Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

Nechapu jak muzes zvladat slozitejsi veci (prevod v TSMuxeru) a neumet propojit dve zarizeni :) KAzdopadne v prvnim prispevku jsi psal o propojeni LCD TV a PS3 a pak kdyz ti na to nekdo odpovedel tak rikas ze ti jde o propojeni PC a PS3.Ujasni si co vlastne chces, a zkus to napsat trosku smysluplne, pokud to napises poporade, urcite se da poradit.

A kdyz propojim Pc s Ps3 Hdmi kabelem,tak uz mi to skopiruje film 8GB?Omlouvam se,jestli to jsou kraviny,ale teprve zacinam s takovyma vecma,dekuji za pochopeni....Jestli by to neslo napsat poporade,pro uplneho amatera....Chtel bych prave zkusit film bluray.ktery jsem si stahl a prevedl v programu TSmuxer,ale nevim jak to do PS3 dat..Z flesky jsem si dal do PC aspon bluray rip.ale to neni moc pekne...Predem moc dekuji...Ja myslel propojit Pc s Ps3,ne tv a Ps3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud chceš mít v ps3mediaserver české znaky v titulkách tak musíš v "transcoding settings" kliknout na záložku "MEncoder" a potom do řádku "subtitles codepage:" napsat cp1250/* Windows - Eastern Europe */

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

jede to přes usb wifi klíč?šecko mam nastavene ale nevim jak to spárovat ps mi nic nenašlo ani komp tak nevim co s tím dal

tak už to mam akorat v ps když najedu na tu ikonu nero a tak tak v tom nic neni neni to třeba tim že mam složky jinak pojmenovane?nevim no propojene naindexovane šecko mam ale v ps žadne foto videa nic se neukazuje tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji používat ps3mediaserver.blogspot.com .. přehraje mkv, vob, ts, srt titulky v adresáři.. nemusí se vytvářet media library (ale i může).. přidaný adresář se tak ihned zobrazí v ps3. Dělá nadhledy videí.. mp3 fungujou.. atp..

Přes ethernet bez problému streamuje 1080p. Je rychlý. Jenom zrychlené posouvání u moc velkých souboru (>1GB) trošku zlobí.. naučil jsem se skákat na přesný čas..

Dual Core E6300,4GB + Windows 7 64bit + PSslim + PS3 media server

thum_320794b1dbfbf82639.pngthum_320794b1dbfcd863d9.png

btw.. Pro stahování se mi osvědčil JDowloader (správa premium účtů, automatické rozbalení i archívů s heslem, monitoring schránky.. ) a jako antivir používám free MS security essentials.. všechno ifičí jak má.. zatím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

keď mám router na druhom konci bytu a sem pretiahnuty len 1 kábel..je možnosť mať PC aj PS3 pripojené na net cez wi-fi a cez Ethernet mať spojenú PS3 s PC? maturujem tu nad tým už dobrých pár hodín...:/ mám pri sebe ešte jeden wi-fi router ale IP je dynamická a nedarí sa mi router spojit s hlavným...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Cau, chtel bych se zeptat co mam udelat s titulkama pres ps3mediaserver, kdyz pustim film tak mi to tam misto hacku a carek dela nejaky nejaky divny znaky. A pak mam problem s blue-ray filmem, kdyz to pustim tak se mi ten film hrozne seka. Dik
Pokud chceš mít v ps3mediaserver české znaky v titulkách tak musíš v "transcoding settings" kliknout na záložku "MEncoder" a potom do řádku "subtitles codepage:" napsat cp1250/* Windows - Eastern Europe */

:arrowu:jen o par radku vyse:arrowu: ... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, měl bych jeden dotaz:

Do pokoje mi vede jeden kabel od routeru, který je nahoře. Ten kabel mám zapojený buď do Notebooku nebo do PS3. Zajímalo by mě, jestli by šel udělat ještě jeden router tady v pokoji a přes něj propojit PC s PS3 dvěma kabely a pak si na PS3 přehrávat soubory. V síťových věcech se moc nevyznám, tak díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych jeden dotaz:

Do pokoje mi vede jeden kabel od routeru, který je nahoře. Ten kabel mám zapojený buď do Notebooku nebo do PS3. Zajímalo by mě, jestli by šel udělat ještě jeden router tady v pokoji a přes něj propojit PC s PS3 dvěma kabely a pak si na PS3 přehrávat soubory. V síťových věcech se moc nevyznám, tak díky za odpověď.

Nemusíš mít další router, pokud už je jeden zapojen, tak by ti stačilo připojit na ten kabel obyčejný switch a z něj připojit PC i PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
...

Netuší někdo, jak pouze zkopíruji film? Nechci ho převádět. Mam pár filmů v *mp4 a při použití copy mi PS3 Media Server převádí na vyšší velikost. Mě stačí jen zkopírovat, nic víc.

Vem přenosný HDD naformátovaný na FAT32 a na něj jej zkopíruj, zapoj jej do PS3, najeď na ikonku USB HDD dej trojúhelník a vyber display all.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu