Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

Ale je to vázané na tebe, ne ? S bekuldou třeba postoupíte do vyšší divize. Pak s tebou budu tu vyšší divizi hrát já, ale když budu chtít hrát s bekuldou, tak začneme znovu od nejnižší divize. Píšu to možná trochu nesrozumitelně, ale chápete mně ne?

Vím, že tam měli v online, natvrdo vypnutou podporu síli přihrávek, směr ne. Takže záleželo jak jsi to zmáčknul - víc...prudší, míň...kratší přihrávka. Já to neřešil, protože jsem to tak chtěl. Jestli ale tím updatem vypnuli asistenci u směru přihrávky, tak jsou to hovada:!: (musím se na to podívat). Mně přijde, že jde hůř kličkovat.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je teda vypnutá natvrdo jen podpora síly u přihrávek, ale ta je od začátku. To není updatem.

Ty si teda bekuldo dobrej šílenec hrát s Čechama:wohow:. To jsem zkoušel naposled ve třinástce a raději jsem ty lemry nakonec rozpustil. Nedalo se to. Ale chápu tvoji národní hrdost:party:.

Zkus hrát za ČR v tom FIFA INTERACTIVE WORLD CUPU. Je to mód na sezóny a všichni hráči tam mají nastaveny stejné hodnoty. Ronaldo, Lafata, Messi, Darida,všichni mají 85. Je to férovej mód a navíc když vyhraješ první divizi, tak jsou tam nějaké ceny.

Tam je radost hrát za Čechy. Myslím, že na postup do 1. divize máš měsíc. Pak se to resetuje a začíná se znovu.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se solidně nervnul zase. Vyhrál jsem semifinale Premier Cupu a uz jsem se tesil na finale. Po odpiskani konce, me to ale zase vyhodilo, coz bylo uz podruhe za poslednich par dni a opet po vyhranem zapase. Hodi mi to pak jen hlasku, ze jsem se odpojil predcasne a snizuji mi DNF, z poharu jsem samozrejme vypadl. WTF??

O tomhle jsem cetl, ze se delo ve 14, nebo to tu psal jirasko snad dokonce... V 15ce mi to zacalo po tom updatu. Je mozne, ze uz zase nejaci chytraci vi, jak odpojit soupere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se solidně nervnul zase. Vyhrál jsem semifinale Premier Cupu a uz jsem se tesil na finale. Po odpiskani konce, me to ale zase vyhodilo, coz bylo uz podruhe za poslednich par dni a opet po vyhranem zapase. Hodi mi to pak jen hlasku, ze jsem se odpojil predcasne a snizuji mi DNF, z poharu jsem samozrejme vypadl. WTF??

O tomhle jsem cetl, ze se delo ve 14, nebo to tu psal jirasko snad dokonce... V 15ce mi to zacalo po tom updatu. Je mozne, ze uz zase nejaci chytraci vi, jak odpojit soupere?

Jo, ve 14ce to bylo šílené. Představ si že třikrát po sobě vyhraješ nějaký pohár, ale pokaždé to nějaký somrák udělá tak, že tě to odpojí. Z toho dvakrát po penaltách. Strašné, po penaltě výbuch radosti a pak ... sem myslel, že pudu PS3 hledat ven pod okno:angry:. V sezónách taky strašně moc a většinou, když šlo třeba o postup. Někdy se mi po odpojení ani nepřipočetli prachy za dohranou sezónu - hnus. Ale blblo to i offline, ty jejich servry, to byla hrůza. Máš pravdu , že mně to teď po tom updatu taky už několikrát odpojilo, ale ikdyž jsem prohrál. Pořád je to ale proti 14ce ráj na zemi. Určitě s tím něco EA udělalo. Doufám, že to někteří neobejdou, to bych nepřežil. Snad je to tím updatem nebo jejich servrama. MODLI SE:?

Po dlohé době jsem hrál offline a zdá se mi, že to je oproti 14ce hratelnější. Na obtížnost ultimate to loni nešlo vyhrát, pc hrál zcela bez chyby, ani mu nešel vzít balon. Teď jsem porazil na ultimate tým týdne a docela v poho...:)

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem celý Cz tým rozprodal a sestavuji opět anglii :D,a koupil jsem si Morena za cca 6 tisíc a nic :D,peníze zmizly ale hráče nemam už čekam dvě hodiny :D,jinak hry od EA mi zamrzaj jak NFS tak Fifa či NHl u jinech výrobcu se mi to nestává.během dneška mi dvakrát zamrzla vždycky v režimu UT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to gratuluju, ja jsem tym tydne neporazil ani ne profesionala. :-))

No, na tom vypnuti je "nejlepsi", ze nedostanes zadne dukaty ani za zapas ani za turnaj, nic. Jestli to delaji zamerne ti oponenti, meli by dostat dozivotni BAN, grazlici !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14ka mi dost zamrzala, 15ka musím zaklepat zatím ne.

Zkoušel jsem i turnaj na ultimate, ale zatím bez úspěchu. Turnaj na profesionála jsem vyhrál. Úplně jsem byl paf z toho když v zápase na ultimate soupeř třikrát zblízka minul odkrytou branku (a nebyl to žádný slabý hráč, ale třeba Sneijder). To by byl loni automaticky gól:!:. A branky jsem loni dostával normálně do šibenice třeba ze 40 metrů. To fakt nešlo. Jinak jsem si všiml, že proti tomu týmu týdne je dost veliké DNF, možná nejvyšší ve hře, asi 1,40.

Moje týmy:

http://www.futhead.com/15/squads/5773905/

http://www.futhead.com/15/squads/5771139/ V obraně jsem měl Benatiu, ale neosvědčil se, tak šel na trh.

http://www.futhead.com/15/squads/1704449/

Stavím francouzskou ligu. Plánuji italskou, ještě jednu verzi Barclays, portugalskou, tureckou. Pak pokud budou peníze, tak nějaké národní týmy - ve 14ce jsem měl Brazílii, Španělsko,Francii, Itálii, Anglii, Německo. Snad to stihnu všechno poskládat do konce fify 15.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirasko, vysvětli mi, proč si raději nepostavíš jeden tým s pár náhradníky, ale zato pořádný. Než dělat kupu týmů, ale sotva průměrných. Jinak o víkendu jsem se konečně prostřílel do 3. divize a cítím, že mám formu, tak až budeš mít čas, můžeš mně vyzvat. :-))

Jinak pokračuju se zlatými balíky, za poslední týden jsem jich koupil tak 12-15 a jediné co stojí za zmínku byl Huntelaar (84), za nějž jsem ovšem dostal 1400 mincí, takže valstně ani za zmínku nestojí. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirasko, vysvětli mi, proč si raději nepostavíš jeden tým s pár náhradníky, ale zato pořádný. Než dělat kupu týmů, ale sotva průměrných. Jinak o víkendu jsem se konečně prostřílel do 3. divize a cítím, že mám formu, tak až budeš mít čas, můžeš mně vyzvat. :-))

Jinak pokračuju se zlatými balíky, za poslední týden jsem jich koupil tak 12-15 a jediné co stojí za zmínku byl Huntelaar (84), za nějž jsem ovšem dostal 1400 mincí, takže valstně ani za zmínku nestojí. :-))

Dělám to jako loni. Všech deset týmů, co jsem měl byli s nejlepšími hráči. Zhruba v březnu byli všechny na max. Navíc když máš víc mužstev a tím i hráčů ušetříš za smlouvy, když střídáš mužstva po zápase. Peníze pak rychleji přibývají. Není pravda, že jsou průměrné. Na Ronalda , Ibru apod, samo mít nebudu, ale tými budu ještě postupně upgradovat. Plánuji třeba Čecha místo Mignoleta. Ve francouzské lize, už jen jednoho obránce a budu mít tým s Cavanim, Lavezzim, Lucasem...Ruský tým mám na max. Nejlepší tým,ale neskládám podle čísla, ale hlavně podle toho, jak se mi s tím hráčem hraje. Příklad, koupil jsem do Bundesligy Benatiu (84) a nebyl jsem s ním spokojen. Měl útočení i obranu Vysoké - přišlo mi, že se snažil tím pádem být všude, ale nebyl nikde. Matip (77) mi hrál skvěle, takže Benatia šel do háje a matip mi hraje. Mám Rosického(80) a jsem s ním víc spokojený než s Oscarem(84) , kterého mám také. Takže říci o mužstvu, že je průměrné, je zavádějící. Někomu sedne to, jinému ono. Další věc. Tebe bude bavit hrát celý rok Ultimate s jedním týmem ? Mě to teda nebaví. Když jich střídáš víc, neomrzí tě, navíc máš stále co budovat, vylepšovat. Na Ibru, Ronalda mít stejně nebudeš, pokud je nedostaneš v balíčku, takže až budeš s tím jedním týmem na max, tak budeš max kupovat balíčky a doufat. Peníze za coiny do toho rvát nehodlám. A v obyčejných balíčkách dostat top hráče asi nejde.

Takže proto stavím víc mužstev.:D

Tak to už jsi lepší než já, gratuluji. Asi s tebou budu mít hodně práce. Já se pořád plácám okolo 5. divize. Jednou mi to jde, jindy je to na oběšení, ale to jsem měl i loni. Nakoukl jsem třeba do 2. divize a následoval sešup do 6. Jak na houpačce.

Nevím jestli je to pravda, ale ta hra tě přednostně spojuje s hráči na stejné úrovni a jelikož mám 80, tak už si asi se žádným začátečníkem nezahraji. Kdežto ty asi ano. Teoreticky bych měl chytat více zkušenějších hráčů. Jestli je to ale pravda. No, uvidíme až si zahrajem. Jestli od tebe dostanu naloženo.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak naloženo ode mně určitě nedostaneš, to se nebojím, zase takový progres jsem neudělal. Ale tím, že hraju jen s jedním družstvem, kde pravidelně točím 22 hráčů, jsem se už celkem naučil co od kterého hráče můžu čekat atd... Nové hráče nekupuju, jen zlaté balíčky za 7500,- až ve chvíli kdy mi tam něco spadne třeba za 50000,- tak si za 30000 koupím posilu a 20K zase hodím do zlatých balíčků, minulý víkend jsem měl štěstí tento víkend zase vůbec nic, každopádně stále čekám na Zlatana nabo Cristiana, i když se mi nehodí do mého BPL týmu, jednoho z nich prostě musím mít. Nejlépe pak dostat Messiho ve formě a koupím si i Zlatana i Cristiana. :-)

Co mi ovšem vrtá hlavou, jsou ty série co hraju. Teď v 4. divizi jsem měl 5 výher za sebou a na titul mi chyběla 1 výhra za 3 zápasů, no a asi je jasné jak to dopadlo... To mi nikdo nevymluví, že tohle není náhoda. Zajímalo by mně jak fungujou ty skripty s přiřazováním soupeřů a hlavně s hendikepy, pokud tedy něco takového opravdu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň raky, ale musím si rýpnout, jsem škodolibý.:D Ty moje sotva průměrné týmy ;)ti dneska uštědřily dost drtivou porážku v sezóně. Dvě výhry, dvě remízy a titul je doma:party:. Ti Francouzi ještě nejsou loajální, hrál jsem s nimi teprve druhý zápas. Byli takový leniví, moc neběhali. Trochu jsem se nadřel , ale vyšlo to, z 0:3 na 3:3, super. Navíc jak jsem s nimi ještě nehrál, tak je ještě tolik neznám. Tím navazuji na to, že když mám víc mužstev tak podle tebe si nezapamatuji co od kterého hráče čekat... Nemám tu zkušenost. Po pár zápasech si každého hráče zapamatuji docela dobře. Ve 14ce jsem mněl na jaře už všechny týmy postavené a mohl jsem také kupovat za 7500 ty balíčky, ale moc jsem tomu nevěřil, tak jsem stavěl dál, národní týmy a navíc pak přišli s tím World Cupem.

Tak zase potrénuj, doplň tým - já také doplním a dáme odvetu.:wohow: Jak na mou obranu, ti neporadím, sám to nevím, jak to někteří tak lehce překonávají.

Jinak jsi měl smůlu, že jsi se mnou hrál zrovna když mě chytla supr forma. Postoupil jsem do 5. divize a i tam to vypadá slibně.:)

Jestli to přiřazují podle té úrovně , nevím. Kdysi dávno se to tady probíralo (ve fifě 12 nebo 13) a dost lidí tu tvrdilo, že to vyhledává i podle úrovně. Navíc prý do ultimate EA zabudovala takový faktor, že ty týmy někdy vypadnou z formy. Ve 14ce, se mi to fakt zdálo, že třeba tři zápasy hráči běhali jak diví a pak dva byli úplně bez zájmu (nenabíhali a podobně). V 15ce se mi to už tak nezdá. Navíc se tu tvrdilo, že ti to hledá taky soupeře podle toho jak hraješ - máš třeba sérii tří proher, tak ti hra vyhledává "slabší hráče", tj. někoho kdo také vícekrát prohrál, to aby ti asi dali šanci:D. A naopak , vyhraješ-li vícekrát...třeba série tří výher, tak ti to ztíží a najde ti to protivníka se stejnou formou - to znamená někoho, kdo také vícekrát po sobě vyhrál - to by vysvětlovalo to že jsi 5 x vyhrál a pak ti to dávalo asi soupeře se stejnou formou. Ale všechno jsou to jen domněnky. Oficiálně od EA nic nemám. :idea:

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak hlavně ta ruská liga, to byl humus. Doumbia a ten druhý čičmunda, to si hrál jenom na rychlost, oba dva nějakých 93. To mě pěkně nasralo a říkal jsem si, že si taky koupím nějaké speedy do útoky. Mám 4 útočníky (Drogba, Eto, Bony a Džeko), protože jsou levní a hlavně moji oblíbení, nicméně nejvyšší rychlost má myslím Eto a to nějakých 76 jenom. Ale tak alespoň vím, že můžu jít ještě herně nahoru jen si koupit rychlejší útočníky. :-)Celkově ten den, co jsem s tebou hrál mi dopadl hodně špatně. Rupnul jsem z 3. divize zpátky do 4. a tam jsem 2x potom o bod nepostoupil zpět do trojky.

Jinak včera jsem si koupil 10 těch JUMBO zlatých balíčku a bylo tam naprosto kulové. :-) Takž na čas končím se zlatými balíčky a koupím si Schurleho, Juana Mattu a Cesca Fabregase + možná nějakého jednoho rychlého útočníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak hlavně ta ruská liga, to byl humus. Doumbia a ten druhý čičmunda, to si hrál jenom na rychlost, oba dva nějakých 93. To mě pěkně nasralo a říkal jsem si, že si taky koupím nějaké speedy do útoky. Mám 4 útočníky (Drogba, Eto, Bony a Džeko), protože jsou levní a hlavně moji oblíbení, nicméně nejvyšší rychlost má myslím Eto a to nějakých 76 jenom. Ale tak alespoň vím, že můžu jít ještě herně nahoru jen si koupit rychlejší útočníky. :-)Celkově ten den, co jsem s tebou hrál mi dopadl hodně špatně. Rupnul jsem z 3. divize zpátky do 4. a tam jsem 2x potom o bod nepostoupil zpět do trojky.

Jinak včera jsem si koupil 10 těch JUMBO zlatých balíčku a bylo tam naprosto kulové. :-) Takž na čas končím se zlatými balíčky a koupím si Schurleho, Juana Mattu a Cesca Fabregase + možná nějakého jednoho rychlého útočníka.

Jo ruská liga. S tou se mi hraje nejlíp. A.Musa - má jen 75, ale hraje mi nejlíp z celého klubu, je to super štírek. Mám ho nejraději, je fakt dobrej. To je právě to o čem jsem psal, že si nevybírám hráče podle čísla. V obraně ruské ligy je výborný Douglas - taky jen 75, ale patří mezi mé nejlepší obránce. Džeka mám taky, pomalejší, ale umí se uvolnit a dobře střílí. Celkově mě to přijde ta 15ka jako první FIFA, ve které mi až tak při výběru hráčů nezáleží na čísle u hráče.

Já postoupil do pětky, snad mi vyjde ta 4. divize. Snad poprvé jsem v sezónách narazil na čecha, remizovali jsme.

Jestli na něho máš, kup si Sturridge, v 15ce je bombovej. Ta jeho kombinace rychlosti, driblinku a střelby je smrtící. Jenom je to vyložený levák, jediná vada.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sturridge je celkem drahej ale. Zatim, prodam Bonyho, Drogbu a Džeka asi a nechám si Eto´a. Místo nich koupím Jovetiče, Lukaka a Rémyho. Sice budu hrát se stejným útokem, jako všichni ostatní, ale co, hlavně když se dostanu do 1. divize, no ne? :-) Když tak nad tím přemýšlím, tak to stojí za prd ta FIFA. V reálném fotbale si neumím představit, že bych z týmu vyhodil Džeka a místo něj si vzal Rémyho. :-)) To bych musel být mentálně retardovaný. :-)

Jak poznáš, že si narazil na Čecha? To by mně zajímalo.

Jakou roli hraje v reálu ten attacking a defensive workrate? V čem se projeví rozdíl např. attacking workrate medium a high?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta 15ka je dost naprd,protože mají obrovskou výhodu rychlíci, není přece normální, že mi hraje líp Musa než Džeko! Do reaálu to má daleko. Minulý rok měli výhodu hlavičkáři, ale nebylo to tak do očí bijící. Jak jsem tu již psal Fifa je plná chyb a nedodělávek, ale je tak pěkně načinčaná (všechny ty módy atd.), že se mi líbí víc než PES.

Jovetiče taky plánuji, ale místo Lukaka chci k němu Bentekeho. Nakombinuj to jako já, dej do útoku vedle sebe třeba Drogbu a rychlejšího Rémyho a podobně. Eto, se oproti minulým letů dost zhoršil, hlavně rychlostně je na nic.

Měl česky znějící název klubu a profil jako české jméno, tak jsem mu napsal a dal si ho pak do přátel. Je možné, že už jsem z čechy hrál,ale zmátl mě nečeský název, to je možné.

Když má vyšší útočení cpe se víc do útoku a obráceně... U obránců, když má útočení vyšší tak mi dávají hodně gólů hlavou z rohů. Nebo když dáš taktiku na útok tak se víc vysouvají než ti co mají vyšší obranu. Medium, to je tak nějak vyvážené. U obránců se snažím mít do útoku jen jednoho a druhého s obranou raději medium, nebo vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Bentekeho,Jovetiče,Lukaka,Drogbu,Džeka.Všichni mají něco,nedokážu říct kdo je z nich nejlepší nejvíc sem hrál útok Džeko,Drogba oba daly dohromady 80 golu.Jovetič cca s 15 zápasu 20 golu,Benteke mi uplně nesedl a Lukaku sem hrál 1 zápas nemůžu soudit.Rémy je naprosto výbornej toho plánuju koupit časem a Sturidgge taky myslym ideální dvojka.

Ted mam útok Drogba/Vargas a Vargas za ty prachy paráda.místo Drogby ale pak chci toho Rémiho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK a co mám teda očekávat od Balotelliho, když má obě dvě workrate Low?? :-) To znamená, že sere na obranu i na útok?

Jinak mi je určitě líto prodávat Bonyho, Edina a Didiera jen proto abych koupil nějaké běhavé trapáky, no ale úspěch si žádá svou daň. :-) Bohužel FIFA mě nutí nehrát se svými oblíbenými hráči nýbrž s oblíbenými hráči FIFY. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu bekuldo, každému sedí jiný hráč. Prosadit se dá i třeba s Džekem, jen musí mít okolo sebe rychlíky, kteří to oběhají za něj.

:D hahaha, taky mě to napadlo rakosy u toho Balotelliho, že sere na útok i obranu. Těžko říct co tímhle chtěla EA říci:), fakt nevím. Třeba je do hry zabudovaná chemie až do té míry, že tohle nastavení vystihuje reálnou povahu Balotelliho. Je přece dost náladový při zápase.:!: Nehrál jsem s ním ještě, tak fakt nevím, co tím chtěli autoři říci.

Počkej do příštího roku rakosy, třeba budou nezastavitelní silní hráči Bony atd. Loni byli IN hlavičky, letos rychlost a driblink, příští rok třeba síla a pak třeba prokličkuješ přes celé hřiště s brankářem a zavěsíš. :wohow: Prostě EA každý rok něco posere.

Hrál jsem demo PES 2015 a tam nechal rozhodčí dojet vždy akci. Pískl konec, když byl míč někde uprostřed, nebo v autu. FIFA? Ke konci zápasu ve vápně mi soupeřův brankář vyrazil střelu, já dorážel a když míč letěl do prázdné branky tak píííísk konec. Nebo jdu ke konci v brejku sám na brankáře, chystám se střílet a pííísk, konec.:roll: Stát se to v reálu, tak sudí neopustí stadion živý:D. To je prostě EA... Škoda slov, hlavně že mají každý rok plnou hubu super vylepšení.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já třeba vůbec nechápu jsou ty mimózní komentáře.

"Vést v zápase o dvě branky to se ... " - za stavu 5:1

"Tak a je to penalta." - před začátkem zápasu

a takových nesmyslů tam hlásí spoustu, už jsem to jednou přepnul na anglický komentář a dneska to udělám znova, tam mne tak neirituje.

Uvažuju, že vyzkouším i ten PES, ale moc si od toho neslibuju teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten český koment je někdy k smíchu. A je hodně starý, myslím 7 roků. Proto je tam stále "mladičký španěl Fabregas":D. Ale čeština by mi chyběla, nemyslím ale ten komentář. Syn hraje karieru a tam je dost textu. Z toho důvodu jsem letos upustil od plánované koupě PS4 A FIFY na tuto konzoli. Není tam v češtině. Aspoň ten text mohli udělat, hňupi. Snad to tam dají příští rok, ale možné je i to, že to už bude nastálo bez CZ.

PES jsem hrál v roce 2012. Své kouzlo má. Hlavně ta hratelnost. Hra mi přijde reálnější, je to takové pomalejší, dá se víc kombinovat. Ale FIFA mi prostě sedí víc. Chyběl mi FUT. A celkově se u FIFY tak nějak víc bavím. Hraju ji od roku 2008 a je to srdeční záležitost, tak jsem se k ní vrátil. Kdyby to šlo, možná bych střídal hraní FIFY a PES. Ale já si vždy rozhodím herní návyky. To ovládání je takové jiné. Jak jsem hrál toho PESA, tak jsem si ve 13ce půl roku zvykal na FIFU.

Zkrátka každá ta hra má něco do sebe. A někomu sedne to, jinému zase něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu