Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jemné zrnění obrazu


craig27

Otázka

Zdravím, pořídíl jsem si nedávno Ps4 a zkoušel pár her a všiml jsem si že jemného zrnění obrazu a rozostřených detailů v pozadí např. v Last of Us detail obou postav jsou ok i textury poblíž, ale v pozadí v dálce už jsou mírně zubaté to samé v Killzone mám doma tuhle televizi http://www.datart.cz/-3D-televize-SAMSUNG-UE46F8000.html?productId=288199 a zaplí game mode používám hdmi kabel přibalený ke konzoli, nevím zda je to kabelem nebo televizí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud ti to TV nedělá při ničem jiném (jiná zařízení), pak bych asi zkusil vyměnit HDMI kabel (ten přibalený k PS4 jsem ani nevybaloval a rovnou raději používal svůj). A zkusit vyměnit kabel v HDMI portu na TV, koukám, že tvoje TV má 4, tak to nebude asi problém, zkusit PS4 připojit do jiné HDMI "zdířky" ;) Pokud by problém zmizel, bude problém v jasný po tom daném konkrétním řešení (kabel, HDMI port) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si nejsem moc jistý...na některých TV lze tyto přednastavné "mody" upravovat dle chuti, tak se zkusit mrknout na to, pokud tam není něco špatně nastavené. Jinak je také občas možné mody vytvořit, tak ještě zkusit to. A "rychlejší"? Jako při zapnutí TV, že se musí něco přepínat, aby se nehrálo v herním modu, nebo je problém s odezvou obrazu? Pokud nastavování, tak tuším u takřka všech novějších TV lze vybrat jaký daný mod má být na daném portu TV. Pokud s odezvou obrazu, tak tam už určitě neporadím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu