Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry z PS3 na PS4 (závisí na tom rozhodnutí jestli si koupit XBONE nebo PS4)


Luke-Hardy

Otázka

Zdravím, rozhoduju se mezi koupí PS4 a XBONE a někde jsem četl že na PS4 by měli fungovat i hry z PS3 co je na tom pravdy ? a fungují už ty hry nebo ne ? v tom článku bylo napsáno že to bude během roku 2014 popřípadě jaké herni tituly z PS3 je už možné pořídit na PS4?

P.S. Pro odpůrce XBONE mám zájem si ho koupit kvůli herním titulům které na PS nejsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

šlo na reklamaci...co vím tak co lidi kupují ted tak už je to číslo někde jinde, to že si někdo chtěl namastit kapsu a dovezl tu bůhví co je věc jiná.... doted ty problémy nebyly a najednou se masově objeví..... čím to... konzole i elektronika i technika odcházejí, ve své podstatě čím modernější a vybavenější technologie, tím kazovější... to není otázka konzolí, ale elektroniky celkově, aut a dalších zařízení nevyjímaje...

exkluzivity.... o tom se můžeš bavit... polovina lidí ani neví co na xone vyšlo a má vyjít a jen se baví...konzolista krásná ukázka...masírování jak ps4 vše 9/10 a xbox pod :)

to když jsem tam několikrát psal témata na které udělají článek..na to se tak nějak vykašlal kachlo viz například cenové rozdíly psn a xlive ... přičemž ps je v průměru cca o 35% dražší než xlive, ale budiž...

o tom jaká je driveclub exkluzivita a co vlastně pořádně vyšlo (ne co vyjde někdy) se může bavit..ale zbytečně...hry vychází, budou vycházet a to je jediné oč jde

o tom jak fungovali služby xlive vs psn to raději většina mlčí a neřeší

srovnání grafiky...mám doma obě konzole a pár her jsem měl možnost srovnat..nech si zdát ten propastný rozdíl, kterým se každý pyšní nepoznáte... pokud teda nestojíte nad dvěma obrazovkama současně a nesledujete tři minuty rozdíly...

o tom jak krásně se ztratili data z psn, dva měsíce vůbec nefungovalo a sony jen mlžilo...to už každý zapoměl...

Jasně že MS není o nic lepší, na začátku plno keců, PR blbeček co to vedl i na loňském E3 tomu nasadil finální korunu... a spousta jiných problém... ale trošku soudný člověk má tu soudnost a dokáže si to v hlavě srovnat a nemlít pořád nonstop 24/7/365 jak je sony a ps boží a pro hráče a ms a xbox na♥♥♥♥♥ a jen stojí za prd... vše má plusy a mínusy...aktuálně jsou ty dvě konzole na stejné brdo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spíš je to o tom, že 90% xboxů pro český trh jde po hodině na reklamaci, začáteční PR kecy okolo Xboxu(potřebný kinect, bazarové hry atd.), dále o dost menší výkon a taky celkově horší exkluzivní hry, forza a remake halo to nezachrání.

Ty procento ketý jsi napsal máš nějak podložený nebo je tvůj osobní odhad ? A taky už jsem četl o myšlence s kterou přišel xbox a postupem času se od ní celkem vzdaluje zatímco ps4 se své myšlenky drží a vypadá přesně tak jak se říkalo že bude vypadat a umí přesně to co se říkalo že bude umět ale to si myslím že dokazuje spíš flexibilitu xboxu že si dokažou poradit s problémy které vzniknou pokud tedy není to tvoje prcento poruchovosti pravdivé to by naopak dokazovalo to že u xboxu se snaží řešit problémy ale bez výsledku. Pokud teda máš pravdu s tím procentem tak nemám zájem si kupovat konzoli u které vím že ji budu reklamovat a opravdu bych šel do ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mike zrovna v tomhle naplno nesouhlasím.. nevím ted cenu u ps4 ovladače xone je drahý ale .... tužkovky vyměním kdy chci ten ovladač mi neodejde a baterka neslábne...výdrž baterky u nového ovladače a tři roky starého je sakra rozdíl...životnost baterky nezastavíš...takže to, že můžeš vyměnit je v pohodě... navíc do xkového jde koupit normální baterie jako má ps4 ovladač a mít ji tam nastálo a dobíjet přes usb....takže rozdíl je nulový další trochu zesměšnování něčeho co není problém, protože funguje stejně...

MS nabízí tužkovky stejně jako baterii která stojí cca 200-300 a funkce je srovnatelná s ps4 ty ovladače pak fungují stejně s tím, že u xka si ji můžeš vyměnit za novou v řádu sekund nic víc ani míň, takže říkat. tužkový baterky a mrkvosoft...bud si to neznal, což je pak blbé, že se k tomu vyjadřuješ a nebo prostě jen schválně podstrkuješ mylné informace..

u x360 vs ps3 jednoznačně xko mělo navrch protože nový ovladač plus ta baterie a kabel vyšel cca na 900 max 1000 zatímco ovladač standartně o pár set víc..ted díky tomu, že musíš dokoupit baterii tak xkový vyjde ve finále s baterii o nějakou tu stovku dráž, takže výhoda pro ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xlive jako takové je lepší, o tom vím. Ceny jsou menší jen kvůli tomu, že se X1 neprodává :D ...a o tom výpadku...na to se nezapomnělo , ale rád bych ti řekl, že Xlive mělo v minulosti taky X výpadků a nebyly to je hodinové výpadky...menší framerate, menší rozlišení...teď to ještě tak vidět není, ale jen počkej za rok-dva, to bude propast, věř mi...a konzolista.cz... člověče, to ani nesleduju :D koukám na eurogamer.net, ign a podobné...český weby jsou k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dweight ty ceny jsou diametrálně odlišné od dob X360, takže to že se neprodává je opět mylná informace...

jj největší výpadek cca 3 dny a dávali za to náhradu měsiční live a arkádu zdarma :) proč? protože to bylo placené... .a tomi přišlo férové...údržby apod.... to je prostě nuté půldenní výpadky to bylo ještě na ps3 běžné nevím jak je to u 4 ... ale ty dva měsíce plus uniklé informace a hlavně neifnormování... to byl podraz...takhle mohl prostě každý ozvat se do banky.... zablokovat platby nebo jinak zareagovat, ale to je celkem jedno

jak říkám fakt je ten, že všechno má jak plusy tak mínusy

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějak přestávám chápat smysl tohoto topiku, skoro mi přijde vytvořený jen za účelem flamewars.

Luke, když chceš hrát ps3 hry, kup si ps3. Pokud chceš hrát hry na x0, kup si x0 no a pokud hry na ps4 kup si ps4. Jednoduché jak facka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mandaz ani ne ...jen když místo rad...tu každý akorát házel špínu tak jsem chtěl napsat trošku víc informací pokupě... primární by měli být hry...a to co chce hrát já mám konzole obě to víš... do xone jsem šel jako první kvůli maxovi, killer instinct, zoo tycoon atp :) ted se těším dost na sunset ale stejně primárně jsou multiplatformy, kterých si člověk vždy zahraje hafo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nějak přestávám chápat smysl tohoto topiku, skoro mi přijde vytvořený jen za účelem flamewars.

Luke, když chceš hrát ps3 hry, kup si ps3. Pokud chceš hrát hry na x0, kup si x0 no a pokud hry na ps4 kup si ps4. Jednoduché jak facka.

Kdybych chtěl PS3 tak už si ho dávno koupím a teď se rozhoduju mezi xbox one a ps4 a to že jsem se ptal na ps3 hry to byl jenom odtaz který by mi potvrdil že ps4 se vyplatí koupit protože kdyby tam byla možnost hrát ps3 hry tak ps4 je jasná volba(bych si koupil dead rising 2 které bylo na ps3) + bych měl možnost hrát ty užasný hry co jsou exkluzivně pro ps4 teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mike jo baterka je to velmi kvalitní to se nehádám ale x lidem i tady v čr odešla... mě třeba taky drží dobře ale zas otázkou můžu říct že na x360 mám za rok nahráno třeba okolo 2500 hodin oproti tomu na ps3 asi 200, mě šlo o to, že ukazuješ na tužkovky přitom lze mít u xone to samé co u ps4 ... stojí to ovšem ve finále víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu