Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

big tony: no kdyz vypnes pc tak tim zaroven vypnes ten externi disk.. Takze jestli ho chces vyuzivat i na ps3 pri vypnutym pc tak ho pripoj k ps3 :D

Já ho nechci využívat v PS3 ale v PS3 i PC... v tom je ta sranda:) jako že prostě stáhnu film, hodim to do složky XY na Externím disku, vypnu PC a čumim na PS3..? hm? ví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho nechci využívat v PS3 ale v PS3 i PC... v tom je ta sranda:) jako že prostě stáhnu film, hodim to do složky XY na Externím disku, vypnu PC a čumim na PS3..? hm? ví někdo?

hm, kdyz ti pisu ze se ten disk s vypnutim pc vypne taky tak se z nej pochopitelne nebudes divat na nic... Ten film si bud pred vypnutim pc nakopiruj na hdd v ps3 nebo ten ext. disk z pc vypoj a zapoj v ps3. Jinou moznost holt nemas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, kdyz ti pisu ze se ten disk s vypnutim pc vypne taky tak se z nej pochopitelne nebudes divat na nic... Ten film si bud pred vypnutim pc nakopiruj na hdd v ps3 nebo ten ext. disk z pc vypoj a zapoj v ps3. Jinou moznost holt nemas

Ok tak ještě jednou...dá se nějak připojit Externí HDD Na PS3 i PC zároveň, aby s ním každý zařízení mohlo pracovat samostatně? třeba nějak přes router nebo tak něco...? (za předpokladu že by Externí disk měl vlastní zdroj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak ještě jednou...dá se nějak připojit Externí HDD Na PS3 i PC zároveň, aby s ním každý zařízení mohlo pracovat samostatně? třeba nějak přes router nebo tak něco...? (za předpokladu že by Externí disk měl vlastní zdroj)

ano a ne, neda se pripojit tak ze by si do nej videl z obou zarizeni zaraz, ale da se pripojit tak aby si do nej videl z jednoho zarizeni pouze otocenim cudliku na switchu a pritom nemusel prepinat kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Alebo si kup externy disk s LAN, alebo WIFI. Potom ho pripojis k routru (kabel, bezdrat) a vidis na celej lokalnej siti..

ano a ne, neda se pripojit tak ze by si do nej videl z obou zarizeni zaraz, ale da se pripojit tak aby si do nej videl z jednoho zarizeni pouze otocenim cudliku na switchu a pritom nemusel prepinat kabely.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak jsem propojit PC s PS3 pres wifi(mam vista64 premium) pres Media Player(jednoduche nastaveni a sdileni fotky,hudba...i video) a nepotrebuju NERO....parada

staci kliknout na ovladaci panely-centrum siti a sdileni-povolit ps3 sdileni a je to...vsechno co je v knihovne media playeru se sdili...staci do slozky video nakopcit film bo serial a hned se da koukat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano a ne, neda se pripojit tak ze by si do nej videl z obou zarizeni zaraz, ale da se pripojit tak aby si do nej videl z jednoho zarizeni pouze otocenim cudliku na switchu a pritom nemusel prepinat kabely.

Musím tě vyvést z omylu, tebou navrhované řešení si nějak neumím ani představit. Odpovím současně Big Tonymu, pokud si koupíš router jenž má službu multimediálního serveru tak si k datům budeš moci přistupovat, jak z PC tak PS3

Skusal niekto testovat rozdiel medzi WIFI a kablom ? Mam na mysli napr. rychlost nacitavania nahladov obrazkov, mp3 apod..

Problém je v tom že každý z nás používá jiný router, navíc každý má LAN jinak postavenou, někdo má router ve stejné místnosti jako je PS3, druhej o patro výše. Měření by byla k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
ano a ne, neda se pripojit tak ze by si do nej videl z obou zarizeni zaraz, ale da se pripojit tak aby si do nej videl z jednoho zarizeni pouze otocenim cudliku na switchu a pritom nemusel prepinat kabely.

hele a co když bude mit 3,5 externi hdd = externi napajení ne z USB ale normal ze sítě přes adapter a připojit přes usb k PS3 a přes esatu do pc dejme tomu že bude mit ntb jak to dopadne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a co když bude mit 3,5 externi hdd = externi napajení ne z USB ale normal ze sítě přes adapter a připojit přes usb k PS3 a přes esatu do pc dejme tomu že bude mit ntb jak to dopadne ?

Proboha co tím získáš HDD o který se budou hádat dvě zařízení, živě si dokážu představit ten kolotoč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak že tohle

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55998

+ tohle

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57768

budefungovat například na ntb ?

nejsou tyhle 2 věci (externi box a hdd) stejný jako tohle

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59063

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim panove, jsem tu zcela novy tak se dopredu omlouvam za pripadne hloupe dotazy... Snazil sem se prelouskat tady ty diskuze ohledne PS3 a PC. Ale abych pravdu rekl moc moudry z toho nejsem takze tady pokud mozno hodte par odpovedi.

1. Mam Router a pres kabel propojene. Jak se dostanu na PS3? Pouze skrze ten nejaky Media player nebo Nero8(btw muze se pouzit i vyssi verze nera jako treba 9)

2. Prehravani filmu z ext.disku /site- jak tam dostanu titulky? Musim ty filmy nejak upravovat nebo mohu do PS3 nejak dostat BSplayer ktery si s tim umi rady?

3. Z PS3 presto ze je v siti vsak okolni pocitace nevidim, tak jako treba vidim externi disky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co takhle propojeni ps3 a mac osx?nezkousel nekdo?par dni uz si nad tim lamu hlavu ale zatim bez vysledku...

nechce se mi verit ze by to slo jen pres nero,vzdy je i druha cesta ,.-)

diky za kazdou radu

a co takhle propojeni ps3 a mac osx?nezkousel nekdo?par dni uz si nad tim lamu hlavu ale zatim bez vysledku...

nechce se mi verit ze by to slo jen pres nero,vzdy je i druha cesta ,.-)

diky za kazdou radu

tak si odpovim sam :) "EyeConnect" vysla nova uz funkcni verze,takze jsem jen zapnul,nasdilel a funguje " hale juja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem propojit PC s PS3 pres wifi(mam vista64 premium) pres Media Player(jednoduche nastaveni a sdileni fotky,hudba...i video) a nepotrebuju NERO....parada

staci kliknout na ovladaci panely-centrum siti a sdileni-povolit ps3 sdileni a je to...vsechno co je v knihovne media playeru se sdili...staci do slozky video nakopcit film bo serial a hned se da koukat

Tak jsem to udelal podle tvyho navodu PS3 mi vse najde server atd. ale kdyz to otevru tak tam nejsou zadny soubory a v WM11 v knihovne mam plno veci ale PS3 je proste nenajde

EDIT: Tak uz se mi to povedlo rozchodit ale teda ten film se pekne seka jedu pres WIFI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list

rekl bych dosud neprekonany zpusob sdileni souboru, jen se nainstaluje program, ktery po zapnuti sam detekuje vase PS3 a bez nejakeho nastavovani muzete rovnou v PS3 prohlizet obsah vsech disku (aspon tak tomu bylo u me), skvele zvlada titulky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu