Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ovladač


koller77

Otázka

Zdarec při hraní mě něco křuplo v levem analogu bylo to u zamackavani lev.anal :-( a od te doby hodně blbne :-( mám pár otazek

1. je těžký ho rozebrat a pak ho složit aby vše fachalo nebo laik jako ja co to nikdy nedělal raději nezkoušet

2. dají se najít nějaký servisáci co takové věci umí opravit ?

3. je nejaka nahrada ovladace co s Xone funguje nebo holt koupě originál gamepadu pac s tim mojim ted nemuzu hrat Fifu ani NHl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to "křupání" při zamáčknutí levého analogu mě dělá taky,ale funguje (dělá mi to po delší době nepoužívání,ale zatím drží)

snad to nebudu muset do budoucna řešit taky...

každopádně by si měl mít nějakou zaruku na ten ovladač takže bych uplně prvně zkusil to než to začneš rozebírat,nebo zkus pisnout přímo na microsoft jak se k tomu vyjádří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky ho pošlu bylo to při normálním hraní takže né moje vinna to že dělají hry se zamačknutím tak to musi neco vydrzet a ne po 2 mesicivh jít do kopru

Ja som mal podobny problem a ovladac je uz na reklamacii u microsoftu tak som zvedavy ako sa k tomu vyjadria.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu