Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Teplá PS4


lupama

Otázka

Ahoj, mám asi týden PS4 ,kvůli tomu aby měla místo na nasávání a aby se krásné chladila jsem předělal TV atd. No PS4 stoji na podložce Zalman NC3 a na ze všech stran má fůru místa. Když hraju TLOU tak je psko dost teplé uprostřed konzole když na ní sahnu z vršku. Ale výfuky zadní jsou sotva vlažné. Větrak běží, tak,že jde slyšet, ale vysavač to není . Je to normální? Ptam se , protože moje PS3 fat 5let stará byla v uzavřeném prostoru úplně chladná a možná i tišší. Tak mám strach jestli to vyfukuje správně, protože ,že by z toho šel nějaký proud teplého vzduchu se říct nedá... Udělal jsem na ni místo na stolku a TV přidělal na zeď kvůli tomu,ze jsem myslel, ze ji chybí prostor na chlazení, ale je to furt stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dle specifikací jsou ty ventilátory velmi tiché. Rest mode jsou vlastně napájená USB, proto se ventilátory společně s nabíjením ovládače točí - včera jsem to v noci zkoušel - pohoda. Na Aliexpressu nakupuju velmi často, taky jsem se na ně díval, trochu bych bych měl ale strach o trvanlivost ventilátorů - jinak to co vidíte na aliexpressu, to je to samé co na Aukru a i v normálních obchodech (akorát tam už to stojí násobky). Dodací lhůta cca 14dní až jeden měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nákupu na Alienexpressu bych se taky nebál, ovšem občas se holt natrefí i na šmejd -což ovšem nemusí bejt tenhle případ. Já teda nakupuju spíš na DealExtreme, ale všechno OK. Akorát teď objednávat zavčasu, za pár týdnů končí čínskej rok (únor), maj 14 dní zavřeno a potom tak měsíc nestíhaj pro zavalení objednávkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aliexpress používám nejraději, mají tam ochranu vrácení peněz - už jsem jí využil 2x. Poprvé když zboží nedošlo, podruhé když přišlo poškozené přepravou. Nic jsem nevracel a peníze mi přišly zpět. Kupoval jsem tam i optiky (zaměřovače) a kvalita byla shodná, nebo lepší s českými obchody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Já jsem teda vcelku koukal na to jak to řve ale jsem zvyklej z PS3 SUperSlim kde se vlastne pořád roztáčelo a zastavovalo BR takže to taky dělalo hluk. Tady např. u Killzone si občas taky zařve ale potom se uklidní. To samé Infamous. Jinak přehřívání neřešim. Mám ji skoro 2 roky v záruce takže ze začátku jsem na to akorát sahal protože mě to zajímalo jak se to hřeje oproti PS3. Btw. pokud máte záruku tak bych to neřešil.

že to jde slyšet je asi normalní. Jinak kupuju si HS 7.1 (když mladá spí) a nový domácí kino k PSku (když je pryč) :) takže mě hluk nezajímá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu