Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • Moderators

Upresnim vam tu akci vymena v JRC na Far cry 5.

Pro zakladni verzi hry staci zalozit predobjednavku na nektere z prodejen a rict ze chcete tuto akci vyuzit.

V den vydani potom donesete dve hry z nichz kazda je alespon za 599,- v prodejni cene v bazaru JRC , pri predobjednani tam muzete nahlasit jake hry prinesete, ale je to jen z ciste informacniho hlediska, pokud se do vydani cena zmeni pod 599,- tak nelze uplatnit.

Pro verzi s batohem jsou to dvě hry alespon za 799,- jinak plati to same co vyse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2018 at 8:42, okajos napsal:

no nevím jestli zrovna ten Dying light budou prodávat za 799....ale když myslíš..:)

Takže pro potvrzení,dali mi v JRC Far cry 5 Deluxe edition za bazarovky Dying light a Mortal combat Xl  + 1 kč. :)

 

IMG_20180327_140838.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si aktovovat live jak je teď v akci na 3 měsíce, ale při platbě mě to hodilo na cenu 399,- musím počkat až mě dobehne aktuální členství a nebo ke toto pouze pro nové členy. Případně mužu si to koupit “jako dárek” a potom kód Zadat ba můj ucet? Mate zkušenost pls? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidla velikonoční akce na Xbox Live

*Sleva na Zlaté členství neplatí pro stávající předplatitele. Nabídka platí 27.3.2018 – 9.4.2018 ve všech zemích, kde je dostupná služba Xbox Live, s výjimkou Quebecu. Po uplynutí reklamního období předplatné pokračuje za měsíční ceny platné v daném okamžiku (mohou se změnit) a navíc platné daně, nebudou-li zrušeny. Nabídku lze na každém účtu využít pouze jednou.

Jestli půjde hru koupit jako dárek a kód využít na vlastním účtu později resp. po 9.4., to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Marketplace je nyní zdarma DLC k Dead Space 2 - Severed - https://marketplace.xbox.com/cs-CZ/product/Dead-Space-2-Severed/5309800b-4714-456c-a083-56ba4da94c11

Vzhledem k tomu, že Dead Space 2 bude za chvíli zdarma v rámci Games With Gold, tak by se to někomu mohlo hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu