Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

  • Moderators
Mam problem. Chci zkopcit pres PS3 Media Server HD film co ma 6,91 v *.mkv formatu. Jenze to nejde. Kdyz normale kopirujete film do PS3 tak je tam takova lista a pod tim behaj procenta kolik je hotovo.

Jenze kdyz u toho filmu co mi nejde zkopcit dam Information tak je tam vsechno az na velikost, tam je jenom carka, a kdyz to kopiruju tak tam nejsou procenta ale MB kolik uz je zkopirovanejch, jenze ono to nechce ukoncit kopirovani, jako by nebyl konec, furt to kopiruje dal, 8000 MB, 8400 MB a furt dal.

Co s tim..?

PS3 bere jen souborovy system FAT32 , to znamena ze ti neveme soubor vetsi nez 4 GB .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo ale pouze pres media server , na hdd to nedas...

Právě že dáš HDD v PS3 je jedno jak velký ten soubor máš není ve formátu FAT32 a tudíž na něj neplatí omezení velikosti 4GB, přes mediaserver z PC nakopíruješ film jakoli velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dyt to pisu, ze sem mel v PS3 hafo flmu co maj pres 7 giga, normalne na HDD. Ty filmy z toho topicu, dou normalne zkopirovat.

Co je to ten transcode?

Jak už jsem psal, měl jsem AVI soubor který měl nějak špatně nastavený kodek PC ho přerálo a PS3 ne tak sem ho nahrál na pecko co mi na něm běží mediaserver a přes transcode přehrál na PS3. Dá se přes něj přehrávat i převést příkazem copy přímo do PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim ... posledne ked som toto robil... tak som v nastaveni internetu (v PS3) dal iba EASY a vsetko bolo ok .. teraz ked to dam .. tak mi test neprejde Overenim IP adresy ... ok .. tak teda nastavim ju manualne ... IP adresa je 169.254.76.18 .... Maska podsiete je 255.255.0.0 ... ok ok ok ... IP adresa overenim prejde.. no mozem sa posrat ... nejde ani WMP ani Nero Scout... proste mi to v tej posratej PS3 nezobrazi.. uz sa s tym serem asi 1,5 hodiny .... mam vypnuty firewall. .. mam zapnute secky mozne zdielania.. A AJ TAK TO NEJDE .... ja uz nechapem.. sak furt mi to slo dpc ... co s tym .. neviete niekto ? mam to prepojene cez kabel ... PS3 - Notebook ...

// nejde to ani cez Wifi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusil som to ... nastavil som to takto :

2vv5lrc.jpg

ta IPv4 som dal tu IP jak si powedal .. v PS3 som dal tak jak si powedal ... IP overovanim to preslo ... potom vyhodilo DNS chybu jak furt ... a ked vytvorim siet cez nera tak mi to aj tak nejde . no ja uz som z toho uplny chuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ti jeste pravdepodobne chybi UPnP protokol, ten najdes pridat nebo odebrat programy/pridat nebo odebrat soucasti systemu/sitove sluzby/uzivatelske rozhrani technologie upnp - zaskrtnout. nevim jak funguje to nero, ale naprosto luxusni zalezitost je ps3 media server http://ps3mediaserver.blogspot.com/ - prehravam pres nej HD filmy (mkv) i s titulkama naprosto bez jedineho problemu, dokonce DTS zvuk a podobny veci.. s filmem se da pracovat jako by byl ulozeny v ps3, daji se vyjet nahledy po 5min a na ten potom skocit atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje zkušenost: po dlouhém boji jsem zjistil, že ne každé zařízení je kompatibilní s DLNA. Seznam certifikovaných produktů se dá najít na www.dlna.org

V mém případě se router Cisco - Linksys WRT54G začal opakovaně restartovat po zapnutí "Media server connection" na PS3, takže sdílení médií ani přístup k internetu nebyl vůbec možný. Po okamžicích zoufalství, střídaných okamžiky ještě většího zoufalství, po vyzkoušení snad všech možných rad a nastavení, jsem vyměnil router a vše jede napoprvé, jak podle manuálu. Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
tak ti jeste pravdepodobne chybi UPnP protokol, ten najdes pridat nebo odebrat programy/pridat nebo odebrat soucasti systemu/sitove sluzby/uzivatelske rozhrani technologie upnp - zaskrtnout. nevim jak funguje to nero, ale naprosto luxusni zalezitost je ps3 media server http://ps3mediaserver.blogspot.com/ - prehravam pres nej HD filmy (mkv) i s titulkama naprosto bez jedineho problemu, dokonce DTS zvuk a podobny veci.. s filmem se da pracovat jako by byl ulozeny v ps3, daji se vyjet nahledy po 5min a na ten potom skocit atd..

Je třeba mít enable UPnP jak na PS3, tak i na routeru i PC resp. notebooku. Rovněž je třeba zakázat firewall na routeru aby PS3 našla přes router notebook resp.PC. Přehrávání funkční na 100%, ale jakmile zkopíruji soubor cca 29 GB (BD film) do PS3 a poté jej chci rozjet z PS3 napíše to hlášku unsupported data nebo data corrupted. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba mít enable UPnP jak na PS3, tak i na routeru i PC resp. notebooku. Rovněž je třeba zakázat firewall na routeru aby PS3 našla přes router notebook resp.PC. Přehrávání funkční na 100%, ale jakmile zkopíruji soubor cca 29 GB (BD film) do PS3 a poté jej chci rozjet z PS3 napíše to hlášku unsupported data nebo data corrupted. Co s tím?

Vypnout firewal je nesmysl, ten se stará o ochranu z vnější sítě do pravidel vnitřní sítě nezasahuje. Co se týká tvého problému, data nestačí zkopírovat, musíš je převést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnout firewal je nesmysl, ten se stará o ochranu z vnější sítě do pravidel vnitřní sítě nezasahuje. Co se týká tvého problému, data nestačí zkopírovat, musíš je převést.

Soubor jsem doposud kopíroval tak, že přes PS3 Media server najdu na PS3 v notebooku a příkazem na PS3 dám copy. Jiný způsob ze zahraničních webů mi není znám. Díky předem za detailní návod na převedení tak, aby se soubor (m2ts) 29 GB po převedení dal z PS3 pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dobry den,jaky kabel si mam koupit,abych propojil LCD televizi s PS3 slim 120GB?Oboustrane USB kabel neexistuje?Ja se v takovych vecech vubec nevyznam,tak se omlouvam,jesli je to spatna otazka...Chtel jsem to udelat pres USB flasch disk 16GB,ale nejde mi tam dat 8GB film,tak jsem to naformatoval na NTFS a tam se mi ted ten film kopiruje,tak to pak zkusim skopirovat z Flaschky do PS3,jestli to teda pujde...Delam to poprve,tak zadne zkusenosti s tim nemam..Predem dekuji za jakoukoliv radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,jaky kabel si mam koupit,abych propojil LCD televizi s PS3 slim 120GB?Oboustrane USB kabel neexistuje?Ja se v takovych vecech vubec nevyznam,tak se omlouvam,jesli je to spatna otazka...Chtel jsem to udelat pres USB flasch disk 16GB,ale nejde mi tam dat 8GB film,tak jsem to naformatoval na NTFS a tam se mi ted ten film kopiruje,tak to pak zkusim skopirovat z Flaschky do PS3,jestli to teda pujde...Delam to poprve,tak zadne zkusenosti s tim nemam..Predem dekuji za jakoukoliv radu....

Nepujde flashka musi byt ve FAT32 film si musíš rozdělit na 4GB soubory. TV a PS3 se propojuje HDMI kabelem:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz propojim Pc s Ps3 Hdmi kabelem,tak uz mi to skopiruje film 8GB?Omlouvam se,jestli to jsou kraviny,ale teprve zacinam s takovyma vecma,dekuji za pochopeni....Jestli by to neslo napsat poporade,pro uplneho amatera....Chtel bych prave zkusit film bluray.ktery jsem si stahl a prevedl v programu TSmuxer,ale nevim jak to do PS3 dat..Z flesky jsem si dal do PC aspon bluray rip.ale to neni moc pekne...Predem moc dekuji...Ja myslel propojit Pc s Ps3,ne tv a Ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi,

prosím o radu.Konečně se mi podařila rozchodit komunikace mezi PC a PS3 bez drátu přes router.Všechno dobrý,ps3 mediaserver je super věcička.Teď jsem ale zjistil,že mi nehrajou mp3.Zkoušel sem dát přehrát různý datový toky a furt je ticho.Na obrazovce přehrávání běží,zvuk nikde.

Určitě je to nějaká kravina,ale už na to nemám nervy po dvou nocích nastavování :o).

Filmy jdou i se zvukem.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu