Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Občas mi PSP zatuhne při hraní a vypne se


Krystoferus

Otázka

Právě jsem si pořídil 2GB kartu, zkušebně jsem hrál Manhunt 2 a Medal Of Honor Heroes 2, obě dvě hry jsem hrál tak 3minuty a někdy se mi stane, že PSP při nějaké akci(stisknutí tlačítka, save hry apod.) zcela zatuhne a po 5sekundách se vypne, nevíte proč se tak děje? Předem díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Jo a neštve tě to ?? Dyt kdyz neco udelaj tak at poradne ne ?? A ne ze jednou za cas ti to vypadne a ty mas po dobre rozjetym turnaji !!! :D

Mam CFW 3.52 M33-4 viz. můj podpis... jinak myslíte že 3.71 M33 to nedělá? Uvažuju, že bych šel právě do 3.71 M33...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedávno jsem updatoval na CFW 3.71 M33-4, stáhl hry ze všech možných zdrojů a stejně se mi občas stává(čím dál častěji), že se mi hra při hraní sekne:cry: jak je to možný? Je to dost blbý, dohraju těžkou misi a nestihnu si ji uložit:cry: Díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nedávno jsem updatoval na CFW 3.71 M33-4, stáhl hry ze všech možných zdrojů a stejně se mi občas stává(čím dál častěji), že se mi hra při hraní sekne:cry: jak je to možný? Je to dost blbý, dohraju těžkou misi a nestihnu si ji uložit:cry: Díky za rady...

zkus naformátovat kartu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nedávno jsem updatoval na CFW 3.71 M33-4, stáhl hry ze všech možných zdrojů a stejně se mi občas stává(čím dál častěji), že se mi hra při hraní sekne:cry: jak je to možný? Je to dost blbý, dohraju těžkou misi a nestihnu si ji uložit:cry: Díky za rady...
Řekl bych že FW to nebude... já mám 3.52 M33-4 a zatím se mi žádná nesekla (a to už ho mám tak čtvrt roku)... Zkus nastavit v Reconvery CPU speed na všší...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mám CFW 3.71M33-4 a asi už 4x se mi stalo, že při nějakém loadingu se PSP vypnulo a třeba se hrou Quake 1 arena se mi to stávalo snad po třech minutách hraní pravidělně, tak nevím

jj presne taky se to sem tam stane proste lag a hotovo musim vypnout psp a zase zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U mě byl probém ve FW, nebo neprováděl si nekdy neco s XMB menu nebo nedelal si pandoru?

Pandoru sem nedělal(zatim nebyl důvod:)) s XMB sem prováděl akorát to, že sem si stáhl .ptf theme a v theme setings sem si nastavil svoje téma, nedělal jsem to přes plugin nebo jak... Už jsem to seknutí sice vyřešil, ale jen na chvíli, smazal jsem hru a znova jí nahrál na kartu, jenomže to po čase stejně pak dělá to seknutí:?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu