Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

před 21 hodinami, jirik napsal:

I joypad z klasického Xbox ONE muzes pripojit k PC pomoci kabelu.

To sice ano, ale tamto není Xbox One "S" verze gamepadu, je to tak?:)

@kruta obrázek sice je ze starší verze ovladače, ale popisek je celkem jasný - 

Microsoft Xbox One S - Wireless Controller Black (Nottingham

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

na kasa.cz https://www.kasa.cz/hra-ubisoft-xbox-one-sniper-elite-4-predobjednavka-14-2-2017/ 

nebo na https://www.euronics.cz/hra-ubisoft-xbox-one-sniper-elite-4-predobjednavka-14-2-2017-ubt92171137/p424708/ 

Maji predobjednavku hry Sniper elite 4 za 1199,-, ale když se člověk na jejich strankach zaregistruje, tak dostane 100,- (kasa.cz) nebo 150,- (euronics) slevu na nákup nad 1000,-. A za necelych 1100,- mit novinku neni spatny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím zda se změnil přístup na kasa.cz, ale objednával jsem tam forza horizon 3 ultimate a neobdržel jsem ji ani po 14 dnech co vyšla klasická verze a objednával jsem 40 dní před oficiálním termínem, což mi nepříjde málo, takže bych spíše doporučoval zkusit euronics

 

edit Martinoslav: Necituj prispevky, ktere jsou hned nad tim tvym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem se posledně rozhodl, že už sem žádné akce dávat nebudu, protože mám špatné informace a někteří zdejší useři mají pod polštářem křišťálovou kouli, tak jsem nakonec vymněknul a přidávám AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3.

  • NHL 17 XONE - 899,00
  • FIFA 17 XONE - 1 199,00
  • TITANFALL 2 XONE - 899,00
  • BATTLEFIELD 1 XONE - 1 199,00

Jedná se o doporučené ceny, tzn. některé obchody mohou opět nabízet dané kousky i levněji (viz. Fifa posledně za 949 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu