Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition v US store . Pomocí Gift karty za 222,- (z toho 13,- je poplatek pro PayPal).

https://xbox-store-checker.com/en/game/compare/Middle-earth-Shadow-of-Mordor-Game-of-the-Year-Edition/bpbktsc16mwt

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, že se na to nejdřív netvářili a tvrdili mi, že to musí být konzole k TV včetně kabelů atd. Tak jsem jim řekl, že o tom se v podmínkách nikde nepíše, četl ještě nějaké interní detaily o akci a tam bylo napsáno jen herní konzole a že může být i bez kabelů a příslušenství. Tak jsem jim zdůraznil, že to tamagoči skutečně mají na svých stránkách popsané jako herní konzoli a nakonec na to prodavač kývnul. Problém marketingového oddělení, že to neupřesnili :). Ale jinak jsem teda měl v záloze nefunkční PS3, kdyby ucukli :-D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přesně tohodle se bojím já že tam přijdu a nebudou mi to chtít uznat a fakt s sebou ps3 tahat nechci auto nemám a pro mě je to docela kus cesty abych ještě v batohu tahal ps3 tak já doufám že uterý-středa podmínky budou furt stejné každej den to kontroluji aby to náhodou nezměnili :D tak snad 

Edit @Martinoslav: Necituj posledni prispevky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu