Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • Moderators

Jen si vyberes konzoli, jestli Sko nebo Xko, das do kosiku, nechas si ji poslat na prodejnu a zvolis platbu v hotovosti na prodejne. Az ti to tam dorazi, tak jen prineses starou konzoli, das jim ji tam a oni ti odectou 2000 z ceny tebou vybraneho xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem do Alzy a ptal se na tuto akci, a slecna na telefonu nejdriv tvrdila ze zadnou takovo akci nemaji a nevi o ni, pak kdyz jsem ji navigoval kde to maji tak rekla ze se muzi septat kolegy a poslou mi email, zatim mi jen doslo ze dotaz zpracovavaji, tak nevim :-/

Ptal jsem se to co mi pak tady odpovedel @Martinoslav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak prave k te konzoli pridali jeste dve hry zdarma navrch! Steep a The Crew. Neuveritelny, takze celkem 4 hry v baleni za necelych 4500 Kc. Zrusil jsem puvodni objednavku a vytvoril novou, aby mi dodali vsechny nabizene hry :)

edit: U Xbox One X je krome Steep a Crew navic jeste PlayerUnknowns Battleground.

Krasna akce, moc pekna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na margo toho kupovania na mexickom MS Store.. viem, že to sem nepatrí.. ale ako nakupujete na zahraničných obchodoch? ja dostávam odmeny za úlohy v game passe, 5-10£ každý mesiac na UK store.. ale neviem to minúť.. a postupne mi to expiruje.. keď som chcel nakupovať cez PC, to mi síce dovolilo vybrať položku z UK obchodu a vložiť do košíka, ale pri platbe to už chcelo adresu a také nezmysly, takže som to viac neskúšal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pořád mi něco říká, že to může narazit na definici / výkladu pojmů "herní konzole" a "videohra". Proto budeme všichni rádi, pokud někdo potvrdí reálnou zkušenost a budeme tak eventuelně moci jít a hromadně nakupovat tyhle různé Tamagotchi :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu