Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nelze se připojit k xbox 360 (kvůli rodičovskému účtu)


parmen1468628625

Recommended Posts

Zdravim,

nemohu se připojit ke svému stávajícímu účtu. Když jsem se registroval, nedošlo mi, že si musím nastavit dospělý věk. Takže jsem si vytvořil druhý email a nastavil jej jako rodičovský. Řekl jsem si, že když si v nastavení věk posléze změním na dospělý, nebudu potřebovat žádné povolení rodičů. Na rodičovském účtu jsem tedy vymazal svůj účet z rodiny. Nyní se mi ale nedaří přihlásit, jelikož nemam rodiče. Když ho chci ale připojit, píše mi to že je to momentálně nedostupné. Ovšem tuto chybu to hlásí už po dobu 2 měsíců. Zkoušel jsem vytvořit i jiný rodičovský email, ale marně.

Pokud máte někdo podobné zkušenosti, prosím sdělte mi nějaké řešení :)

P.S.: Chatoval jsem i s "Xbox support" ale ty mi po týdnu napsali jen email s postupem, který nebyl řešením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parmen a nebylo by jednodušší vytvořit nový účet?

mimochodem, jestli jsi vytvořil dva účty, jeden pro sebe a jeden, který ti správcoval ten původní, pak by neměl být problém oba účty stáhnout z MS přes xbox.

btw. MS support bych tak rychle neodsuzoval, poradili si s mým problémem, který jsem nevědomky s určitým záměrem udělal. I když je fakt, že s něčím si ani sám MS neví rady... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu