Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

nehral sis ve widlich s nastavenim sluzeb? a jakej media server ted pouzivas?

Zkousel jsem:

cista defaultni instalace OS (XP i Visty)bez nejakeho hrani se sluzbama.Instalace PS3 media serveru - bezuspesne

pak jsem si prosel sluzby,ruzne zkousel menit statusy toho "discovery service" atakpodobne - take bez vysledku

Podle toho co spousta lidi pise na netu, to proste nahodi a jede to,ve vetsine pripadu bez zasahu do sluzeb,ony si to predpokladam ty media server programy vetsinou asi nahodi samy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Připadá mi to že ten port co defaultně používá ten program je obsazen jinou aplikací, nicméně v konfiguraci máš možnost nastavit na jakém portu by měl běžet, zkus ho změnit. Jinak pro ostatní čtenáře firewal na toto spoje nemá vliv jde totiž o spojení na úrovni LAN, bavíme se samozřejmě o firewalu defaultně obsaženého ve widlích.

Edit: UPnP nemusí být zapnuté, mám to odzkoušené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to že ten port co defaultně používá ten program je obsazen jinou aplikací, nicméně v konfiguraci máš možnost nastavit na jakém portu by měl běžet, zkus ho změnit. Jinak pro ostatní čtenáře firewal na toto spoje nemá vliv jde totiž o spojení na úrovni LAN, bavíme se samozřejmě o firewalu defaultně obsaženého ve widlích.

Edit: UPnP nemusí být zapnuté, mám to odzkoušené

Pokud myslis zmenit port v aplikaci PS3 Media server, tak to jsem zkousel.Bez pozitivniho vysledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROZJEL JSEM TO :D

Na Vistach puvodne neslo, po instalaci Xp take neslo.Vcera jsem to hecnul a z image zase nahodil Visty.Z hecu zkusim a jede to.At uz pres WMP11, nebo PS3 Media server.Jako.... jsou veci mezi nebem a zemi :)

Ted bych se chtel zeptat.Jaky program je podle vas nejlepsi co se tyce rychlosti streamovani. Pac pres PS3 Media server mi to prijde hoodne pomale i u DiVX, WMP je trosku lepsi,ale na netu jsem cetl ze borcum se dari streamovat i HD filmy v nejake rozumne koukatelnosti.To by me zajimalo jak....

Take usporadani slozek v PS3 kdyz sdilim pres WMP je uplne na masli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používám PS3 med. serv., je podle mě nejlepší, chce to mít trochu lepší PC (2core 3GHz), normalne na tom pouštím HD mkv s titulky. Nenašel jsem lepší media server pro PS3, ještě není špatný http://xbmc.org/ , není tak hardwarove náročný jako PS3 med. serv.

ROZJEL JSEM TO :D

Na Vistach puvodne neslo, po instalaci Xp take neslo.Vcera jsem to hecnul a z image zase nahodil Visty.Z hecu zkusim a jede to.At uz pres WMP11, nebo PS3 Media server.Jako.... jsou veci mezi nebem a zemi :)

Ted bych se chtel zeptat.Jaky program je podle vas nejlepsi co se tyce rychlosti streamovani. Pac pres PS3 Media server mi to prijde hoodne pomale i u DiVX, WMP je trosku lepsi,ale na netu jsem cetl ze borcum se dari streamovat i HD filmy v nejake rozumne koukatelnosti.To by me zajimalo jak....

Take usporadani slozek v PS3 kdyz sdilim pres WMP je uplne na masli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používám PS3 med. serv., je podle mě nejlepší, chce to mít trochu lepší PC (2core 3GHz), normalne na tom pouštím HD mkv s titulky. Nenašel jsem lepší media server pro PS3, ještě není špatný http://xbmc.org/ , není tak hardwarove náročný jako PS3 med. serv.

Jak ho mas nastaveny ? Default ? Nebo ses nejak hrabal v nastaveni ? NAstaveni sirky datoveho toku, atd ... Predpokladam ze to mas spojene metalikou, pac wireless by sis asi HD datovy tok neskrtnul. Posli info jak to mas nastavene ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No používám default, jediné co jsem nastavoval byla jazykova sada titulku a taky napr., coz je docela dobra vychytavka, jaky se ma spoustet zvuk a jaky titulku defaultne. Spojene to mam po dratu, po WiFi jsem to netestoval, ale myslim ze by to melo chodit, diky bufferu toho PS3 serveru, cili pripadne micro vypadky to pohlti. HD mkv mi ukazuje PS3 dat. tok kolem 20MBit/s, WiFi bezi normalne kolem 40MBit/s. S nastavenim toho media serveru jsem opravdu nemel jediny problem, slape jak hodinky. Win. media server vydis na PS3? Jestli ano, tak ti musi chodit i toto.

Jak ho mas nastaveny ? Default ? Nebo ses nejak hrabal v nastaveni ? NAstaveni sirky datoveho toku, atd ... Predpokladam ze to mas spojene metalikou, pac wireless by sis asi HD datovy tok neskrtnul. Posli info jak to mas nastavene ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No používám default, jediné co jsem nastavoval byla jazykova sada titulku a taky napr., coz je docela dobra vychytavka, jaky se ma spoustet zvuk a jaky titulku defaultne. Spojene to mam po dratu, po WiFi jsem to netestoval, ale myslim ze by to melo chodit, diky bufferu toho PS3 serveru, cili pripadne micro vypadky to pohlti. HD mkv mi ukazuje PS3 dat. tok kolem 20MBit/s, WiFi bezi normalne kolem 40MBit/s. S nastavenim toho media serveru jsem opravdu nemel jediny problem, slape jak hodinky. Win. media server vydis na PS3? Jestli ano, tak ti musi chodit i toto.

Jazykovou sadu jsem nastavil taky.Taky jsem si myslel ze ten buffer to podchyti ale me osobne (a nejen me podle srovnani na ruznych forech) to pres wifi HD nerozchodi.Uz i DVD pres bezdrat je nekdy trhane.Doporucujou pohrat si s nastavenim routeru (menit kanaly kvuli zaruseni apod),ale to jsem jeste nezkousel.Ale co jsem zkousel je, ze jsem to spojil dratem natvrdo,a i pres ten je ta rychlost nekdy divna.....nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu divne, problemy s trhanim obrazu jsem mel se starym PC (Pentium4 3GHz) s novym (Core2 Duo 3,2GHz) hraji VSE ciste a nemuzu si tento soft vynachvalit (HD mkv, natoz DVD bez problemu, bez problemu funguje i pretaceni). Soft bezi na Jave ktera ma trochu vetsi naroky na PC.

Jazykovou sadu jsem nastavil taky.Taky jsem si myslel ze ten buffer to podchyti ale me osobne (a nejen me podle srovnani na ruznych forech) to pres wifi HD nerozchodi.Uz i DVD pres bezdrat je nekdy trhane.Doporucujou pohrat si s nastavenim routeru (menit kanaly kvuli zaruseni apod),ale to jsem jeste nezkousel.Ale co jsem zkousel je, ze jsem to spojil dratem natvrdo,a i pres ten je ta rychlost nekdy divna.....nevim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nejelegantnejsi zpusov je pres TVersity - free programek co vytvor imedia server na pocitacia pak streamuje do PS3, dokonce sam rozpozna nekolik zarizeni vcetne PS3, na pocitaci staci jen nasdilet slozky a ty jsou okamzite viditelne v ps3

Zkusil jsem tvoji radu a slape to perfektne,mel jsem to hotovy i s instalaci za 10 minut.Dik moc:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, musim si s tim jeste pohrat az bude chvilka.Mam asi podobny PC jako ty,a nemyslim si ze by to C2Duo 3.2, 4GB Ram neutahla.Nekde bude zrada...kodeky, nebo tak neco...

Opravdu divne, problemy s trhanim obrazu jsem mel se starym PC (Pentium4 3GHz) s novym (Core2 Duo 3,2GHz) hraji VSE ciste a nemuzu si tento soft vynachvalit (HD mkv, natoz DVD bez problemu, bez problemu funguje i pretaceni). Soft bezi na Jave ktera ma trochu vetsi naroky na PC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem. Chci zkopcit pres PS3 Media Server HD film co ma 6,91 v *.mkv formatu. Jenze to nejde. Kdyz normale kopirujete film do PS3 tak je tam takova lista a pod tim behaj procenta kolik je hotovo.

Jenze kdyz u toho filmu co mi nejde zkopcit dam Information tak je tam vsechno az na velikost, tam je jenom carka, a kdyz to kopiruju tak tam nejsou procenta ale MB kolik uz je zkopirovanejch, jenze ono to nechce ukoncit kopirovani, jako by nebyl konec, furt to kopiruje dal, 8000 MB, 8400 MB a furt dal.

Co s tim..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem si takto převést soubor co mi nechtěla PS3 přehrát, cca 7GB mi převedla asi na 8GB, chovalo se to stejně. Koukám na teploměr a říkám si ták za chvilku je to zkoplé, 6999 hop 7010... 7015...7020....atd, dle mého tím že dáš převod formátu tam přibydou nějaké data. Převáděl jsem četnické humoresky 3,7GB a výsledný soubor má 8GB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu