Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Slim a Harry Potter - zasekávání


Blake

Otázka

Mám PSP Slim 3.71 + 4 GB Scandisk. Koupil jsem hru Harry Potter a ohnivý pohár. Při vloženém memory sticku se hra zasekne hned po nahlášení, že memory stick bude použit pro ukládání dat. "It is reccomended that You have a Memory stick inserted so that you can save you pregress during the game". Po akceptování (nic jiného nejde) se objeví "The memory stick is currently being accesed. Remove may couse loss or corruption of data" a celá hra se zasekne.

Když memory stick vložen není - hra normálně běží...

Pomůže někdo???

Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli máš všechno origoš, a nic si s tím ani nezkoušel tak nevím .... maximálně bych s tím zašel do Sony centra, a zeptal se, čím to může bejt

ještě mě napadá to přetaktovat, to se dělá v recovery menu, ale to má jen Custom Firmware, ... takže bych ti doporučoval najít někoho, kdo to umí flashnout, a hodit si tam CF, a budeš mít klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak po dnešním lítání jsem zjistil toto: po zkouškách s jinou hrou atd. se přišlo na to, že "údajně": Harry Potter a ohnivý pohár je Platinum verze - což je prý nějaký remake. Hra dost stará a nějak si nerozumí s tou 4 GB kartou. Zkoušel jsem různé hry (Medal of Honnor a Harry Potter a Fénix) a ty běží v pohodě... tak nevím, jestli je tohle nějaký kec nebo jestli je to možné... A řešení? Koupit pomalou a malou Sony kartu... :-( Tak uvidím, co se bude dít dál, jak s tím budu bojovat... zatím díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu