Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRAJA blog - Nedostatek času, vánoční aktuality


CFbot

Recommended Posts

V*poslední době si připadám zavalen nedostatkem času. Maily s*červenými praporky přibývají skoro tak rychle, jak se vyřizují, někdy i*rychleji. K*tomu se rýsují nějaké weby, co chtějí zákazníci a další vlastní projekty se rýsují. Navíc se do toho pletou mnou dosti neoblíbené vánoční svátky*– Vánoce v*komerčním stylu jsou fakt katastrofa. A*na blog zbývá času minimálně, takže aspoň nějaké bleskovky: úspěšně jsem dokončil převod čísla k*t-mobilu a zatím jsem spokojen starší nokii jsem vyměnil za skvělé MDA Compact III*– t-mobilí brand HTC Artemis bez*wifi upgradnul jsem některé servery*– ceny RAMek jsou dostatečně nízko, takže proč*ne na počítači v*práci jsem přešel na windows vista a převládá myslím spokojenost na stationu jsme překročili tři tisíce zákazníků v*plném proudu jsou přípravy na přesun serverů do nové místnosti, což bude největší (vlastně první větší než jeden-dva servery) přesun serverů v*mé historii* připravujeme nové administrační rozhraní, které nasadíme doufám během ledna*2008

Víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu