Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

teraz som uplne vypol firewall a naslo mi ju. ale nechcem mat stale vypnuty firewall.

eset smart znam, ale nevlastnim, zkus ho nastavit na erzim interaktivni a pri dotazu na povoleni aplikace povolit viz http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11097&Itemid=94&limit=1&limitstart=4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eset smart znam, ale nevlastnim, zkus ho nastavit na erzim interaktivni a pri dotazu na povoleni aplikace povolit viz http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11097&Itemid=94&limit=1&limitstart=4

dakujem ti. snad sa z toho vysomarim. ale dalej ma zaujima ako prevediem subory do ps3 - napr. filmy,hudbu ...atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list

rekl bych dosud neprekonany zpusob sdileni souboru, jen se nainstaluje program, ktery po zapnuti sam detekuje vase PS3 a bez nejakeho nastavovani muzete rovnou v PS3 prohlizet obsah vsech disku (aspon tak tomu bylo u me), skvele zvlada titulky

Strasne moc diky za tohle! To je proste jednoducha bomba. Zadny priblbly indexovani a michani souboru do jedny slozky vlivem neumetele vytvoreni podslozek jako tomu bylo u Nero media home.

Tohle staci zapnout a mam tam vsechno tak ja kkdyz si to prochazim na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

instnul jsem si betu win7 a v PS3 mě přibylo kolonka media serveru. Jde mi přes to pouštět i HD video jenom to má někdy problém se zvukem že třeba nejede. Nevíte někdo kde se přesně ten media server ve win nastavuje a co je potřeba ke 100% chodu? Nějaké kodeky atd. V XP používám media server přes Nero ale tam mi to nevezme HD filmy.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouziva niekto eset smart security a poradi mi ako mam nastavit firewall, aby mi dokazalo pc komunikovat z PS3 za pomoci uz zmienovaneho PS3media serveru? nastavil som interaktivny rezim, umoznil som zdielanie, nastavil som aj java ps3 media server pre obojstrannu komunikaciu, dokonca som aj v centre zabezpecenia windowsu povolil ps3 media server, a NIC. Iba pri zapnuti PS3MS vypis-PS3 has not been found. Musim natvrdo vypnut firewall, aby ju naslo. A to je riziko, ktore nechcem. poradte mi niekto. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firewall mi nehlasi nic. akonahle vypnem filtrovanie sietovej komunikacie, behom jednej sekundy mi program PS3media server najde PS3, ked zapnem filtrovanie, ale pritom povolim zdielanie tohto programu - uz mi ps3-jku nevie najst

taurus - zkus se zeptat tady http://www.eset.cz/podpora/formular

a co ti hlasi primo firewall? objevi sem tam, ze se aplikace pokousi pripojit?

skusim to priamo cez eset, snad mi poradia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar vsichni.Potrebuji poradit jak rozbehat sdileni medii.Spousta lidi vsude na netu pise jak easy to je.Staci mit pripojene PC a PS ve stejne siti a nemel by byt problem.Nainstalujes media server, das vyhledat na PS a jedes.Zkousel jsem vse.Bezuspesne.Pripojeni pres router at uz dratem, nebo wifi - PS pingnu,ale server na ni nenajdu.Pripojeni naprimo(bez routeru) - PS3 pingnu,ale server nevidim.Zkousel jsem snad vsechny programy co jsou (Nero, TVersity,blablabla). Firewally vypnute.Co je zvlastni,ze muj router (ASUS WL-500W) ma moznost vlastniho media serveru, a kdyz tam do USB na routeru bodnu USB HDD, tak ten v PS3 jako media server vidim.Takze v PS3 Problem nebude (schopnost videt server ma). Nejake napady ? Ne ze bych predtim uz neprecetl asi 2/3 internetu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taurus - tak co vyresil si to? ja vcera zkusil taky Eset Smart Security a zadnej problem,vypnul jsem firewall ve windows pres centrum zabezpeceni, nainstaloval Eset, vyskocilo na me okynko, tak jsem dal povolit sdileni souboru, interaktivni rezim a pri zapnuti media serveru jsem povoll Javu, odchozi i prichozi a jede to v pohode

edit - a funguje mi to i kdyz mam nastaveno ve Firewallu - Prisna ochrana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taurus - tak co vyresil si to? ja vcera zkusil taky Eset Smart Security a zadnej problem,vypnul jsem firewall ve windows pres centrum zabezpeceni, nainstaloval Eset, vyskocilo na me okynko, tak jsem dal povolit sdileni souboru, interaktivni rezim a pri zapnuti media serveru jsem povoll Javu, odchozi i prichozi a jede to v pohode

edit - a funguje mi to i kdyz mam nastaveno ve Firewallu - Prisna ochrana

naozaj neviem,kde je problem. vsetko som to skusal 10x a nic. pisal som aj na centrum pomoci-ziadna odpoved. iba ked vypnem filtrovanie, co je samozrejme rizikove - vtedy mi server ps3 najde hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu