Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Tak přátelé XboxOne S je doma pan při podání tetrisu hodil velice zajímavý pohled nic méně sleva je tam jako moje dojmy jsou velice nevím jak to říct slušně [emoji23] po zapojeni xboxu jsem dostal green screen od the Dead co jsem si našel takže jsem ho musel hard resetovat to ze se update stahovat docela dlouho mě také naštvala ale Ok ale to ze tam dam hru v mem případě Titanfall 2 a čekám až se mi to nainstaluje abych si vůbec zahrál to jako nevím co si mám myslet takže čekám až se to doinstaluje a stahují fortnite [emoji38] jinak abych nebyl jen ten brucoun ovladač je opravdu unikátní fakt mi sedí ten si nemůžu vynachválit tak snad mi bude šlapat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Čekám než se mi to dostane všechno a už mi dochází trpělivost a asi ho půjdu vrátit jako čekat už asi 2 hodiny dobře ten update nepočítám 1.5 hodiny na to abych si něco zahrál a stále ještě nic....mě opravdu začíná stvat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu