Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
free2snc

FIFA 15 Online hraní s internetem od O2

Recommended Posts

Včera se mi konečně po téměř 9 měsících podařilo najít řešení jak obejít nefunkční multiplayer s internetem od těch modrejch podvodníků. Díky uživateli martysvadla, který na toto řešení poukázal. :thanks:

Budete potřebovat: počítač připojený k internetu přes WiFi vybavený ethernet portem, síťový kabel

1) Nejprve si na počítači povolíte sdílení připojení. To uděláte tak že půjdete touto cestou Ovládací panely>>Síť a internet>>Centrum síťových připojení. Poté v levém sloupci zvolíte "Změnit nastavení adaptéru". Zde by se vám měli zobrazit minimálně dvě připojení - "Síť Ethernet " a "WiFi". Pokud tam máte tato dvě připojení tak pravým tlačítkem kliknete na připojení "WiFi" a zvolíte položku "Vlastnosti". Následně nahoře přepnete na kartu "Sdílení" a zaškrtnete políčko "Umožnit ostatním uživatelům v síti využívat připojení k internetu tohoto počítače". Jakmile máte zaškrtnuto kliknete na "OK". Pro ty co tento návod zkouší poprvé tak už je to v tomto bodu všechno.

Pro ty co se už nějak hrabali v nastavení připojení "Ethernet" a nefungovalo jim to tak pravým tlačítkem klikněte na toto připojení, zvolte "Vlastnosti". V seznamu zaškrtávacích políček zaškrtněte položku "Protokol IP verze 4 (TCP/IPv4)" a zvolíte "Vlastnosti". Ujistěte se že zde máte zaškrtnuty položky "Použít následující IP adresu" a "Použít následující adresy serverů DNS". Windows mě zde automaticky nastavil IP adresu 192.168.137.1, Masku podsítě: 255.255.255.0, Výchozí brána: žádná, Upřednostňovaný server DNS: žádný, Alternativní server DNS: žádný. S timhle nastavením mi to funguje a měnit jsem to nezkoušel.

2) Následně propojte váš počítač s xboxem pomocí síťového kabelu. Jakmile máte připojeno zapněte xbox a jděte do "Settings" poté zvolte "Network". Zde zvolte vlevo položku "Advanced settings", poté najeďte na "IP settings" a následně zvolte možnost "Automatic". Poté najeďte na "DNS settings" a opět zvolte možnost "Automatic". Teď už jenom na ovladači pro uložení stiskněte "B" a pokud se Vám na obrazovce objeví nápis "Everything is good" tak můžete zapnout FIFU a vyzkoušet hraní online. 8)

Poznámka: V nastavení "Network" se mi zobrazuje "NAT Type: Moderate" a i přesto mi vše běží bezproblému. V modemu jsem taky nic nenastavoval.

Zkoušel jsem to pouze pro FIFU15 takže pokud to budete chtít zkusit například pro NHL tak sem napište jestli vám to fungovalo :thanks:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Ahoj mám řekl bych stejny problem s Fifa 15 xbox one a internetem od o2 akorát mám mac a ne windows mohli byste prosim poradit jak Fifu 15 zprovoznit pres mac. Predem diky za odpovědi.

Mám to úplně stejně. Zprovoznit se mi to nepodařilo

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Tak mě to nejde ani když jsem to udělal přesně podle návodu asi hodim 11 000 z okna a bude :-D

Bude tam něco, co děláme špatně, mně to taky nejde. Možná systém, nějaký další nastavení, přístroj, nevím. Ten návod je super a většině lidí to pomohlo. V každém případě si u O2 nahlaš poruchu, jinak se na tebe úplně vykašlou.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu