Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Dneska jsem přes Xbox koupil Game Pass na 3 měsíce za 25,90Kč a je tam i Gold na měsíc za tutéž cenu.

Nevím jestli je ta nabídka i pres web nebo jen přes Xbox ale za ty peníze super nabídka.

Akce by měla být pro ty co Game Pass nemají a platí až do 13.5.2019 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2019 at 18:53, miz012 napsal:

Ja mam aktivni GP a xbox mi ukazuje moznost koupit 3 mesice za 223,50 Kc. Coz mi prijde taky fajn. Vyjde to levneji nez jrc / alza apod. kde maji 3+3 mesice zdarma za 749 resp. 799...

Potvrzuji,ze to funguje. Prave jsem prodlouzil o pul roku (2x 3mesice) celkove za 447 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2019 at 20:44, miz012 napsal:

Ano, mel jsem nabidku klasicky v sekci Game Pass.

Ale podarilo se mi to za tu cenu koupit jen jednou (prodlouzilo se mi o 3m aktivni clenstvi)

Tak jsem to zkusil přes Xbox v sekci GamePass. Nabízí mi to pouze "spravovat členství". Když chci koupit nějaký kupón, tak leda jako dárek (a bůhví jestli si můžu koupit dárek sám sobě) a to ještě za ceny 3 měsíce za 447kč a 6 měsíců za 894 :(

Ne že by mě to extra trápilo, protože mám členství platné až do července 2020, ale stejně. Je škoda nekoupit, když to je za tak dobrou cenu.

Takže v tuto chvíli co je pro mě nejvýhodnější je na Alze 6 měsíců za 749kč,

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • Junior Moderators

Spuštění prodeje předplatného Xbox Game Pass Ultimate, což je Gold a GamePass v jednom a nyní jen za 25,90Kč/měsíc což je skvělá nabidka, normálně bude stát 339Kč na měsíc

http://xboxweb.cz/e3-2019-xbox-game-pass-ultimate-sjednoti-predplatna-a-jeste-na-tom-vydelate/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu