Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Baterie do ovladačů


skolni.flakac

Recommended Posts

Takže teď jsem měnil poprvé ty ansmany 2850, není to žádná pseudo značka, ale měla by to být německá výroba, a vydržely v ovladači od 21.2 17:00 do 26.2 17:00 a jak jsem psal 4-6 hodin každodenního tedy spíš nočního hraní. Takže za mě super a to je pravděpodobnost, že se ještě zlepší o trošku. Jak jsem psal chce to dobrou nabíječku, která je umí nabít a držet v udržovacím módu neboť tyhle kapacity jsou spíš vhodné do věcí co mají velký proudový odběr což gamepad nebude pač mají dost rychlé samovybíjení. Jinak 4 stojí 300 s nabíječkou tuším kolem 1000. Jinak jako nabíječka vystačí ta co bývá v akcích lídlu , tronic ale nějaký novější typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju tak 2 hodky, zhruba 3x za tyden. Mam original battery pack of MS a nabijim zhruba jednou za mesic. O vikendu jsem byl ale sam doma, tak jsem hral hodne a zmeril jsem presne kolik vydrzi. Vydrzeli mi 23.5 hodiny (ve vsech hrach zapnute vibrace). Sice je to mene nez 30 hodin, ktere uvadi MS, ale stale si myslim ze je to velmi slusna vydrz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju tak 2 hodky, zhruba 3x za tyden. Mam original battery pack of MS a nabijim zhruba jednou za mesic. O vikendu jsem byl ale sam doma, tak jsem hral hodne a zmeril jsem presne kolik vydrzi. Vydrzeli mi 23.5 hodiny (ve vsech hrach zapnute vibrace). Sice je to mene nez 30 hodin, ktere uvadi MS, ale stale si myslim ze je to velmi slusna vydrz.

Souhlasím a potvrzuji výdrž +- 25 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

A zkoušel si to? Já sice nemám Xbox a ani battery pack od MS, takže nevím jestli se to nějak liší, ale používám Xbox 360 ovladač k PC.

Podle zdroje zde vydrží Eneloop Pro s připojeným headsetem přibližně stejně jako se uvádí v tomto příspěvku výdrž s battery packem od MS.

Mé zkušenosti:

  • AA baterie Sony ve slevě (asi nějaký horší průměr) - max 14 dní
  • kvalitní AA baterie - cca 1 - 1,5 měsíce
  • dobíjecí Eneloop Pro - 3 měsíce

Mé výsledky nebudou nějak přesné, protože neznám přesnou herní dobu. Hraju přibližně pořád stejně a rozdíl po použití Eneloop baterií je hodně znatelný.

Tvé tvrzení možná bude platit v případě nějakých běžných dobíjecích baterií, ale rozhodně si nemyslím, že by to platilo v porovnání s Eneloop.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Asi v tom hledas prilis velkou vedu... nabijeci baterie maji sice vyssi kapacitu, ale mensi jmenovite napeti clanku. Jde o to, jak je nastaven kontroler v ovladaci. Ten totiz nabijeni/vybijeni neridi podle kapacity, ale podle napeti. Pokud napeti klesne pod urcitou hodnotu, ovladac si zacne myslet, ze jsou baterie vybite. Osobne neresim, jestli mi ovladac vydrzi 14 dnu nebo mesic. Kdyz baterie dojdou, vymenim je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Junior Moderators

Ja prave taky uvazuju nad tim Play&charge kitu, ale nekdo pise ze vydrzi pres 20h hrani a nekdo ze je za 3-4h vybity.

Jako nabijet ho 4h a 4h hrat, to se mi zdaji byt vyhozene prachy.

Ten Play&charge kit je na Czc za 499Kc tak jsem myslel ze si ho nadelim na Vanoce.

Moc casto nehraju, i kdyz jak kdy, nekdy pul dne, jindy 2 hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takze idealne objednat z nejakeho zavedeneho shopu, jako Alza,Czc atd. aby mi neprisel nejaky noname battery pack misto origo od MS.

Oni tady v ČR jsou nekteri obchodnici špekulanti. :biggrin:

Da se nejak poznat jestli je to noname nebo origo MS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevim jestli jsou ofiko, ale mely by snad byt.

Alza.cz ji ma za 599,-

Czc.cz ji ma za 499,-

A tady je vyber z Heureky.cz

Ceny se tak pohybuji kolem 600Kc

Kdyby nebyly ofiko tak jim je vratim zpet, akorat netusim jak to poznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu