Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 Slim a SuperSlim Jailbreak 4.65


Tomamir

Otázka

Ahoj,

všude možně na netu se dočítám, že před pár měsíci vyšel Jailbreak pro Slim a SuperSlim verze PS3ky ve verzi 4.65...mělo by to fungovat na všechny verze PS3 a na všechny OFW...Hodně jsem po tom pátral a spousta lidí v komentářích píše, že to funguje perfektně opravdu i na jejich Slim a SuperSlim miláčky...Problém je v tom, že jsem po hodině pátrání nebyl schopný najít soubor s CFW 4.65, který by nebyl zaheslovaný a heslo získáte pouze pokud pošlete SMS blablabla na číslo BLABLABLA za 100Kč...Myslíte, že je to podvod vč těch mnoha spokojených komentářů na několika stránkách?

Má někdo ten soubor s FW a vyzkoušel ho, prípadně poskytl by nám ho tu do našeho console-fóra?

Díky za jakékoliv diskuse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jasný no...já chtěl původně jen přehrát FW a hrát neorigo hry...ale očividně to nepůjde, takže mi to musí někdo rozebrat a pájet...pravda, že bych radši PS3, ale souhlasím s tím, že moc lidí co tohle děla není...já ve svém okolí ani neznám nikoho kdo má PS3...všichni XBOX, je tu hold rozšířenější a tím pádem bude asi mnohem snažší sehnat někoho na HW úpravu XBOXe než PS3, abych mohl pařit sosnutý hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm, tak koukám, že se i prodávájí konzole už s jailbreakem:D Volal jsem do hrejte.cz a PS3 už s tím nedělaj, takže je to asi složitější...Takže asi půjdu do Boxe no...nevíte někdo, jestli nejsou nějaké další, případně levnější stránky už s jailbreaknutýmy konzolemi? Díky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já to nechápu,podívej za kolik jdou sehnat hry na PS3 v podstatě i xbox jak na bazaru tak nové. Spousta dobrých her jde za 200-300,lepší 500,- .Ty rači budeš někde posílat sms "za 100,-" a pak se budeš divit až ti přijde učet za tel. Za pecky nemá moc smysl utrácet za chvili budou levně hlavně v době nastupujícího ps4 ta grafika už dávno nemuže oslnit. Taky si uvědom že to ble-ray má 16gb,tak si na to nejspíš budeš muset zaplatit učet třeba na rapidshare czshare atd. Pokud jde o xbox vs. ps3 tak si všimni že každá konzole má svoje exkluzivity a podle toho se rozhodni co chceš spíš hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu