijeni pres adapter protoze pspcko beru vzdycky sebou kdyz nekam jedu a tam vetsinou kompa nemam....

Čus...

To já taky nemám. Proto je předělaná i nabíječka na USB nabíjení.

Když ale comp máš, tak se to dá nabíjet klasicky přes ten kabel PC-PSP.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opet zduraznuji - ty jsi dobre UJETEJ

Čus...

Když něco opět zdůrazňuješ, tak to znamená, že už jsi to jednou napsal a teď to píšeš znova.

Vzhledem k Tvým 4 příspěvkům na foru a ani jednomu v tomhle threadu předpokládám, že jsi trošku "jinde".

Držím Ti palce, aby jsi se z toho dostal.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to parádá hlavně ten druhý joy. dá se to nacpat i do slima???

Čus...

Přesně, jak bylo řečeno :-) Nejde, protože je slabej. Ale dá se udělat ten druhý joy jako externí připojení.

Když se podíváš na Youtube, tak to tam najdeš. Ale už to není takový efektivní, nicméně je to funkční.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Rumble mod - vibrace jsem tam nechtěl, protože je to hrozně náročný na baterku. Bohužel :-(

V současnosti je to nelepší PSP v ČR, takže toho chci využít, dokud budeš mít hotový to Tvoje :-)

ZUZY

jakože máš to docela pěkný ale nemusíš tu furt házet machry a vychvalovat se jak nějaký rozmazlený fracek...mimochodem každý si upraví své psp jak chce...:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakože máš to docela pěkný ale nemusíš tu furt házet machry a vychvalovat se jak nějaký rozmazlený fracek...mimochodem každý si upraví své psp jak chce...:dozey:

Jo jo. Máš pravdu. Mám to vychytaný. díky :-)

Kde by jsi si nechal upravit PSP, když by jsi si nepřečetl, že to dělá Mootoo??

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec :)

1.docela by se hodil podpis když už nejlepší PSP tak "nejlepší PSP FAT tuning" ne? Když jsem hral ve škole na kamošovým PSP Fat a pak si koupil slima tak jsem žasnul.:D taková lehkost8)

2. Je pravda že to s tím vychvalováním přeháníš:roll: připomínáš mi kámoše z CS clanu je mu 13 sice takovej skill nema jen tak někdo ale furt to je male děcko a to se během dalších 3 roků nezmění.

3. Je to pěkný když ti to všechno bliká jak u kolotočářů:wohow: ale chtěl bych vydět jak by se tvářili třeba v JRC kdybys jim to dal na reklamaci(vadný pixely a všichni víme že nic nevydrží věčně a někdy ani ty 2roky :roll:)

4. Jinak ti to přeju a s tvým přístupem budeš mit za par měsíců nejlepší psp v Evropě a pak i na světě:wohow: budese vyjímat název "Best PSP Fat on the World" :cheesygrin:

PowerAli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to tu zbezne procetl.. prijde mi,ze ten topic je prakticky naschval udelanej jako provokace na flame. Nicmene jako reklama je to dobre funkcni :-). Co se tyce uprav..tak ja kdybych chtel nejakou upravu, tak bych si ji musel udelat jedine sam.Jinak bych z toho proste nemel takovou radost. Nekam poslat psp a prachy a jen cekat az mi to prijde..to psp by bylo sice jiny,ale proste..nebylo by to ono. Kdezto kdyz si clovek udela upravy sam i treba podle step by step navodu tak je to uplne jinej pocit :-). Ale proti gustu :-). Jinak ten podpis treba i 4x v jednom prispekvu me taky z nejakyho neznamyho duvodu trochu irituje,ale to jen,ze uz se to tu zminilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to tu zbezne procetl.. prijde mi,ze ten topic je prakticky naschval udelanej jako provokace na flame. Nicmene jako reklama je to dobre funkcni :-). Co se tyce uprav..tak ja kdybych chtel nejakou upravu, tak bych si ji musel udelat jedine sam.Jinak bych z toho proste nemel takovou radost. Nekam poslat psp a prachy a jen cekat az mi to prijde..to psp by bylo sice jiny,ale proste..nebylo by to ono. Kdezto kdyz si clovek udela upravy sam i treba podle step by step navodu tak je to uplne jinej pocit :-). Ale proti gustu :-). Jinak ten podpis treba i 4x v jednom prispekvu me taky z nejakyho neznamyho duvodu trochu irituje,ale to jen,ze uz se to tu zminilo :D

Tak som myslel ze sa tohoto prispevku nedozijem :) gratulujem si prvy co pochopil zmysel tohoto topicu tak ako bol zalozeny :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. Máš pravdu. Mám to vychytaný. díky :-)

Kde by jsi si nechal upravit PSP, když by jsi si nepřečetl, že to dělá Mootoo??

ZUZY

hmm..nikde..já totiž mootoo znám přes jeden a půl roku... je to super kámoš a vím že to umí. ale já stejně s psp nic dělat nechci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec :)

1.docela by se hodil podpis když už nejlepší PSP tak "nejlepší PSP FAT tuning" ne? Když jsem hral ve škole na kamošovým PSP Fat a pak si koupil slima tak jsem žasnul.:D taková lehkost8)

2. Je pravda že to s tím vychvalováním přeháníš:roll: připomínáš mi kámoše z CS clanu je mu 13 sice takovej skill nema jen tak někdo ale furt to je male děcko a to se během dalších 3 roků nezmění.

3. Je to pěkný když ti to všechno bliká jak u kolotočářů:wohow: ale chtěl bych vydět jak by se tvářili třeba v JRC kdybys jim to dal na reklamaci(vadný pixely a všichni víme že nic nevydrží věčně a někdy ani ty 2roky :roll:)

4. Jinak ti to přeju a s tvým přístupem budeš mit za par měsíců nejlepší psp v Evropě a pak i na světě:wohow: budese vyjímat název "Best PSP Fat on the World" :cheesygrin:

PowerAli

Čus...

Tak na Tvoje dotazy odpovědi :-)

1. Slim je takhle vyrobenej. Nemá ale nic navíc so se týče funkcí - když nepočítám připojení k Tv.

2. Když má skill a umí se ocenit, tak proč ne? Když bys ten skill měl Ty, tak to taky dáš vědět :-)

3. PSP je z druhý ruky bez Záručního listu = reklamaci neřeším. Když bych měl nové, tak se do toho nepustím. Jinak nic nebliká, jenom svítí tlačítka L a R.

4. Nepředpokládám, že budu na PSP ještě dělat nějaký úpravy, takže se PSP nebude už víc zlepšovat.

ZUZY

Tak sem si to tu zbezne procetl.. prijde mi,ze ten topic je prakticky naschval udelanej jako provokace na flame. Nicmene jako reklama je to dobre funkcni :-). Co se tyce uprav..tak ja kdybych chtel nejakou upravu, tak bych si ji musel udelat jedine sam.Jinak bych z toho proste nemel takovou radost. Nekam poslat psp a prachy a jen cekat az mi to prijde..to psp by bylo sice jiny,ale proste..nebylo by to ono. Kdezto kdyz si clovek udela upravy sam i treba podle step by step navodu tak je to uplne jinej pocit :-). Ale proti gustu :-). Jinak ten podpis treba i 4x v jednom prispekvu me taky z nejakyho neznamyho duvodu trochu irituje,ale to jen,ze uz se to tu zminilo :D

Přesně tak :-)

hmm..nikde..já totiž mootoo znám přes jeden a půl roku... je to super kámoš a vím že to umí. ale já stejně s psp nic dělat nechci ;)

Když si budeš chtít upravit PSP, tak to uděláš. A když nebudeš, tak si ho neupravíš... Přesně jak jsi řekl.

Mimochodem neházím machry, ale hodnotím svoje PSP.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu