Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • Moderators

Pro vyjádření díku zde slouží tl. "To se mi líbí" (obdoba "Thanks" na předchozím enginu fóra) :)

Jinak prima akce na ten GoW, zkusil jsem objednat, ale jak už tu zaznělo, už tam je dodání do 7 dnů, tak tomu moc šancí nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky moc ne, ale když to vyjde, tak za ty prachy paráda. Spíš si říkám, jestli se v obchodě někdo nesekl a zapoměl tam připsat ještě jedničku.

 

JIak euronics má tu samou cenu, ale jelikož jsem koukal, že provozovatel obchodů je stejný, takže případné rušení nás potká i tady,

https://www.euronics.cz/hra-microsoft-xbox-one-gears-of-war-4-ultimate-edition-xbx26f00018/p425561/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam taky objednano, ale uz kdysi jsem si na kasa.cz predobjednal Sniper elite 4 a mel jsem k tomu ruzne kupony na slevu a celkova ceny byla nakonec nejakych 950,- pred vydanim, tak mi pak volali, ze tato hra bude dodana pouze elektronicky, to oni nedodavaji a ze mou objednavku rusi. 

Tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Uz mi zrusili objednavku.. odvolavaji se na bod 6 smluvnich podminek. I kdyz chapu, ze zrovna v tomto pripade asi opravdu slo o chybu, tak popravde jejich smluvni podminky povazuju za "dost vycurany", protoze to maj napsany tak, ze za to schovaj jakekoli storno objednavky. Pro me se temi "smluvnimi podminkami" zaradili na seznam nesolidnich eshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Martinoslav napsal:

Uz mi zrusili objednavku.. odvolavaji se na bod 6 smluvnich podminek. I kdyz chapu, ze zrovna v tomto pripade asi opravdu slo o chybu, tak popravde jejich smluvni podminky povazuju za "dost vycurany", protoze to maj napsany tak, ze za to schovaj jakekoli storno objednavky. Pro me se temi "smluvnimi podminkami" zaradili na seznam nesolidnich eshopu.

Ku-vy...hromadně na ně pošleme ČOIKU:biggrin:

edit Martinoslav: :D No, uprimne, docela by me zajimalo, co by na takovy svevolny vyklad smluvnich podminek COI rekla :D Mam tam znameho, asi se ho zeptam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu