Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed Unity


Lu82

Recommended Posts

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jen ten, že proti jiným to mam jen v Aj, hra má chyb dost ale líbí se mi...

Tak mě už ne :) JInak na Pc to mám plně v CZ kromě jazyka.a to mi jde o dost líp než na X1 celkem sem dost překvapenej že to takhle na konzole podělali!A co se týče že to nemáš v Cz tak o tom se už ví že jsou jen titulky jinak nic..ale nato jak mě hra odradila je mi to celkem jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim prosim, jak je to tu se zbrsněmi a dlšími věcmi, které se dají koupit? To se nějak odemyká postupně nebo jak? Hlavně taky třeba ty šperháky kde vzít? Něco jsem koukal se dá koupit i za 60 Korun, ale to je asi jen na začátek, je to povinný nebo ne? Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Šperháky" se dají koupit u obchodníků - symbol na mapě. A ostatní výbava za peníze, něco dostaneš jako odměnu za splnění mise.

Díky... Ale viděl jsem video na yt že se dá všechno koupit o obchodníků třeba i brnění a tak.. Ale mě jde u obchodníků koupit teda jenom cherry bomb, kouř a medicína nebo co?! Jenom ty tři věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výdrž prdka výdrž, to se ti naodemyka. Jen musíš moc hrát a být sikovnej))

Tak doufám že to tak bude, hlavně ty šperháky mě štvou. Navíc jsem teĎ koupil ten pack za 60 Kč, píše to installed ale nikde ty zbraně nemám... kde je mám najít nebo co mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sem postoupil a zase mi nejdou používat zbraně ani ty co sem si koupil, jak se měnej zbraně jen šipkama dolu nahoru, doleva doprava? Nebo neni někde napsáno jak se to ovládá? Já už tomu vůbec nerozumim... Jde používat furt jen ty bomby a meč a když mam pušku tak s ní jenom bojuju ale nestřílim.. Ani těm anglickejm popiskům nerozumim, nechce mi to někdo vysvětlovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Nemáte/neměl jste někdo problém s připojením do Co-op misi? Já si zahrál včera jednu misi a od te doby je absolutně nemožný se s někým spojit... Všechny připojení fungují správně ale pořád hledá hráče a nic :-/ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu