Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o pomoc :(


hotar94

Recommended Posts

Ahoj lidi mam problém ze stolním Pc . Minulí týden jsem si koupil nové díly do pc - Základní deska - Gigabite F2A55M-S1 - Processor AMD A4 5300 3.4ghz (socket FM2) - a Ram Kingstone 4GB DDR3 1600mhz .

začali s tím problémy 1-. že po přeinstalování Windows 7 32bit nechtěli se naistalovat ovladače sítové karty - pak nakonec to šlo

2- Integrovaná grafická karta v CPU AMD 7480D po naistalovaná ovladačů začaly padat po 30 vteřinnách probliknul display a hlasilo to že ovladače byly znovu obnoveny tak sem reklamoval desku i processor a dělá to stejně tak sem tam dal starší GPU ATI 5450 512mb

a zase to začalo dělat ne teda už tak často ale děláto taky . 3- v prohlížeči Google chrome když chci přejít na stranku tak modra tabulka a ze chyba stranky myslím že by to mohlo mýt nějakou spojitost s tím ostatním - Windows už se skousel reistalovat asi 5x a pořád to samí - i origin když chci stáhnout nejakou hru mi hlasí že prřestal pracovat a že ho musím restartovat . prosím o pomoc děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

To s tím nemá nic společného, tyhle problémy by neměl, i kdyby mu Windowsy přečetly jen 4GB RAMky (tedy kdyby měl 32bit OS).

Každopádně jak radil aAlofok, zkusil bych jiné Windowsy, pokud jsi už PC přeinstalovával a bez úspěchu. Ještě mě napadá: Dělal jsi formát disku, nebo jsi jen nechal "opravit" či přeinstalovat systém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

ahoj chci si po delší době přeinstalovat windovs, rád bych změnil oddíly ale nevím jak na to. Všechno je v klidu až na jednu maličkost při začátku instalace mi chybí nabídka Možnosti jednotky (upřesnit) jakou má v čase 02:03 tento borec. https://www.youtube.com/watch?v=GJebhxCOyqo .nevím co jsem udělal špatně že to tam nemám. mám originál win 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu