Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TitanFall


frog123_

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ty si asi moc nečetl co jsem psal. Po nainstalování season passu, jsem je neměl nainstalovaný. Nesvítili pouze tam bylo pořád napsaný, že nejsou nainstalovaný. Tak jsem si myslel, že ty tři map packy jsou nad rámec season passu a ten přidal jiný věci kterých sem si nevšiml. Tak ať ten článek mezi židlí a stolem, příště líp čte, než někomu odpoví.;):idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Pass available for FREE on Xbox One and Xbox 360  it appears that, as a way to celebrate the one year launch of Titanfall, all Titanfall downloadable content packs and its Season Pass are now available for free on the Xbox One Store and the Xbox 360 Store.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co nerozumí:

Jak to tak vypadá počínaje dneškem jsou všechna DLC pro Titanfall na Xbox One i Xbox 360 zdarma. Spekuluje se, že by mohlo jít o speciální akci k oslavení prvního roku od vydání hry ovšem Respawn ani EA zatím nevydali žádné oficiální vyjádření. Navíc Season Pass je zdarma jen u Xbox One verze hry tudiž se, také dost možná může jednat pouze o chybu na straně Microsoftu. V každém případě v době psaní tohoto článku jsou DLC dostupna zdarma, takže neváhejte a stahujte. Xbox One Titanfall Season Pass, Frontier’s Edge, IMC Rising, Expedition. Xbox 360 IMC Rising, Frontier’s Edge, Expedition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu