Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

nerov2.jpg

Co potřebujete :

PS3 s firmware 1.80 ( nebo vyšší )

Router

Siťovej kabel , ktery každý dostane k PS3

Program Nero 8 ( pokud nemate tak tady je link )

http://www.torrentleech.org/download.php/61961/NERO.8.ULTRA.EDITION.DVD.PROPER-ADDICTION.torrent

Návod

1. Spusťte program Nero MediaHome v Start » Všechny programy » Nero 8 » Sdílení » Nero MediaHome

Otevře se vam okno

- Zaškrtneme položku Sdílet veškerý obsah indexovaný aplikací Nero Scout

01.jpg

2. Program Nero MediaHome nevypínejte a sputíme program Nerou Scout abychom si nasdíleli obsah. Běžte do Start » Všechny programy » Nero 8 » Nástroje » Nero Scout

-Spustí se vam okno . Postraně máte Indexování,Složky,Soubory a Internetové služby.

02.jpg

Tak dejte Složky .A vyberte co chcte zdílet s PS3. ( Třeba hudbu nebo fotky , filmy )

Až vyberete co chcete zdílet. Tak dejte použít. A Postraně najeďte do INDEXOVÁNÍ. a ZAMÁČKNĚTE index. ( TEĎ TO BUDE CHVILKU TRVAT NEŽ SE TO NAINDEXUJE ) Až vše bude na INDEXOVANÉ tak dejte OK.

3. Vraťte se do programu Nero MediaHome

-Klikneme v něm na položku Síť a zaškrtneme v něm naší síťovou kartu.

03.jpg

-Další položkou je položka Zařízení, kde zaškrtneme Automaticky povolovat novým

04.jpg

-Poté už jen klineme na Stav a dáme Spustit server . V PS3 by se vám teď měla objevit ikonka programu NERO 8.

05.jpg

Věci jdou i skopírovat do PS3 . Stači jit v PS3 na ikonku Nero 8 . A tam si vybrat co chcete spustit nebo skopírovat na HDD

Pokud jste vše udělaly správně tak v PS3 by se vám měla objevit nová IKONA . viz obrázek

LAst.jpg

Odzkoušeno funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
bezva, diky za navod, povedlo se.

ale: jsem pripojenej pres wifi a to je dost pomaly prohlizeni. u fotek to vydrzim, nicmene film je nekoukatelnej. taky u vas? nebo naka vychytavka pres spesl stream program v ramci pc?

me se prave libi to, ze to muzes bez kabelu odkudkoli. ale edit, ted sem to nak vzpamatovalo, film na zacaku trva (cca min), ale pak uz frci jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna mas slabsi signal a tim padem pomalejsi prenos. Mne jde pri zhruba 85% signalu v pohode i pretaceni.

me se prave libi to, ze to muzes bez kabelu odkudkoli. ale edit, ted sem to nak vzpamatovalo, film na zacaku trva (cca min), ale pak uz frci jak ma.

tak to asi fakt bylo tou rychlosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Funguje !Diky..Jeste by me zajimalo jak se z PC podivat do PS3...

Prohledal jsem fórum křížem krážem a na tuto otázku jsem nenašel odpověď. Chtěl bych se s tolního PC zbavit a vše cpát do disku v PS3. Z toho důvodu se ptám, zda je alespoň nějaký teoretický návod, jak z PS3 (klient) udělat PS3 server.

Poněkud nestandardní dotaz, ale i tohle by bylo fajn, kdybych mohl konečně stolní PC hodit do koše... :) Díkas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
bezva, diky za navod, povedlo se.

ale: jsem pripojenej pres wifi a to je dost pomaly prohlizeni. u fotek to vydrzim, nicmene film je nekoukatelnej. taky u vas? nebo naka vychytavka pres spesl stream program v ramci pc?

Já jedu doma taky přes WiFi a i u DivX filmů absolutně bez problémů. Nezkoušel jsem nikdy Nero media server (Nero produkty nějak nemusím), ale celkem úspěšně mi fungoval server ve Windows Media Playeru 11, ale kvůli nepřehratelnosti XVid filmů a záhadné aktualizovatelnosti obsahu serveru jsem ho opustil. Zkusil jsem TVersity, který umí online klíčovat titulky do vysílaného streamu, což je pohodlné (nemusíte titulky přibalovat do DivXu) ale kvalita výsledného obrazu se mi nelíbila a TV obraze jsem i s titulky nedokázal zobrazit na celé fullHD obrazovce TV. Nakonec jsem skončil u TwonkyMedia 4.4 a jsem absolutně spokojenej :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak potvrzeno... PS3 a PC jdou spojit LAN kabelem.. neni tedy potreba routeru!!!

EDIT: nevite proc se mi nezobrazujou obrazky? dam pictures a nabiha to a nic:cry:

EDIT2: tak uz tam mam i obrazky. a mam posledni dotaz... kdyz sem si kupoval kabel tak sme si koupil cat5.. a meli i cat7 ale u toho bylo napsano network tak se chci zeptat jestli by mi sel i ten cat 7 pac by to bylo pak rychlejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu