Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak nasel jsem prvni recenzi a velmi pozitivni 88%

http://www.thegamescabin.com/assassins-creed-unity-review-death-never-looked-pretty/#.VF3hX8n4qdQ

Assassin’s Creed: Unity is not just the best looking Assassin’s Creed game to date, but it is definitely a strong contender for the best looking PS4 (possibly Xbox One?) game available at this time !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, lidi na redditu píší, že na PS4 a XBOX1 to běží pod 30fps a jsou dropy a je to dost tragédie :-( tak jsem zvědavý

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/2ly5xt/the_framerate_in_acu_is_fucking_terrible/

už to psali i na zingu. Ten Ubisoft jede, místo toho aby se snažili po zmršeném Watch dogs, tak si ještě poškodí značku pokaženým Unity. Nechápu jak to mohli vydat. Jsem zvědav jak dopadne Far Cry 4 a Rainbow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ty pevně dané termíny jsou neštěstí :-( Lords of the Fallen to samé, placku mám doma a čekám na patch. Nechápu proč se tak ženou na 1080p a dalšíma vychytávkama, když to potom nejde hrát, já osobně raději stabilní fps a horší efekty a rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt nevím, mám předobjednanou Bastille edici a nevím jestli zrušit nebo ne. Já mám celou sérii AC rád, ještě mě nezklamal žádný díl, prostě mi ten gameplay, příběh i grafika asi sedí. Tak si říkám, jestli není zbytečné se unáhlit a zrušit předobjednávku. Na druhou stranu je to dost peněz a pokud je to opravdu zmršené, tak si můžu počkat a zahrát si to třeba později dost levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Molda22: Jo, rozhodně ti rozumím, taky jsem se těšil, ale chtělo by to dát nějakou zpětnou vazbu, že takhle ne, soudruzi. Těšil jsem se, i když jsem se zařekl, že na další AC prdím. Po špatném příběhu Watch Dogs, máme dostat další nezajímavý charakter. Počkám si na patche, a cenu kolem 700, AC nikdy nebylo nedostatkovým zbožím. Naštěstí to není tenhle měsíc jediná hra, která vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem z toho na rozpacich, zda-li si to zitra koupit nebo ne. Ale je fakt, ze dat tolik penez za hru s nedodelkama a propadem fps se mi nechce, protoze nez vyjde nejaky patch, tak bude dohrana a multiplayer me nikdy u AC nebral. Otazkou je, co koupit jinyho? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po vydání nové verze FW 2.02 je údajně AC výkon na úrovni Xbox verze, tedy až na větší davy a synchronizační body, bude asi hra OK. Rozhodně je ale z mého pohledu hra stále před nějakým patchem, který by měl hru trochu víc optimalizovat, tedy doufám. Dragon Age 3 to jistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš objednanou Guillotine Edici tak nemá smysl kupovat tohoto kočkopsa v den vydání (vlastně uvažuju jestli má smysl i ta edice :)). Bastille a Notre Dom edice budou v našich obchodej ještě dlouho po vydání. Taková je moje zkušenost. Takže není kam spěchat...navíc Ubi hry a AC obzvášť rychle padají na ceně..počítám že o Vánoce půjde do slevy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velkej fanoušek AC (spíš kvůli nápadu a historii - ne kvůli "skvěle odvedené ubi práci"), ale poprvé jsem taky v rozpacích. Byl to jeden z důvodů proč jsem si teď koupil ps4 :D no předobjednáno mám, ale teda jako s 20 ani 25 fps to hrát nehodlám. Jsem z pc zvyklý na 60... Dejte vědět, jak je teda ps4 na tom. Stejně bych si ho vyzvedl až tak v pátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu