Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší PSP v ČR - ZUZY´s PSP by Mootoo


zuzy

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak som myslel ze sa tohoto prispevku nedozijem :) gratulujem si prvy co pochopil zmysel tohoto topicu tak ako bol zalozeny :psp:

No vzhledem k tomu jakym stylem je ten prvni post napsanej to ani jinak pochopit nejde.. by mootoo, by mootoo..pripomina mi to trochu brainwashing nebo spis podprahovou reklamu akorat v psany forme :cheesygrin:. Jinak by to totiz znamenalo,ze te zuzy tezce bali takze bude asi lepsi prvni varianta:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAu hele zuzy mas to pekny ale chtel jsem se zeptat kolik si za to dal a jestli to moothoo dela i jako job nebo jen pro znamy a co vsechno by umel vytunit kdybys mel cas tak mi to sem prosimte napis diky

Čus...

Na ceně se musíš domluvit sám. Já jsem to měl za "speciální" cenu, protože to bylo výměnou za něco jinýho :-)

Jinak co všechno umí? Je to všechno popsaný v tom 1. příspěvku, ale zkráceně:

Vibrace, Podsvícení - Jakýkoliv, 2. joy, Nabíjení přes USB...

Dělá to pro každýho, kdo má bankovky. Ale teď nějak neodpovídá :-(

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti dotoho neak kecat nebo zasahovat, ale jaky ma smysl napsat topic o tom ze mas nejlepsi psp? 50%lidi se to bude libit 40% lidi se na tebe akorat tak nastve protoze delas jak velky si machr a 10% to bude uplne jedno.Tim te nechci urazit ale myslim si osobne ze to stacilo rict na shoutu podelit se o to treba s mensinou a nevytahovat se s tim az na mars... neber to jako urazku jen se mi nelibilo to divadlo kolem toho jinak nic.mas to pekne:thumbup:

jj to máš pravdu, ale nadruhou stranu proč si to má nechávat pro sebe. Kdyby si ty věděl že máš takhle luxusní psp tak to taky neví jenom tvoje okolí, ale museli by to vědět všichni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt vymenou, vymenou.. si ho snad vykouril ne? normalne napis co si za to udelal a je to ;)

Když bych chtěl napsat, za co to bylo, tak to tady už dávno je...

No ale jelikož to napsat nechci, tak to tu není.

Cenovou politiku si dělá sám Mootoo, takže se domluvte s ním.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče PSP, tak je to jako s autama. Taky si nebudeš tunit auto, aby Ti pak stálo v garáži a nikomu jsi o tom neřekl. Pojedeš s ním na sraz a všem ho tam ukážeš. Přesně jako já s PSP.

ZUZY

tak to bych nerek... na aute se chlubis spis s tim, co sis vytunil a ne s tim, co sis nechal vytunit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá to špatně ale tvrzení jako "Nejlepší PSP v ČR" je fakt dost směšné. Viděl jsem nejmíň dvě mnohem hezčí a zajímavější PSP jak funkčně tak designově jen s tím rozdílem že majitelé nejsou namyšlení frajírci a necpou lidem na fórech že jejich PSP je určitě nejlepší a nejlíp vytuněné ze všech...

Opravdu si myslíš že nikdo jiný nemá lepší tuning jenom kvůli tomu že o něm nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je to moje:bash:

http://console-forum.net/showthread.php?t=13475

hele mam nejlepsi PSP v nasem meste.

jinak bych se nechlubil praci nekoho jineho. zaplatit si za to muze kazdej, horsi je si to sam vyrobit. ted me napadlo, ze kdybych si zaplatil ten tuning, prikoupil X2 baterku a 4GB HDD, tak mam nejlepsi PSP ja, OMFG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je to moje:bash:

http://console-forum.net/showthread.php?t=13475

hele mam nejlepsi PSP v nasem meste.

jinak bych se nechlubil praci nekoho jineho. zaplatit si za to muze kazdej, horsi je si to sam vyrobit. ted me napadlo, ze kdybych si zaplatil ten tuning, prikoupil X2 baterku a 4GB HDD, tak mam nejlepsi PSP ja, OMFG

Přesně jak říkáš. Zaplať si "tuning" a kup si 4GB kartu a 2x baterku a až to budeš mít, tak budeš mít nejlepší PSP Ty. Yeah...

EDIT: Četl jsem si Tvoje příspěvky v tom Tvým foru a cituju: "ale ja sem se ho pokusil zdelat silou bez rozebirani, akorat se mi urval jeden ten plastovej pant, co je ve vnitr, ale nicemu to nevadi akorat je tam ted o neco vetsi mezera. "

Tohle je přesně důvod, proč jsem dal a zaplatil za úpravu svýho PSP Mootoovi a nedělal to sám...

Jinak jsem koukal na ty Tvoje PSP. Můj názor máš ve svým foru.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímhle jsi mě pobavil. Myslíš si, že všichni co mají vytuněný auto si pod něj vlezly a nandali to na to auto?

ZUZY

ne, asi neumis cist... :ziped: rek sem, ze se chlubis tim co si udelal ty a ne tim co ti udelal nekdo jinej,... nerek sem ze vse sis na tom aute udelal sam.. lip cti slova :roll: ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp je to pěkný,ale funkčně ti to moc nepřidalo,spíš na designu...každej kdo nerozumí těmhle věcem(elektronika,pájení,PSP,downgrade atd.) ti jen řekne jé to je hustý a tím to končí,navíc nechat si to udělat za prachy...no fuj,to seš takový nemehlo že nezvládneš přepájet pár kontaktů,vyvrtat pár direk a sem tam něco přilepit tavící pistolí??už vím proč si říkáš zuzy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp je to pěkný,ale funkčně ti to moc nepřidalo,spíš na designu...každej kdo nerozumí těmhle věcem(elektronika,pájení,PSP,downgrade atd.) ti jen řekne jé to je hustý a tím to končí,navíc nechat si to udělat za prachy...no fuj,to seš takový nemehlo že nezvládneš přepájet pár kontaktů,vyvrtat pár direk a sem tam něco přilepit tavící pistolí??už vím proč si říkáš zuzy :-D

Čus...

Nevím, co má nick společnýho s pájením...

Nicméně je pro mě lepší si to nechat udělat za peníze, než se s tím patlat. Někdo umí pájet a někdo umí vydělávat peníze...

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
Jinak Ty máš zase celkem dost drastický podpisy pod příspěvkama. Možná by stálo za to zauvažovat, jeslti ten frajer co si to pustí do hlavy je úplně správná volba, když je tu všem v průměru tak 13 let...

a myslíš ze ty 13ti letý umí tak dobře anglicky??? :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

asi tim oživim flame..ale ZUZY neřiká, že to udělal on...chlubí se tim co má a ne tim co udělal (kdyz si koupite nového sporťáka chlubíte se s ním přesto, že jste si ho sami nepostavili) ...Měl z toho radost, líbí se mu to tak svoje emoce takhle mozná i nepatřičně projevil ;-) nevidím na tom nic špatného. PSP je hezké ovšem k ničemu...blikátka u hraní nepomůžou a jak se odtušil, tak tlačítka se žádná nepřidají (druhá páčka přebírá funkce x o ..apod..). A to je moc velká daň za absenci ne-usb nabíjení.

Jestli si nekdo myslí že má lepší psp? To je subjektivní ovšem nikdo určitě u čecha nebo slováka takovýto neviděl...tady se pozná jak na člověkovi zanechá stopy komunismus - závist, má něco lepšího proč to vytahuje, ad se de zahrabat....To ve vyspělých zemí jako je USA je toto uplně normální, lidé vydělávají, aby se mohli chlubit...a že si to neudělal sám? Jak řekl někdo si umí hrát s pájkou a někdo vydělávat velký peníze...za které si koupí služby toho, co umí s pájkou - nevidim v tom problém, jen důkaz normálního koloběhu ekonomiky, on dá někomu výrobní faktory, za které dostane službu... Pranýřovat někoho za to, že si nechal vylepšit PSP a ještě mu nadávat, že ukázal světu co všechno lze....se může dít jen v postkomunistickejch státech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu